Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 90-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қазандағы N 309-ө Өкімі
"2006 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 90-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2006 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 8-жолда:
2-бағандағы "Қазақша күрестен әлем чемпионаты" деген сөздер "ЮНЕСКО-мен ынтымақтастықтағы "Дәстүрлi күрес түрлерi бойынша дүниежүзілік фестиваль" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "21 - 24 қыркүйек" деген сөздер "2 - 7 қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 90-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 октября 2006 года N 309-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 90-р "О проведении республиканского и официальных международных соревнований в 2006 году в Республике Казахстан" следующие изменения:
в перечне республиканского и официальных международных соревнований, проводимых в 2006 году в Республике Казахстан:
в строке порядковый номер 8:
в графе 2 слова "Чемпионат мира по казахша курес" заменить словами "Всемирный фестиваль по традиционным видам борьбы" в сотрудничестве с ЮНЕСКО";
в графе 3 слова "21 - 24 сентября" заменить словами "2 - 7 ноября".
Премьер-Министр