Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 16 тамыздағы N 229-ө өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 24 қазандағы N 305-ө Өкімі
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 16 тамыздағы N 229-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
"Орындалу мерзiмi деген 4-бағанда:
реттiк нөмiрi 7, 9-жолдардағы "2006 жылғы қыркүйек" деген сөздер "2007 жылғы ақпан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 229-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 октября 2006 года N 305-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 229-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 "Срок исполнения":
в строках, порядковые номера 7, 9, слова "Сентябрь 2006 года" заменить словами "Февраль 2007 года".
Премьер-Министр