"Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінде орналастырылған депозиттерге міндетті кепілдік беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 22 тамыздағы N 237-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінде орналастырылған депозиттерге міндетті кепілдік беру туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 22 тамыздағы
N 237-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі
банктерінде орналастырылған депозиттерге міндетті
кепілдік беру туралы" Қазақстан Республикасының

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обязательном гарантировании депозитов, размещенных в банках второго уровня Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2006 года N 237-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об обязательном гарантировании депозитов, размещенных в банках второго уровня Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Национальному Банку Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 августа 2006 года N 237-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона

2006 жылғы 7 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің
тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Депозиттерге міндетті кепілдік беруді жүзеге асыратын ұйымының активтерін инвестициялау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
2006 жылғы қыркүйек
2.
Депозиттерге міндетті кепілдік беру жүйесіне кіру үшін қосылу шартына екінші деңгейдегі банктің қосылуы туралы өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі Басқармасының қаулысы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
2006 жылғы қыркүйек
3.
Депозиттерге міндетті кепілдік беруді жүзеге асыратын ұйымының қарыздар ұсыну және кепілдік берілетін депозиттер бойынша міндеттемелер қабылдайтын қатысушы банкте (-терде) депозиттер орналастыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі Басқармасының қаулысы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
2006 жылғы қыркүйек
4.
Агент банкті таңдау жөнінде конкурс өткізу ережесі мен агент банкке қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі Басқармасының қаулысы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
2006 жылғы қыркүйек

Республики Казахстан от 7 июля 2006 года
"Об обязательном гарантировании депозитов,
размещенных в банках второго уровня
Республики Казахстан"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок
испол-
нения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Правил
инвестирования
активов
организаций,
осуществляющих
обязательное
гарантирование
депозитов
Постановление
Правления
Национального
Банка
Республики
Казахстан
Национальный
Банк Республики
Казахстан
сентябрь
2006
года
2.
Об утверждении
формы
заявления о
присоединении
банка второго
уровня к
договору
присоединения
для вступления
в систему
обязательного
гарантирования
депозитов
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
сентябрь
2006
года
3.
Об утверждении
Правил
предоставления
займов и
размещения
депозитов
организацией,
осуществляющей
обязательное
гарантирование
депозитов, в
банке-(ах)-
участнике(ах),
принимающем(их)
обязательства по
гарантируемым
депозитам
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
сентябрь
2006
года
4.
Об утверждении
Правил
проведения
конкурса по
выбору
банка-агента и
требований,
предъявляемых к
банку-агенту
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
сентябрь
2006
года