2006 жылғы қыркүйекте Қазақстан Республикасында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер үкiметтерi басшыларының кеңесi жанындағы Интернационалист жауынгерлер iстерi жөнiндегi комитет Үйлестiру кеңесiнiң отырысын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 31 тамыздағы N 254-ө Өкімі
2006 жылғы 4 - 7 қыркүйек кезеңiнде Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер үкiметтерi басшыларының кеңесi жанындағы Интернационалист жауынгерлер iстерi жөнiндегi комитет Үйлестiру кеңесiнiң (бұдан әрi - Үйлестiру кеңесi) кезектi отырысын өткiзудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiне 2006 жылғы 4 - 7 қыркүйек кезеңiнде 1-қосымшаға сәйкес құрамда Yйлестiру кеңесiнiң делегациясы мүшелерiнiң және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер мен Балтық елдерiнен келетiн отырысқа қатысушылардың қонақ үйде тұруына және көлiктiк шығыстарына, Астана қаласына дейiн және керi қарай авиаұшуын қамтамасыз ету үшiн 2-қосымшаға сәйкес 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 7881536 (жетi миллион сегіз жүз сексен бiр мың бес жүз отыз алты) теңге мөлшерiнде қаражат бөлсiн.
2. Астана қаласының әкiмi:
Үйлестiру кеңесi делегациясының мүшелерiне және Қазақстан Республикасының өңiрлерiнен келетiн отырысқа қатысушыларға олар Астана қаласында болатын кезеңде көлiктiк қызмет көрсетудi;
Үйлестiру кеңесi делегациясының мүшелерi және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден, Балтық елдерiнен және Қазақстан Республикасының өңiрлерiнен келетiн отырысқа қатысушылар үшiн мәдени бағдарламаны және Астана қаласының көрiктi жерлерiне экскурсия жасауды ұйымдастыруды;
қазақстандық ардагерлерге және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден және Балтық елдерiнен келетiн отырысқа қатысушыларға Үйлестiру кеңесi делегациясының құрмет көрсетуiнiң протоколдық iс-шараларын концерттiк сүйемелдеудi;
Үйлестiру кеңесi делегациясының мүшелерімен және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден, Балтық елдерінен және Қазақстан Республикасының өңірлерінен келетін отырысқа қатысушылармен кездесу және оларды шығарып салу іс-шараларына, әскери рәсімдер өткізу және "Отан қорғаушылар" мемориалы мен Ауғанстан Республикасында интернационалдық борышын орындау кезінде қаза тапқан қазақстандық жауынгерлерге ескерткіш жанында құрмет көрсету салтанатына жұртшылық пен оқушы жастардың қатысуын қамтамасыз етсін.

Об организации заседания Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов при Совете глав правительств государств-участников Содружества Независимых Государств в Республике Казахстан в сентябре 2006 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 августа 2006 года N 254-р
В целях обеспечения проведения очередного заседания Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов при Совете глав правительств государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - Координационный Совет) в период с 4 по 7 сентября 2006 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству обороны Республики Казахстан средства на проживание и транспортные расходы, для обеспечения авиаперелета до города Астаны и обратно членов делегации Координационного Совета и участников заседания, прибывающих из государств-участников Содружества Независимых Государств и стран Балтии в период с 4 по 7 сентября 2006 года в составе согласно  приложению 1  за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты" в размере 7881536 (семь миллионов восемьсот восемьдесят одна тысяча пятьсот тридцать шесть) тенге согласно  приложению 2 .
2. Акиму города Астаны обеспечить:
транспортное обслуживание членов делегации Координационного Совета и участников заседания, прибывающих из регионов Республики Казахстан, в период их пребывания в городе Астане;
организацию культурной программы и проведение экскурсий по достопримечательностям города Астаны для членов делегации Координационного Совета и участников заседания, прибывающих из государств-участников Содружества Независимых Государств, стран Балтии и регионов Республики Казахстан;
концертное сопровождение протокольных мероприятий чествования казахстанских ветеранов и участников заседания, прибывающих из государств-участников Содружества Независимых Государств и стран Балтии делегацией Координационного Совета;
участие общественности и учащейся молодежи в мероприятиях встречи и проводов членов делегации Координационного Совета и участников заседания, прибывающих из государств-участников Содружества Независимых Государств, стран Балтии и регионов Республики Казахстан, в церемониях проведения воинских ритуалов и отдания почестей у Мемориала "Отан корғаушылар" и Памятника воинам-казахстанцам, погибшим при исполнении интернационального долга в Республике Афганистан.

3. Қазақстан Республикасының Ақпарат және мәдениет министрлігі Yйлестiру кеңесiнiң кезектi отырысын және қазақстандық ардагерлермен кездесу iс-шараларын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жария етудi, естелiкке суретке түсудi және деректi бейне түсіруді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі:
Үйлестiру кеңесi делегациясының мүшелерiн және тәуелсiз мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден, Балтық елдерiнен және Қазақстан Республикасының өңiрлерiнен келетiн отырысқа қатысушыларды олар Астана қаласында болатын кезеңде қарсы алу және шығарып салу, олармен бiрге жүру iс-шараларын;
Қазақстан Республикасы өңiрлерiнiң Ауғанстан ардагерлерiнiң жергiлiктi одақтарымен келiсiм бойынша қазақстандық ардагерлердiң Астана қаласындағы iс-шараларға қатысуын;
тиiстi аумақтарда тұратын қазақстандық ардагерлердiң 2006 жылғы 4 қыркүйекке қарай Астана қаласына келуiн, 2006 жылғы 7 қыркүйекте Астана қаласынан кетуiн;
2006 жылғы 4 - 7 қыркүйекте қазақстандық ардагерлердiң олар Астана қаласында болатын кезеңiндегi көлiктiк шығыстарын және қонақ үйде тұруына ақы төлеудi;
конференц-залды жалға алуға, қатысушылардың тамақтануы мен оларды ресми қабылдауды ұйымдастыруға, кофе-брейктер өткізуге ақы төлеудi, Yйлестiру кеңесi делегациясының мүшелеріне және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден, Балтық елдерінен және Қазақстан Республикасының өңірлерінен келетін отырысқа қатысушыларға тапсыру үшін тірі гүлдері бар себеттер, естелік сыйлықтар мен кәдесый өнімдерін сатып алуды 2006 жылға арналған Республикалық бюджетте 002 "Қарулы Күштер қызметінің негізгі түрлерін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының "Әскери басқару органдарының әкімшілік-басқару функцияларын қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімде көзделген іс-шаралардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 31 тамыздағы
254-ө өкiмiне
1-қосымша
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер үкiметтерi басшыларының кеңесi жанындағы Интернационалист жауынгерлер iстерi жөнiндегi комитет Yйлестiру кеңесiнiң отырысына қатысушылардың құрамы
Интернационалист жауынгерлер iстерi жөнiндегi комитет
Yйлестiру кеңесiнiң мүшелерi
1. Аушев                       - Үйлестiру кеңесiнiң төрағасы,
Руслан Сұлтанович             ТМД интернационалист жауынгерлер
iстерi жөнiндегi комитеттiң
төрағасы, Кеңес Одағының Батыры,
генерал-лейтенант, Мәскеу қаласы

3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации очередного заседания Координационного Совета и мероприятий встречи с казахстанскими ветеранами, памятное фотографирование и документальную видеосъемку.
4. Министерству обороны Республики Казахстан обеспечить:
мероприятия встречи и проводов, сопровождение членов делегации Координационного Совета и участников заседания, прибывающих из государств-участников Содружества Независимых Государств, стран Балтии и регионов Республики Казахстан, в период их пребывания в городе Астане;
по согласованию с местными союзами ветеранов Афганистана регионов Республики Казахстан участие казахстанских ветеранов в мероприятиях в городе Астане;
к 4 сентября 2006 года прибытие казахстанских ветеранов, проживающих на соответствующей территории в город Астану, убытие из города Астаны 7 сентября 2006 года;
оплату транспортных расходов и проживание казахстанских ветеранов на период их пребывания в городе Астане с 4 по 7 сентября 2006 года;
оплату за аренду конференц-зала, организацию питания и официального приема участников, проведение кофе-брейков, приобретение корзин с живыми цветами, памятных подарков и сувенирной продукции для вручения членам делегации Координационного Совета и участникам заседания, прибывающим из государств-участников Содружества Независимых Государств, стран Балтии и регионов Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по подпрограмме "Обеспечение административно-управленческих функций органов военного управления" бюджетной программы 002 "Обеспечение основных видов деятельности Вооруженных Сил".
5. Контроль за исполнением мероприятий, предусмотренных настоящим распоряжением, возложить на Министерство обороны Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 августа 2006 года N 254-p
Состав
участников заседания Координационного Совета
Комитета по делам воинов-интернационалистов при
Совете глав правительств государств-участников
Содружеств Независимых Государств
Члены Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов:
1. Аушев                    - председатель Координационного Совета,
Руслан Султанович             председатель Комитета по делам
воинов-интернационалистов СНГ, Герой
Советского Союза, генерал-лейтенант,
город Москва

2. Аббасов                     - Үйлестiру Кеңесiнiң мүшесi,
Аббас Айдынович               "Боевое братство" Жоғары Кеңесiнiң
мүшесi, Баку қаласы
3. Бесков                      - "Вымпел-Союз" арнайы мақсаттағы
Борис Петрович                бөлiмшелер мен арнайы қызметтер
ардагерлерi қауымдастығының
президентi, Мәскеу қаласы
4. Востротин                   - Комитет төрағасының бiрiншi
Валерий Александрович         орынбасары, Ресей Федерациясы
Мемлекеттiк Думасының депутаты,
Кеңес Одағының Батыры, Мәскеу
қаласы
5. Голубев                     - Ресей Федерациясы Сыртқы барлау
Александр Титович             қызметi, директорының аға
консультанты, Мәскеу қаласы
6. Горюнов                     - Комитет төрағасының бiрiншi
Михаил Петрович               орынбасары, Екатеринбург қаласы
7. Громов                      - "Боевое братство" оқшау соғыстар
Борис Всеволодович            мен әскери қақтығыстар
ардагерлерiнiң жалпы ресейлiк
қоғамдық қозғалысының төрағасы,
Кеңес Одағының Батыры, Мәскеу
облысының губернаторы,
генерал-полковник, Мәскеу қаласы
8. Демченкова                  - Комитет төрағасының орынбасары -
Галина Захаровна              Комитеттiң медициналық-әлеуметтiк
проблемалар бөлiмiнiң бастығы,
Мәскеу қаласы
9. Долматов                    - "Вымпел-Союз" арнайы мақсаттағы
Александр Иванович            бөлiмшелер мен арнайы қызметтер
ардагерлерiнiң қауымдастығы
кеңесiнiң төрағасы, Мәскеу қаласы
10. Згерский                   - Ресей Федерациясы Шекара қызметi
Геннадий Анатольевич         ардагерлерi халықаралық одағының
төрағасы, Мәскеу қаласы
11. Иванова                    - Ауғанстанда қаза тапқан әскери
Александра Дмитриевна        қызметшiлердiң отбасылары Мәскеу
қалалық одағының төрайымы,
Мәскеу қаласы
12. Каримов                    - Комитеттiң халықаралық бөлiмiнiң
Рашид Ахмедович              бастығы, Мәскеу қаласы
13. Кержиманкин                - Комитет төрағасының орынбасары,
Петр Васильевич              Мәскеу қаласы
14. Кобзон                     - Ресей Федерациясы Мемлекеттiк
Иосиф Давыдович              Думасының депутаты, КСРО халық
әртiсi, Мәскеу қаласы
15. Ковалев                    - Оқшау соғыстар мен әскери
Александр Михайлович         қақтығыстардың ардагерлерi Мәскеу
бiрлестiгiнiң төрағасы, Мәскеу
қалалық думасының депутаты,
Мәскеу қаласы
16. Лазуткин                   - Мәскеу қаласы мэрiнiң кеңесшiсi,
Валентин Валентинович        ТДО директорлары кеңесiнiң
төрағасы, Мәскеу қаласы
17. Лещинский                  - теледидардың саяси шолушысы,
Михаил Борисович             Мәскеу қаласы

2. Аббасов                  - член Координационного Совета, член
Аббас Айдынович               Высшего Совета "Боевое братство",
город Баку
3. Бесков                   - президент Ассоциации ветеранов
Борис Петрович                подразделений специального назначения
и специальных служб "Вымпел-Союз",
город Москва
4. Востротин                - первый заместитель председателя
Валерий Александрович         Комитета, депутат Государственной
Думы Российской Федерации,
Герой Советского Союза,
город Москва
5. Голубев                  - старший консультант директора
Александр Титович             Службы внешней разведки
Российской Федерации,
город Москва
6. Горюнов                  - первый заместитель председателя
Михаил Петрович               Комитета,
город Екатеринбург
7. Громов                   - председатель Всероссийского
Борис Всеволодович            общественного Движения ветеранов
локальных войн и военных конфликтов
"Боевое братство", Герой Советского
Союза, губернатор Московской области,
генерал-полковник,
город Москва
8. Демченкова               - заместитель председатель Комитета -
Галина Захаровна              начальник отдела медико-
социальных проблем Комитета,
город Москва
9. Долматов                 - председатель Совета Ассоциации
Александр Иванович            ветеранов подразделений специального
назначения и специальных служб
"Вымпел-Союз",
город Москва
10. Згерский                - председатель Международного
Геннадий Анатольевич          Союза ветеранов Пограничной службы
Российской Федерации,
город Москва
11. Иванова                 - председатель Московского городского
Александра Дмитриевна         Союза семей военнослужащих,
погибших в Афганистане,
город Москва
12. Каримов                 - начальник международного отдела
Рашид Ахмедович               Комитета,
город Москва
13. Кержиманкин             - заместитель председателя Комитета,
Петр Васильевич               город Москва
14. Кобзон                  - депутат Государственной Думы
Иосиф Давыдович               Российской Федерации,
народный артист СССР,
город Москва
15. Ковалев                 - председатель Московского
Александр Михайлович          объединения ветеранов локальных войн
и военных конфликтов, депутат
Московской городской думы,
город Москва
16. Лазуткин                - советник мэра города Москвы,
Валентин Валентинович         председатель Совета директоров ТВЦ,
город Москва
17. Лещинский               - политический обозреватель
Михаил Борисович              телевидения,
город Москва

18. Снегирев                   - "Российская газетаның" саяси
Владимир Николаевич          шолушысы, Мәскеу қаласы
19. Соколов                    - "Боевое братство" ұйымының
Александр Константинович     Орталық Кеңесi аппаратының
басшысы, Мәскеу қаласы
20. Турбин                     - Ресей Федерациясы Iшкi iстер және
Виталий Борисович            Iшкi әскерлер органдарының
жауынгерлiк-әрекеттерi
ардагерлерi қауымдастығының
президентi, Мәскеу қаласы
21. Упырь                      - Комитет төрағасының орынбасары,
Леонид Павлович              Мәскеу қаласы
22. Филипченков                - "Витязи" құқық қорғау
Сергей Викторович            органдарының ардагерлерiне көмек
көрсету өңiраралық қоғамдық
ұйымының президентi, Кеңес
Одағының Батыры, Мәскеу қаласы
23. Шкода                      - Комитеттiң ұйымдастыру-құқықтық
Леонид Карпович              бөлiмiнiң бастығы, Мәскеу қаласы
Интернационалист жауынгерлер істері жөніндегі
комитет:
24. Аушев                      - Комитет төрағасының кеңесшiсi,
Тимур Асхабович              Мәскеу қаласы
25. Волошин                    - Комитет мүшесi, Мәскеу қаласы
Игорь Викторович
26. Джавадян                   - Комитеттiң (бас маманы,
Гайк Николаевич              Мәскеу қаласы
27. Дулясова                   - Комитеттiң бас бухгалтерi,
Валентина Васильевна         Мәскеу қаласы
28. Изотов                     - Комитет мүшесi,
Станислав Петрович           Мәскеу қаласы
29. Китов                      - Комитет төрағасының көмекшiсi,
Валентин Иванович            Мәскеу қаласы
30. Рагозина                   - Комитеттiң жетекшi маманы,
Елена Ивановна               Мәскеу қаласы
31. Тетеркина                  - Комитеттiң жетекшi маманы,
Лидия Григорьевна            Мәскеу қаласы
Yйлестiру кеңесi отырысының жұмысына қатысу үшiн шақырылған
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң интернационалист жауынгерлерi
ардагерлер ұйымдарының төрағалары:
32. Велиев                     - Әзiрбайжан Республикасы
Магомед Алиевич              Ауғанстан соғысының ардагерлерi
қоғамдық бiрлестiгiнiң төрағасы,
Баку қаласы
33. Мхитарян                   - Ауғанстан ардагерлерi одағының
Армен Ашотович               төрағасы, Армения Республикасы
Парламентiнiң депутаты, Ереван
қаласы
34. Тоестев                    - Беларусь Ауғанстандағы соғыс
Владимир Николаевич          ардагерлерi одағының төрағасы,
Минск қаласы
35. Кахниаури                  - Грузия Ауғанстандағы соғыс
Нугзар Омарович              ардагерлерi одағының төрағасы,
Тбилиси қаласы
36. Чотбаев                    - Қырғыз Республикасы
Абдыгул Абдрашитович         Ауғанстандағы соғыс және әскери
қақтығыстар ардагерлерiнiң конгресi
алқасының төрағасы, Бiшкек қаласы

18. Снегирев                - политический обозреватель
Владимир Николаевич           "Российской  газеты",
город Москва
19. Соколов                 - руководитель аппарата Центрального
Александр Константинович      Совета организации "Боевое братство",
город Москва
20. Турбин                  - президент Ассоциации ветеранов
Виталий Борисович             боевых действий органов внутренних
дел и Внутренних войск Российской
Федерации,
город Москва
21. Упырь                   - заместитель председателя Комитета,
Леонид Павлович               город Москва
22. Филипченков             - президент Межрегиональной
Сергей Викторович             общественной организации помощи
ветеранам правоохранительных органов
"Витязи", Герой Советского Союза,
город Москва
23. Шкода                   - начальник организационно-правового
Леонид Карпович               отдела Комитета,
город Москва
Комитет по делам воинов-интернационалистов:
24. Аушев                   - советник председателя Комитета,
Тимур Асхабович               город Москва
25. Волошин                 - член Комитета,
Игорь Викторович              город Москва
26. Джавадян                - главный специалист Комитета,
Гаик Николаевич               город Москва
27. Дулясова                - главный бухгалтер Комитета,
Валентина Васильевна          город Москва
28. Изотов                  - член Комитета,
Станислав Петрович            город Москва
29. Китов                   - помощник председателя Комитета,
Валентин Иванович             город Москва
30. Рагозина                - ведущий специалист Комитета,
Елена Ивановна                город Москва
31. Тетеркина               - ведущий специалист Комитета,
Лидия Григорьевна             город Москва
Председатели ветеранских организаций
воинов-интернационалистов государств-участников СНГ,
приглашенные для участия в работе заседания
Координационного Совета:
32. Велиев                  - председатель общественного
Магомед Алиевич               объединения ветеранов войны
Афганистана Азербайджанской
Республики,
город Баку
33. Мхитарян                - председатель Союза ветеранов
Армен Ашотович                Афганистана, депутат Парламента
Республики Армения,
город Ереван
34. Тоестев                 - председатель Белорусского Союза
Владимир Николаевич           ветеранов войны в Афганистане,
город Минск
35. Кахниаури               - председатель Грузинского Союза
Нугзар Омарович               ветеранов войны в Афганистане,
город Тбилиси
36. Чотбаев                 - председатель коллегии Конгресса
Абдыгул Абдрашитович          ветеранов войны в Афганистане и
военных конфликтов Кыргызской
Республики,
город Бишкек

37. Мокан                      - Ауғанстандағы соғыс ардагерлерi
Михаил Михайлович            одағының төрағасы, Молдова
Республикасы Парламентiнiң
депутаты, Кишинев қаласы
38. Клинцевич                  - Ауғанстан ардагерлерi Ресей
Франц Адамович               одағының көшбасшысы, Ресей
Федерациясы Мемлекеттiк Думасының
депутаты, Мәскеу қаласы
39. Алимов                     - Тәжiкстан Республикасы Ауған
Сухробшо Юсуфшоевич          соғысы ардагерлерi одағының
төрағасы, Душанбе қаласы
40. Мурадов                    - Өзбекстан Республикасы жауынгер
Талат Пардаевич              ардагерлер (интернационалистер)
бiрлестiгiнiң төрағасы, Ташкент
қаласы
41. Червонопиский              - Ауғанстан ардагерлерi
Сергей Васильевич            (интернационалист жауынгерлерi)
одағының төрағасы, Украина
Жоғарғы Радасының депутаты, Киев
қаласы
42. Михнюк                     - Ауғанстан ардагерлерi
Олег Иванович                (интернационалист жауынгерлерi)
одағы төрағасының орынбасары,
Киев қаласы
43. Натулькявичус              - Литва Ауғанстандағы ардагерлер
Юозас Йонович                және басқа да әскери
қақтығыстардың қатысушылары
республикалық қауымдастығының
төрағасы, Вильнюс қаласы
44. Литвиненко                 - Литва Республикасы Ауғанстандағы
Александр Иванович           соғыс мүгедектерi қорының төрағасы,
Вильнюс қаласы
45. Адуев                      - Латвия Ауғанстандағы соғыс және
Аду Абдусаламович            басқа да әскери қақтығыстардың
ардагерлерi қауымдастығының
төрағасы, Рига қаласы
46. Пакс                       - Эстония "Боевое братство"
Карл Яковлевич               Ауғанстан, оқшау соғыстар мен
әскери қақтығыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Таллин қаласы
47. Өтегенов                   - Қазақстан Республикасы Ауғанстан
Шәрiпбай Әбдiмәлiкұлы        және оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Шымкент қаласы
Yйлестiру кеңесi отырысының жұмысына қатысу үшiн шақырылған
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң интернационалист жауынгерлерi
ардагерлер ұйымдарының активi:
48. Акрамов                    - "Боевое братство" оқшау соғыс және
Наби Мамаджанович            қақтығыстар ардагерлерiнiң
жалпыресейлiк қоғамдық қозғалысы
iс басқарушысының орынбасары,
Кеңес Одағының Батыры, Мәскеу
қаласы
49. Барт                       - Қазақстан Республикасы Ауғанстан
Александр Михайлович         және оқшау соғыстар ардагерлерi
одағы төрағасының орынбасары,
Мәскеу қаласы
50. Большаков                  - "Боевое братство" оқшау соғыстар
Юрий Васильевич              және әскери қақтығыстар
ардагерлерiнiң (қатысушыларының)
Мәскеу өңiрлiк ұйымының кеңесi
төрағасының кеңесшiсi, Мәскеу
қаласы

37. Мокан                   - председатель Союза ветеранов войны в
Михаил Михайлович             Афганистане, депутат Парламента
Республики Молдова,
город Кишинев
38. Клинцевич               - лидер Российского Союза ветеранов
Франц Адамович                Афганистана, депутат Государственной
Думы Российской Федерации,
город Москва
39. Алимов                  - председатель Союза ветеранов
Сухробшо Юсуфшоевич           афганской войны Республики
Таджикистан,
город Душанбе
40. Мурадов                 - председатель Объединения
Талат Пардаевич               воинов-ветеранов (интернационалистов)
Республики Узбекистан,
город Ташкент
41. Червонопиский           - председатель Союза ветеранов
Сергей Васильевич             Афганистана (воинов-
интернационалистов),
депутат Верховнjй Рады Украины,
город Киев
42. Михнюк                  - заместитель председателя Союза
Олег Иванович                 ветеранов Афганистана
(воинов-интернационалистов),
город Киев
43. Натулькявичус           - председатель Республиканской
Юозас Йонович                 Ассоциации ветеранов в Афганистане
и участников других военных
конфликтов Литвы,
город Вильнюс
44. Литвиненко              - председатель Фонда инвалидов
Александр Иванович            войны в Афганистане Литовской
Республики,
город Вильнюс
45. Адуев                   - председатель Ассоциации ветеранов
Аду Абдусаламович             войны в Афганистане и других
военных конфликтов Латвии,
город Рига
46. Пакс                    - председатель Эстонского Союза
Карл Яковлевич                ветеранов Афганистана, локальных
войн и военных конфликтов "Боевое
братство",
город Таллинн
47. Утегенов                - председатель Союза ветеранов
Шарипбай Абдумаликович        Афганистана и локальных войн
Республики Казахстан,
город Шымкент
Актив ветеранских организаций воинов-интернационалистов
государств-участников СНГ, приглашенные для участия
в работе заседания Координационного Совета:
48. Акрамов                  - заместитель управляющего делами
Наби Мамаджанович              Всероссийского общественного
Движения ветеранов локальных
войн и военных конфликтов "Боевое
братство", Герой Советского Союза,
город Москва
49. Барт                     - заместитель председателя Союза
Александр Михайлович           ветеранов Афганистана и локальных
войн Республики Казахстан,
город Москва
50. Большаков                - советник председателя Совета
Юрий Васильевич                Московской региональной организации
ветеранов (участников) локальных
войн и военных конфликтов "Боевое
братство",
город Москва

51. Борщов                     - Беларусь Ауғанстандағы соғыс
Владимир Николаевич          ардагерлерi одағы төрағасының
орынбасары, Беларусь Жоғарғы
Кеңесiнiң депутаты, Минск қаласы
52. Слепцов                    - "Боевое братство" оқшау соғыстар
Юрий Федорович               және әскери қақтығыстар
ардагерлерiнiң (қатысушыларының)
Мәскеу өңiрлiк ұйымының мүшесi,
Воскресенск қаласының мэрi,
Мәскеу қаласы
Yйлестiру кеңесi отырысының жұмысына қатысу үшін шақырылған
Қазақстан Республикасының интернационалист жауынгерлерi ардагерлер ұйымдарының төрағалары мен активi:
53. Әбдiрәсiлов                - Оңтүстiк Қазақстан облысы
Қайрат Қырықбайұлы           Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағы төрағасының
мiндетiн атқарушы, Шымкент қаласы
54. Әбдiшүкiров                - Алматы қаласы Интернационалист
Мұрад Мұқтарұлы              жауынгерлердiң ардагерлер
ұйымдары үйлестiру кеңесiнiң
төрағасы, Алматы қаласы
55. Аздравин                   - Ақмола облысының Ауғанстан және
Александр Иванович           оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Көкшетау қаласы
56. Әубәкiров                  - Қостанай облысының Ауғанстан
Нұралы Әбубәкiрұлы           және оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Қостанай қаласы
57. Әубәкiров                  - Қазақстан Республикасының
Тоқтар Оңғарбайұлы           Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
авиация генерал-майоры, Кеңес
Одағының Батыры, Астана қаласы
58. Амраев                     - Алматы қаласының Ауғанстан және
Абуджан Абдусатарович        оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Алматы қаласы
59. Баймолданов                - Алматы облысының Ауғанстан және
Оран қажы                    оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Талдықорған
қаласы
60. Баймаханов                 - Қызылорда облысының Ауғанстан
Қайратдин Әлiбайұлы          және оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Қызылорда қаласы
61. Бәйтереков                 - Қазақстан Республикасының
Рүстем Әбиболлаұлы           Ауғанстан ардагерлерi одағының
төрағасы, Алматы қаласы
62. Биемелдинов                - Павлодар облысының Ауғанстан
Асқар                        ардагерлерi одағының төрағасы,
Павлодар қаласы
63. Борискин                   - Қазақстан Республикасының
Андрей Викторович            Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағы төрағасының
орынбасары, Алматы қаласы
64. Галлеев                    - Ақтөбе облысының Ауғанстан
Геннадий Мырзағалиұлы        ардагерлерi одағының төрағасы,
Ақтөбе қаласы
65. Гамов                      - Солтүстiк Қазақстан облысының
Игорь Васильевич             Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағының төрағасы,
Петропавл қаласы

51. Борщов                   - заместитель председателя
Владимир Николаевич            Белорусского Союза ветеранов
войны в Афганистане, депутат
Верховного Совета Белоруссии,
город Минск
52. Слепцов                  - член Московской региональной
Юрий Федорович                 организации ветеранов (участников)
локальных войн и военных конфликтов
"Боевое братство", мэр города
Воскресенска,
город Москва
Председатели и актив ветеранских организаций
воинов-интернационалистов Республики Казахстан,
приглашенные для участия в работе заседания
Координационного Совета:
53. Абдрасилов               - исполняющий обязанности
Кайрат Крыкбаевич              председателя Союза ветеранов
Афганистана и локальных войн
Южно-Казахстанской области,
город Шымкент
54. Абдушукуров              - председатель Координационного совета
Мурад Муктарович               ветеранских организаций
воинов-интернационалистов города
Алматы,
город Алматы
55. Аздравин                 - председатель Союза ветеранов
Александр Иванович             Афганистана и локальных войн
Акмолинской области,
город Кокшетау
56. Аубакиров                - председатель Союза ветеранов
Нуралы Абубакирович            Афганистана и локальных войн
Костанайской области,
город Костанай
57. Аубакиров                - депутат Мажилиса Парламента
Тохтар Онгарбаевич             Республики Казахстан, генерал-майор
авиации, Герой Советского Союза,
город Астана
58. Амраев                   - председатель Союза ветеранов
Абуджан Абдусатарович          Афганистана и локальных войн города
Алматы,
город Алматы
59. Баймолданов              - председатель Союза ветеранов
Оранкажы                       Афганистана и локальных войн
Алматинской области,
город Талдыкорган
60. Баймаханов               - председатель Союза ветеранов
Кайратдин Алибайевич           Афганистана и локальных войн
Кызылординской области,
город Кызылорда
61. Байтереков               - председатель Союза ветеранов
Рустем Абибуллаевич            Афганистана Республики Казахстан,
город Алматы
62. Биемельдинов             - председатель Союза ветеранов
Аскар                          Афганистана Павлодарской области,
город Павлодар
63. Борискин                 - заместитель председателя Союза
Андрей Викторович              ветеранов Афганистана и локальных
войн Республики Казахстан,
город Алматы
64. Галлеев                  - председатель Союза ветеранов
Геннадий Мырзагалиевич         Афганистана Актюбинской области,
город Актюбинск
65. Гамов                    - председатель Союза ветеранов
Игорь Васильевич               Афганистана и локальных войн
Северо-Казахстанской области,
город Петропавловск

66. Дорани                     - Оңтүстiк Қазақстан облысының
Басирахмад Амирмохаммад      Ауғанстан және оқшау соғыстap
ардагерлерi одағы төрағасының
орынбасары, Шымкент қаласы
67. Елубаев                    - Астана қаласының Ауғанстандағы
Қайрат Меңдiбайұлы           соғыс мүгедектерi мен ардагерлерi
одағының төрағасы, Астана қаласы
68. Есжанов                    - Қазақстан Республикасының
Сауырбай Құлбайұлы           Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағы төрағасының
кеңесшiсi, Қазақстан Республика-
сының Парламентi Мәжiлiсiнiң
депутаты, Астана қаласы
69. Есбосынов                  - Атырау облысының Ауғанстан және
Асылбек Әбухайырұлы          оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Атырау қаласы
70. Қазақбаев                  - Кеңес Одағының Батыры Бауыржан
Сержан Абдолдаұлы            Момышұлы атындағы республикалық
әскери мектеп-интернаттың бастығы,
полковник, Жауынгерлiк Қызыл
Жұлдыз және екi Қызыл Жұлдыз
ордендерiнiң иегерi, Ауғанстандағы
соғыстың ардагерi, Алматы қаласы
71. Қазыбеков                  - Екiбастұз қаласының Ауғанстан
Рафик Жәкенұлы               және оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Екiбастұз қаласы
72. Қалматaeв                  - Қазақстан Республикасының
Мұрат Дүйсенбiұлы            Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағы төрағасының
кеңесшiсi, милиция
генерал-майоры, Алматы қаласы
73. Керимбаев                  - Жауынгерлiк Қызыл Жұлдыз және
Борис Төкенұлы               Қызыл Жұлдыз ордендерiнiң иегерi,
полковник, Ауғанстандағы соғыстың
ардагерi, Алматы қаласы
74. Кремениш                   - Ауғанстандағы соғыс мүгедектерiн
Николай Иванович             қолдау республикалық одағының
төрағасы, Кеңес Одағының Батыры,
Алматы қаласы
75. Қойшиев                    - Жамбыл облысының Ауғанстан және
Үсен Рүстемұлы               оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Тараз қаласы
76. Мамедов                    - Маңғыстау облысының Ауғанстан
Байрамали Менлимамедович     ардагерлерi одағының төрағасы,
Ақтау қаласы
77. Мусин                      - Шығыс Қазақстан облысының
Ербол                        Ауғанстандағы соғыс ардагерлерi
ұйымы одағының төрағасы, Семей
қаласы
78. Мұхамбетқалиев             - Батыс Қазақстан облысының
Нұрлан                       Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағының төрағасы,
Орал қаласы
79. Мұхамеджанов               - Қазақстан Республикасының
Төлеген Мұхамеджанұды        Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
Астана қаласы
80. Пашевич                    - "Боевое братство" оқшау соғыстар
Сергей Владимирович          және әскери қақтығыстар
ардагерлерi(қатысушылары) одағының
төрағасы, Алматы қаласы

66. Дорани                   - заместитель председателя Союза
Басирахмад Амирмохаммад        ветеранов Афганистана и локальных
войн Южно-Казахстанской области,
город Шымкент
67. Елубаев                  - председатель Союза инвалидов и
Кайрат Мендыбаевич             ветеранов войны в Афганистане
города Астаны,
город Астана
68. Есжанов                  - советник председателя Союза
Сауырбай Кульбаевич            ветеранов Афганистана и локальных
воинов Республики Казахстан,
депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан,
город Астана
69. Испусинов                - председатель Союза ветеранов
Асылбек Абухаирович            Афганистана и локальных войн
Атырауской области,
город Атырау
70. Казакбаев                - начальник Республиканской военной
Сержан Абдолдинович            школы-интерната имени Героя
Советского Союза Бауыржана Момыш Улы,
кавалер орденов Боевого Красного
Знамени и двух Красной Звезды,
полковник, ветеран
войны в Афганистане,
город Алматы
71. Казыбеков                - председатель Союза ветеранов
Рафик Жакенович                Афганистана и локальных войн города
Экибастуз,
город Экибастуз
72. Калматаев                - советник председателя Союза
Мурат Дюсембинович             ветеранов Афганистана и локальных
воинов Республики Казахстан,
генерал-майор милиции,
город Алматы
73. Керимбаев                - кавалер орденов Боевого Красного
Борис Тукенович                Знамени и Красной Звезды,
полковник,
ветеран войны в Афганистане,
город Алматы
74. Кремениш                 - председатель Республиканского
Николай Иванович               Союза поддержки инвалидов войны
в Афганистане,
Герой Советского Союза,
город Алматы
75. Койшиев                  - председатель Союза ветеранов
Усен Рустемович                Афганистана и локальных войн
Жамбылской области,
город Тараз
76. Мамедов                  - председатель Союза ветеранов
Байрамали Менлимамедович       Афганистана Мангистауской области,
город Актау
77. Мусин Ербол              - председатель Союза организации
ветеранов войны в Афганистане
Восточно-Казахстанской области,
город Семипалатинск
78. Мухамбеткалиев Нурлан    - председатель Союза ветеранов
Афганистана и локальных войн
Западно-Казахстанской области,
город Уральск
79. Мухамеджанов             - депутат Мажилиса Парламента
Толеген Мухамеджанович         Республики Казахстан,
город Астана
80. Пашевич                  - председатель Союза ветеранов
Сергей Владимирович            (участников) локальных войн и
военных конфликтов "Боевое
братство",
город Алматы

81. Сәрсенов                   - Қазақстан Республикасының
Нұрдәулет Жұмағұлұлы         Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
Астана қаласы
82. Сейiтбек                   - Жамбыл облысының Ауғанстан және
Нұрлан Мөнкеұлы              оқшау соғыстар ардагерлерi
одағының төрағасы, Тараз қаласы
83. Темiрбаев                  - Қарағанды облысы Ауғанстан
Жеңiс Өкенұлы                ардагерлерi одағының төрағасы,
Қарағанды қаласы
84. Тiнiкеев                   - Қазақстан Республикасының
Мұхтар                       Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
Астана қаласы
85. Тұлғаев                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Әлиханұлы             Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағы төрағасының
бiрiншi орынбасары, Шымкент қаласы
86. Шабалин                    - Алматы қаласы Әуезов ауданының
Юрий Николаевич              Ауғанстан және оқшау соғыстар
ардагерлерi одағының төрағасы,
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 31 тамыздағы
N 254-ө өкiмiне
2-қосымша
2006 жылғы 4-7 қыркүйек кезеңiнде Астана қаласында Тәуелсiз
Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер үкiметтерi
басшыларының кеңесi жанындағы Интернационалист жауынгерлер iстерi жөнiндегi комитет Үйлестiру кеңесiнiң отырысын дайындау және өткiзу бойынша шығыстар сметасы
ТМД және Балтық елдерiнен келетiндердiң жалпы саны - 52 адам:
Ресей Федерациясы             35
Әзiрбайжан Республикасы       2
Армения                       1
Беларусь Республикасы         3
Грузия                        1
Қырғыз Республикасы           1
Молдова Республикасы          1
Тәжiкстан Республикасы        1
Өзбекстан Республикасы        1
Эстония                       1
Украина                       2
Латвия                        1
Литва                         2
Барлығы: 52 адам.
1. Астана қаласына дейiн және керi қарай ұшу құны (авиабилеттердiң 2006 жылғы 14 маусымдағы бағасының жай-күйi бойынша):
1) Ресей Федерациясы, Мәскеу қ.:
Мәскеу-Астана/Астана-Мәскеу - 1 адамға 37 000 теңге. Барлығы:
74 000 теңге.
Жиыны: 35 адамға 74 000 теңгеден = 2 590 000 теңге.
2) Әзiрбайжан Республикасы, Баку қ.:
Баку-Астана/Астана-Баку - 1 адамға 36 500 теңге. Барлығы:
73 000 теңге.
Жиыны: 2 адамға 73 000 теңгеден = 146 000 теңге.
3) Армения Республикасы, Ереван қ.:
Ереван-Астана/Астана-Ереван - 1 адамға 40 500 теңге. Барлығы:
81 000 теңге.
Жиыны: 1 адамға 81 000 теңге.
4) Беларусь Республикасы, Минск қ.:
Минск-Астана/Астана-Минск - 1 адамға 40 000 теңге. Барлығы: 80 000 теңге.
Жиыны: 3 адамға 80 000 теңгеден = 240 000 теңге.
5) Грузия, Тбилиси қ.:
Тбилиси-Астана/Астана-Тбилиси - 1 адамға 43 000 теңге.

81. Сарсенов                 - депутат Мажилиса Парламента
Нурдаулет Жумагулович          Республики Казахстан,
город Астана
82. Сейтбек                  - председатель Союза ветеранов
Нурлан Монкенулы               Афганистана и локальных войн
Жамбылской области,
город Тараз
83. Темирбаев                - председатель Союза ветеранов
Женис Окенович                 Афганистана Карагандинской области,
город Караганда
84. Тиникеев Мухтар          - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан,
город Астана
85. Тулгаев                  - первый заместитель председателя
Кайрат Алиханович              Союза ветеранов Афганистана и
локальных войн Республики Казахстан,
город Шымкент
86. Шабалин                  - председатель Союза ветеранов
Юрий Николаевич                Афганистана и локальных войн
Ауэзовского района города Алматы,
город Алматы
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 августа 2006 года N 254-р
Смета расходов
по подготовке и проведению заседания Координационного
Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов
при Совете глав правительств государств-участников
Содружества Независимых Государств в период
с 4 по 7 сентября 2006 года в городе Астане
Общее количество прибывающих из стран СНГ и Балтии - 52 человека:
Российская Федерация           35
Азербайджанская Республика     2
Армения                        1
Республика Беларусь            3
Грузия                         1
Кыргызская Республика          1
Республика Молдова             1
Республика Таджикистан         1
Республика Узбекистан          1
Эстония                        1
Украина                        2
Латвия                         1
Литва                          2
Всего: 52 человека.
1. Стоимость перелета до г. Астаны и обратно (по состоянию цен на авиабилеты на 14 июня 2006 года):
1) Российская Федерация, г. Москва:
Москва-Астана/Астана-Москва - 37 000 тенге на 1 чел. Всего: 74 000 тенге.
Итого: 74 000 тенге на 35 чел. = 2 590 000 тенге.
2) Азербайджанская Республика, г. Баку:
Баку-Астана/Астана-Баку - 36 500 на 1 чел. Всего: 73 000 тенге.
Итого: 73 000 тенге на 2 чел. = 146 000 тенге.
3) Республика Армения, г. Ереван
Ереван-Астана/Астана-Ереван - 40 500 на 1 чел. Всего: 81 000 тенге.
Итого: 81 000 тенге на 1 чел.
4) Республика Беларусь, г. Минск:
Минск-Астана/Астана-Минск - 40 000 тенге на 1 чел. Всего: 80 000 тенге.
Итого: 80 000 тенге на 3 чел. = 240 000 тенге.
5) Грузия, г. Тбилиси:
Тбилиси-Астана/Астана-Тбилиси - 43 000 тенге на 1 чел. Всего: 86 000 тенге.

Жиыны: 1 адамға 86 000 теңге.
6) Қырғыз Республикасы, Бiшкек қ.:
Бiшкек-Астана/Астана-Бiшкек - 1 адамға 46 000 теңгеден. Барлығы:
92 000 теңге.
Жиыны: 1 адамға 92 000 теңге.
7) Молдова Республикасы, Кишинев қ.:
Кишинев-Астана/Астана-Кишинев - 1 адамға 57 500 теңге. Барлығы:
115 000 теңге.
Жиыны: 1 адамға 115 000 тенге.
8) Тәжiкстан Республикасы, Душанбе қ.:
Душанбе-Астана/Астана-Душанбе - 1 адамға 26 500 теңге. Барлығы:
53 000 теңге.
Жиыны: 1 адамға 53 000 теңге.
9) Өзбекстан Республикасы, Ташкент қ.:
Ташкент-Астана/Астана-Ташкент - 1 адамға 25 865 теңге. Барлығы:
51 730 теңге.
Жиыны: 1 адамға 51 730 теңге.
10) Эстония, Таллин қ.:
Таллин-Астана/Астана-Таллин - 1 адамға 66 000 теңге. Барлығы: 132 000 теңге.
Жиыны: 1 адамға 132 000 теңге.
11) Украина Киев қ.:
Киев-Астана/Астана-Киев - 1 адамға 50 000 теңге. Барлығы: 100 000 теңге.
Жиыны: 2 адамға 100 000 теңгеден = 200 000 теңге.
12) Латвия, Рига қ.:
Рига-Астана/Астана-Рига - 1 адамға 66 160 теңге. Барлығы:
132 200 теңге.
Жиыны: 1 адамға 132 320 теңге.
13) Литва, Вильнюс қ.:
Вильнюс-Астана/Астана-Вильнюс - 1 адамға 57 500 теңге. Барлығы: 115 000 теңге.
Барлығы: 2 адамға 115 000 теңгеден = 230 000 теңге.
Жиыны: 4 149 050 теңге.
2. ТМД және Балтық елдерiнен келген қонақтардың "Есіл" қонақүйiнде тұруы - 52 адам:
1) делегация басшылары мен басқа да VIР-персондарға арналған 3 люкс (Suite), тұру құны тәулiгiне 46 920 теңге, 3 тәулiкке = 422 280 теңге;
2) 13 жартылай люкс (JuniorSuite), тұру құны тәулiгiне 35 190 теңге, 3 тәулікке = 1 372 410 теңге;
3) 2 стандартты екi орынды нөмiр (Twin), тұру құны тәулiгiне 20 332 теңге, 3 тәулікке = 121 992 теңге;
4) 3 стандартты жақсартылған нөмiр (Deluxe), тұру құны тәулiгiне 20 332 теңге 3 тәулiкке = 182 988 теңге;
5) 29 стандартты нөмiрлер (Standart), тұру құны тәулiгiне 18 768 теңге, 3 тәулiкке = 1 632 816 теңге.
Барлығы: 3 732 486 теңге.
Жиыны: 7 881 536 теңге.

Итого: 86 000 тенге на 1 чел.
6) Кыргызская Республика, г. Бишкек:
Бишкек-Астана/Астана-Бишкек - 46 000 тенге на 1 чел. Всего: 92 000 тенге.
Итого: 92 000 тенге на 1 чел.
7) Республика Молдова, г. Кишинев:
Кишинев-Астана/Астана-Кишинев - 57 500 тенге на 1 чел. Всего: 115 000 тенге.
Итого: 115 000 тенге на 1 чел.
8) Республика Таджикистан, г. Душанбе:
Душанбе-Астана/Астана-Душанбе - 26 500 тенге на 1 чел. Всего: 53 000 тенге.
Итого: 53 000 тенге на 1 чел.
9) Республика Узбекистан, г. Ташкент:
Ташкент-Астана/Астана-Ташкент - 25 865 тенге на 1 чел. Всего: 51 730 тенге.
Итого: 51 730 тенге на 1 чел.
10) Эстония, г. Таллинн:
Таллин-Астана/Астана-Таллин - 66 000 тенге на 1 чел. Всего: 132 000 тенге.
Итого: 132 000 тенге на 1 чел.
11) Украина г. Киев:
Киев-Астана/Астана-Киев - 50 000 тенге на 1 чел. Всего: 100 000 тенге.
Итого: 100 000 тенге на 2 чел. = 200 000 тенге.
12) Латвия, г. Рига:
Рига-Астана/Астана-Рига - 66 160 на 1 чел. Всего: 132 320 тенге.
Итого: 132 320 тенге на 1 чел.
13) Литва, г. Вильнюс:
Вильнюс-Астана/Астана-Вильнюс - 57 500 на 1 чел. Всего: 115 000 тенге.
Итого: 115 000 на 2 чел. = 230 000 тенге.
Всего: 4 149 050 тенге.
2. Проживание в гостинице "Есиль" гостей из стран СНГ и Балтии - 52 человек:
1) 3 люкса (Suite), для руководителя делегации и других VIP-персон, стоимость проживания в сутки 46 920 тенге, на 3 суток = 422 280 тенге;
2) 13 полулюксов (JuniorSuite), стоимость проживания в сутки 35 190 тенге, на 3 суток = 1 372 410 тенге;
3) 2 стандартных двухместных номера (Twin), стоимость проживания в сутки 20 332 тенге, на 3 суток = 121 992 тенге;
4) 3 стандартных улучшенных номера (Deluxe), стоимость проживания в сутки 20 332 тенге, на 3 суток = 182 988 тенге;
5) 29 стандартных номеров (Standart), стоимость проживания в сутки 18 768 тенге, на 3 суток = 1 632 816 тенге.
Всего: 3 732 486 тенге.
Итого: 7 881 536 тенге.