Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй құрылысына үлестiк қатысу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне тұрғын үй құрылысына үлестiк қатысу мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 7 шiлдедегi заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 261-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының " Тұрғын үй құрылысына үлестiк қатысу туралы " және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне тұрғын үй құрылысына үлестiк қатысу мәселелерi  бойынша толықтырулар енгiзу туралы " 2006 жылғы 7 шiлдедегi заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер Министрінің
2006 жылғы 7 қыркүйектегі
N 261-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй құрылысына үлестік
қатысу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір
заңнамалық актілеріне тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу
мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы
7 шілдедегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Аяқтау нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы үлгі шартты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2006 жылғы қыркүйек
2
Тұрғын үй ғимараттарын жеке және заңды тұлғалардың ақшасын тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу үшін тарту есебінен салуды ұйымдастыру жөніндегі  қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
ЭБЖМ
2006 жылғы қыркүйек
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИСМ - Индустрия және сауда министрлігі
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О долевом участии в жилищном строительстве" и "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам долевого участия в жилищном строительстве"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года N 261-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года " О долевом участии в жилищном строительстве " и " О внесении дополнений в некоторые  законодательные акты Республики Казахстан по вопросам долевого участия в жилищном строительстве" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и внести в установленном порядке на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 сентября 2006 года
N 261-p
Перечень нормативных правовых актов, принятие
которых необходимо в целях реализации законов
Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О долевом
участии в жилищном строительстве" и "О внесении дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам долевого участия в жилищном строительстве"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма
завершения
Государст-
венные
органы,
ответствен-
ные за
исполнение
Срок
исполне-
ния
1
Об утверждении
типового
договора о
долевом
участии
в жилищном
строительстве
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Сентябрь
2006 года
2
Об утверждении
квалификацион-
ных требова-
ний, предъяв-
ляемых при
лицензировании
деятельности
по организации
строительства
жилых зданий
за счет прив-
лечения денег
физических
и юридических
лиц для
долевого
участия
в жилищном
строительстве
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
МЭБП
Сентябрь
2006 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИТ - Министерство индустрии и торговли
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования