Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 275-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдар ұсыну кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министріне ақпараттық материалдар ұсыну кестесінде:
реттік нөмірі 27-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тіркелген жинақтаушы зейнетақы қорлары, олардың жарғылық капиталдарының мөлшері, салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттарының саны және олардың зейнетақы жинақтарының көлемі туралы ақпарат";
3-бағандағы "Ұлттық Банк" деген сөздер "Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 37-жолда 3-бағандағы "Ұлттық Банк" деген сөздер "Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 41-жолда 3-бағандағы екінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік деректерге талдамалы түсіндірмелер - есепті кезеңнен кейінгі 100-күні, Ұлттық Банк".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 82-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 275-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 82-р "Об утверждении Графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующие изменения:
в Графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 27:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Информация о зарегистрированных накопительных пенсионных фондах, размерах их уставных капиталов, количестве индивидуальных пенсионных счетов вкладчиков (получателей) и объемах их пенсионных накоплений";
в графе 3 слова "Национальный Банк" заменить словами "Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций";
в строке, порядковый номер 37:
в графе 3 слова "Национальный Банк" заменить словами "Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций";
в строке, порядковый номер 41:
в графе 3 второе предложение изложить в следующей редакции:
"Аналитический комментарий к отчетным данным - на 100-й день после отчетного периода, Национальный Банк".
Премьер-Министр