Қазақстан-иран сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясының сегізінші мәжілісін өткізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 қарашадағы N 332-ө Өкімі
2006 жылғы 13-15 желтоқсанда Астана қаласында Қазақстан-иран сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясының сегізінші мәжілісін өткізуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне үкіметаралық комиссияның ирандық бөлігі мүшелерінің қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006»"Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 1411425 (бір миллион төрт жүз он бір мың төрт жүз жиырма бес) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр

О выделении средств на проведение восьмого заседания Казахстанско-иранской межправительственной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года N 332-р
В связи с проведением 13-15 декабря 2006 года в городе Астане восьмого заседания Казахстанско-иранской межправительственной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства на проживание членов иранской части межправительственной комиссии в сумме 1411425 (один миллион четыреста одиннадцать тысяч четыреста двадцать пять) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр