Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 373-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 63-жолдың 5-бағанында:
3), 9) тармақшалардағы "2006 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2007 жылғы шiлде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 373-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года  N 383-р  "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 63:
в подпунктах 3), 9) слова "декабрь 2006 года" заменить словами "июль 2007 года".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан