"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердiң аражiгiн ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бұқаралық ақпарат құралдары мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 213-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердiң аражiгiн ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 10 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бұқаралық ақпарат құралдары мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 5 шiлдедегi заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 26 шiлдедегi
N 213-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кейбiр
заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi
арасындағы өкiлеттiктердiң аражiгiн ажырату мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы
10 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының кейбiр
заңнамалық актiлерiне бұқаралық ақпарат құралдары мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы
5 шiлдедегi заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1
Теледидар және (немесе) радио   хабарларын таратуды  ұйымдастыру жөнiндегi қызметтi лицензиялау eрежесi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
2006 жылғы қыркүйек
2
Бұқаралық ақпарат құралдарын, ақпарат агенттiгiн есепке қойғаны үшiн алым ставкаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
2006 жылғы қыркүйек
3
"Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдiк бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 шілдедегі N 843 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
2006 жылғы қыркүйек

О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам средств массовой информации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2006 года N 213-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  законов  Республики Казахстан от 10 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" и от 5 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам средств массовой информации" (далее - перечень).
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 июля 2006 года N 213-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации законов Республики Казахстан
от 10 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по
вопросам разграничения полномочий между уровнями
государственного управления" и от 5 июля 2006 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
средств массовой информации"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государст-
венный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
Правила
лицензирования
деятельности по
организации
телевизионного и
(или) радиовещания
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006 года
2
Об утверждении
ставок сбора за
постановку на
учет средств
массовой
информации,
информационного
агентства
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006 года
3
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 29
июля 2002 года
N 843
"Об утверждении
Правил учета
иностранных
средств массовой
информации,
распространяемых
в Республике
Казахстан"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006 года