Германия Федеративтiк Республикасының Сыртқы iстер министрi Франк-Вальтер Штайнмайердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қазандағы N 308-ө Өкімі
2006 жылғы 31 қазан - 1 қараша кезеңiнде Астана қаласында Германия Федеративтiк Республикасының Сыртқы iстер министрi Франк-Вальтер Штайнмайердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
ресми делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 476000 (төрт жүз жетпiс алты мың) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi ресми делегация мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Германия Федеративтiк Республикасының Сыртқы iстер министрi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi ресми делегацияны әуежайдың жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залдарында қарсы алу және шығарып салу, Астана қаласының әуежайын безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Федеративной Республики Германия Франк-Вальтера Штайнмайера в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 октября 2006 года N 308-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Федеративной Республики Германия Франк-Вальтера Штайнмайера в Республику Казахстан в период с 31 октября по 1 ноября 2006 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить денежные средства на проживание в гостинице членов официальной делегации в сумме 476000 (четыреста семьдесят шесть тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Министра иностранных дел Федеративной Республики Германия над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации в залах для высокопоставленных персон аэропортов, оформлению аэропорта города Астаны, организации культурной программы.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр