Қазақстан Республикасының көшi-қон және демография саясатының мәселелерi жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 368-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасының көшi-қон және демография саясаты мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мусин                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы             Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi, жетекшi
Қарақұсова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейiсқызы          және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi, жетекшiнiң орынбасары
Күрiшбаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы           шаруашылығы вице-министрi
Бишiмбаев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы           және сауда вице-министрi
Бисембаева                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Бағила Мүбәракқызы           халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Көшi-қон комитетi төрағасының
орынбасары, хатшы
Нұриманов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мақсұт Әнуәрбекұлы           қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары
Жошыбаев                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Рәпiл Сейiтханұлы            iстер вице-министрi
Бабақұмаров               -  Қазақстан Республикасының
Ержан Жалбақұлы              Мәдениет және ақпарат вице-министрi
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Қосдәулетов               - Қазақстан Республикасының
Дулат Рашитұлы              Әдiлет вице-министрi
Омаров                    - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы           Денсаулық сақтау вице-министрi
Шпекбаев                  - Қазақстан Республикасының
Алик Жатқамбайұлы           Iшкi iстер вице-министрi
Есбосынова                - Қазақстан Республикасы
Светлана Бағытқызы          Бiлiм және ғылым министрлiгi
Мектепке дейiнгi және орта бiлiм
департаментiнiң директоры
Шоқаманов                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Қамырұлы               жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Қапаров                   - Қазақстан Республикасы
Серiк Ғаббасұлы             Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
Мемлекеттiк қызметтi кадрмен қамтамасыз
ету департаментiнiң директоры
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.03.14.  N 54-ө  өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 10 мамырға дейiн Қазақстан Республикасының көшi-қон және демография саясатын iске асыру және арнайы мемлекеттiк орган құрудың орындылығы мәселелері жөніндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.03.14.  N 54-ө  өкімімен.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

О создании рабочей группы по вопросам миграционной и демографической политики Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 368-p
1. В целях выработки предложений по вопросам миграционной и демографической политики в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич             Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования,
руководитель
Карагусова                 - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна        населения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Бисембаева                 - заместитель председателя Комитета
Багила Мубараковна           по миграции Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарь
Куришбаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович          Республики Казахстан
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан
Нуриманов                  - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович          национальной безопасности
Республики Казахстан
Жошибаев                   - заместитель Министра иностранных дел
Рапиль Сейитханович          Республики Казахстан
Бабакумаров                - вице-министр культуры и
Ержан Жалбакович             информации Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович            бюджетного планирования Республики
Казахстан
Куставлетов                - вице-министр юстиции
Дулат Рашитович              Республики Казахстан
Омаров                     - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович           Республики Казахстан
Шпекбаев                   - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич            Республики Казахстан
Испусинова                 - директор Департамента дошкольного и
Светлана Багитовна           среднего образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Шокаманов                  - заместитель Председателя Агентства
Юрий Камирович               Республики Казахстан по статистике
Капаров                    - директор Департамента кадрового
Серик Габбасович             обеспечения государственной службы
Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 14 марта 2007 года N  54-р .
2. Рабочей группе до 10 мая 2007 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам реализации миграционной и демографической политики Республики Казахстан и целесообразности создания специального государственного органа.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 14 марта 2007 года N  54-р .
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра