2007 жылы Қазақстан Республикасында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхиты өңiрi бойынша Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (БҰҰ АТМЭӘК) 63-сессиясын өткiзу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 371-ө Өкімі
1. Мынадай құрамда 2007 жылы Қазақстан Республикасында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхиты бойынша Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (БҰҰ АТМЭӘК) 63-сессиясын өткiзу жөнiндегi жұмыс тобы құрылсын:
Мусин                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы            Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi, төраға
Қазыханов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ержан Хозеұлы               министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Әбдiқалықова              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы           халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Әйтекенов                 - Қазақтан Республикасының Туризм және
Қайрат Медыбайұлы           спорт вице-министрi
Ақшолақов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы               және минералдық ресурстар вице-министрi
Айтжанов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы               шаруашылығы вице-министрi
Бабақұмаров               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ержан Жалбақұлы             ақпарат вице-министрi
Баталов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы              сауда вице-министрi
Бiрәлиев                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидуллаұлы          ортаны қорғау вице-министрi
Қасымбек                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмудұлы             коммуникация вице-министрi
Есекеев                   - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы       және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Тортаев                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы           агенттiгi төрағасының орынбасары
Нұрғожин                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Рахмалыұлы            министрлiгi Аэроғарыш комитетiнiң
төрағасы
Бөкенов                   - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
Қайрат Ахмадиұлы            орынбасары
Тәшiбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Мұрат Сейiтжанұлы           министрлiгi Халықаралық ұйымдар және
көп жақты ынтымақтастық департаментiнiң
директоры, хатшы
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Едiлұлы              вице-министрi
Әсем Бекқызы              - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Нүсiпова                    сақтау вице-министрi
Бердiбек Машбекұлы        - Қазақстан Республикасының Экономика және
Сапарбаев                   бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Алик Жатқамбайұлы         - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Шпекбаев                    вице-министрi
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.03.19.  N 64   өкімімен.

О создании рабочей группы по проведению 63-й сессии Экономической и социальной комиссии Организации Объединенных Наций по Азии и Тихоокеанскому региону (ЭСКАТО ООН) в 2007 году в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 371-р
1. Создать рабочую группу по проведению 63-й сессии Экономической и социальной комиссии Организации Объединенных Наций по Азии и Тихоокеанскому региону (ЭСКАТО ООН) в 2007 году в Республике Казахстан в следующем составе:
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра Республики
Аслан Еспулаевич             Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования, председатель
Казыханов                  - заместитель Министра иностранных дел
Ержан Хозеевич               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Нусупова                   - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                 Республики Казахстан
Сапарбаев                  - вице-министр экономики и бюджетного
Бердыбек Машбекович          планирования Республики Казахстан
Шпекбаев                   - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич            Республики Казахстан
Абдыкаликова              - вице-министр труда и социальной
Гульшара Наушаевна          защиты населения Республики Казахстан
Айтекенов                 - вице-министр туризма и спорта
Кайрат Медыбаевич           Республики Казахстан
Акчулаков                 - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович              ресурсов Республики Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Бабакумаров               - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович            Республики Казахстан
Баталов                   - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович             Республики Казахстан
Бралиев                   - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич         Республики Казахстан
Касымбек                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович            Республики Казахстан
Есекеев                   - заместитель Председателя Агентства
Куанышбек Бахытбекович      Республики Казахстан по информатизации
и связи
Тортаев                   - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович           Республики Казахстан по статистике
Нургужин                  - председатель Аэрокосмического комитета
Марат Рахмалиевич           Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Букенов                   - первый заместитель акима
Кайрат Ахмадиевич           города Алматы
Ташибаев                  - директор Департамента международных
Мурат Сейтжанович           организаций и многостороннего
сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь.
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 20 марта 2007 года N  64-р .

2. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
3. Осы өкiм қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
3. Настоящее распоряжение вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра