"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бақылау және қадағалау функцияларын ретке келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 375-ө Өкімі
1. "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бақылау және қадағалау функцияларын ретке келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы           сауда вице-министрi, жетекшi
Нұрмәдиева             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нәсима Iсләмқызы         сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Әмiржанова             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айгүл Бектiбайқызы       сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң кәсiпкерлiктi дамыту
стратегиясы басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Әдимолда               - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Рәдiлбек Өкенұлы         коммуникация министрлiгiнiң Азаматтық
авиация комитетi төрағасының орынбасары
Веснин                 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Виктор Николаевич        министрлiгiнiң Төтенше жағдайларды және
өнеркәсiптiк қауiпсiздiктi мемлекеттiк
бақылау комитетi төрағасының орынбасары
Есжанов                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Қанат Бөлебайұлы         коммуникация министрлiгiнiң Көлiктiк
бақылау комитетi төрағасының орынбасары
Бүбеев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Мұхтар Сапаралыұлы       қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгiнiң Талдау стратегиясы
департаментi директорының орынбасары
Қоқанбаева             - Қазақстан Республикасы Статистика
Зәуре Әзiмбекқызы        агенттiгiнiң Статистикалық ақпаратты талдау
және жариялау департаментi директорының
орынбасары
Аршабеков              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Нұрғали Рақымғалиұлы     министрлiгiнiң Бiлiм және ғылым
саласындағы қадағалау және аттестаттау
комитетi әкiмшiлiк және қаржы жұмысы
басқармасының бастығы
Асылбеков              - Қазақстан Республикасы Ішкi iстер
Тимур Бейiмбетұлы        министрлiгi Әкiмшiлiк полициясы комитетiнiң
басқарма бастығы
Жолдасбеков            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Сухараб Оспанәлiұлы      сауда министрлiгiнiң Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетi
әкiмшiлiк басқармасының бастығы
Досанов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ардақ Ермағамбетұлы      сауда министрлiгiнiң Инвестиция комитетi
инвестициялық преференциялар беру
басқармасының бастығы
Оразалина              - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Қазкен Назымбекқызы      қорғау министрлiгiнiң Табиғатты қорғауды
бақылау комитетi бақылау-қадағалау қызметiн
бағалау және жоспарлау басқармасының
бастығы
Рамазанов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ермек Тұржiгiтұлы        сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi кәсiпкерлiктi дамыту
стратегиясы басқармасының бастығы
Төрегелдин             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серiк Мәкенұлы           сауда министрлiгiнiң Техникалық реттеу және
метрология комитетi әкiмшiлiк жұмыс және
мемлекеттiк қадағалау басқармасының бастығы
Яворский               - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Сергей Владимирович      министрлiгiнiң Өртке қарсы қызмет комитетi
мемлекеттiк өрт бақылау басқармасының
бастығы
Әбiшева                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Аида Еркiнқызы           үйлестiру басқармасы бастығының орынбасары
Мырзахметов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Марат Төлеутайұлы        комитетiнiң қызметi басқарма бастығының
орынбасары
Райханова              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қатипа Әділжанқызы       Салық комитетiнiң заң басқармасы
бастығының орынбасары
Ақпанова               - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Ажар Iстiкбайқызы        министрлiгiнiң Заңнама департаментi
әкiмшiлiк заңнама бөлiмiнiң бастығы
Жапсарбай              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Асхат Тұрсынұлы          монополияларды реттеу агенттiгi Заң
департаментiнiң бақылау және талап қою
жұмысы басқармасы табиғи және мемлекеттiк
монополиялар заңнамасының сақталуын
бақылау бөлiмiнiң бастығы
Жиенбаев               - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Асхат Еркiнұлы           министрлiгiнiң Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс
департаментi заң бөлiмiнiң бастығы
Жоланова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жәнел Алтынбекқызы       сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi нормативтiк құқықтық
кесiмдердi әзiрлеу және кәсiпкерлiктi
дамыту бағдарламаларын үйлестiру бөлiмiнiң
бастығы
Игенбаев               - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Мұрат Балкенұлы          министрлiгi Есiрткi бизнесiне қарсы күрес
және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
бөлiм бастығы
Кенжебаев              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Назымбек Әмiржанұлы      басқару агенттiгi жер ресурстарын
пайдалануды мемлекеттiк бақылау бөлiмiнiң
бастығы
Мәлiбеков              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Асқар Жайдарманұлы       министрлiгiнiң Құқықтық жұмыс және сатып
алу департаментi нормативтiк құқықтық
кесiмдердi сараптау бөлiмiнiң бастығы
Нұркеев                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Орымбай Әбуұлы           қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
Ақпараттық-талдау департаментiнiң талдау
басқармасы салықтық қылмыстарды зерделеу
бөлiмiнiң бастығы
Санқыбаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Әмiрбек Бөрiұлы          қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi үйлестiру бөлiмiнiң бастығы
Тоқтамұрат             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бақдәулет                ақпарат министрлiгiнiң Әкiмшiлiк құқықтық
жұмыс департаментi құқықтық жұмыс
бөлiмiнiң бастығы
Томасевич              - Қазақстан Республикасы Бас
Виктор Антонович         прокуратурасының Мемлекеттiк органдар
қызметiндегi заңдылықты қадағалау
департаментi меншiк және кәсiпкерлiктi
қорғау туралы заңдарды қолдануды қадағалау
бөлiмiнiң прокуроры
Шыңғысов               - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Айтқожа Мұхамеджанұлы    әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Еңбек және
халықты жұмыспен қамту департаментi еңбек
қатынастарын талдау бөлiмiнiң бастығы
Ярошенко               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Виталий Владимирович     және байланыс агенттiгi Байланыс
департаментiнiң радиожиiлiк спектрiн беру
және байланыс саласындағы мемлекеттiк
қадағалау басқармасы радиожиiлiк спектрiн
беру бөлiмiнiң бастығы
Ясылов                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Ермек Аманғазыұлы        министрлiгiнiң Фармация комитетi
фармацевтикалық қызметтi бақылау және
қадағалау бөлiмiнiң бастығы
Баржақсынов            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Олжас Зейноллаұлы        сауда министрлiгi Сауда қызметiн реттеу
комитетiнiң iшкi сауда басқармасы iшкi
сауда бөлiмiнiң бас маманы
Досымов                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Әлiбек Қанатұлы          минералдық ресурстар министрлiгiнiң Заң
қызметi, мемлекеттiк құпияларды қорғау және
жұмылдыру жұмысы департаментi нормативтiк
құқықтық кесiмдердi сараптау бөлiмiнiң бас
маманы
Евсюков                - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Валентин Михайлович      министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң бас
маманы
Жаппарбеков            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Рүстем Дәулетбекұлы      сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi
дамытуы департаментi нормативтiк құқықтық
кесiмдердi әзiрлеу және кәсiпкерлiктi
дамыту бағдарламаларын үйлестiру бөлiмiнiң
бас маманы
Құжекенова             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мархаббат Баянқызы       сауда министрлiгi Бәсекелестiктi қорғау
комитетiнiң iшкi әкiмшiлiк ету басқармасы
құқықтық қамтамасыз ету және мемлекеттiк
сатып алу бөлiмiнiң бас маманы
Ахметов                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Болатхан Рүстемұлы       министрлiгiнiң Құқықтық жұмыс және сатып
алу департаментi нормативтiк құқықтық
кесiмдердi сараптау бөлiмiнiң жетекшi
маманы
Бейсеева               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсел Маратқызы           сауда министрлiгi Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс
департаментiнiң заң басқармасы нормативтiк
құқықтық кесiмдердi сараптау және әзiрлеу
бөлiмiнiң жетекшi маманы
Мусин                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Бауыржан Жанботанұлы     сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетi
лицензиялау бөлiмiнiң жетекшi маманы
Толымбеков             - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Манат Исенұлы            комитетi Департаментiнiң аға консультанты
Шыныбаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Ертай Қадырұлы           үйлестiру басқармасының жетекшi маманы
Мұраталиев             - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Бiржан Раушанұлы         жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Өмiрәлиев              - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Ербол Жұмабайұлы         жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Бреусов                - Қазақстанның "ҚазАлко" спирт және
Алексей Германович       алкоголь өнiмiн өндiрушiлер
қауымдастығының вице-президентi
Әжiбаева               - Қазақстанның нарықтары, сауда
Жiбек Төреханқызы        кәсiпорындары және қызмет көрсету саласы
қауымдастығының атқарушы директоры
Қуанғанова             - Қазақстан кәсiпкерлерi форумы атқарушы
Гүлнәр Шаймұратқызы      директорының орынбасары
Цой                    - Қазақстан Республикасы "Шағын және орта
Эдуард Давыдович         бизнестi дамыту федерациясы" заңды
тұлғалар одағының Астана қаласындағы
филиалы директорының орынбасары
Қарашева               - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Әсел Рүстемқызы          жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағының
атқарушы дирекциясы құқықтық бөлiмiнiң бас
сарапшысы
Киселев                - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Артем Айболатович        жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
құқықтық бөлiмiнiң сарапшысы

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упорядочения контрольных и надзорных функций"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 375-p
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упорядочения контрольных и надзорных функций" создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов                   - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович             Республики Казахстан, руководитель
Нурмадиева                - заместитель директора Департамента
Насима Слямовна             развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Амиржанова                - заместитель начальника управления
Айгуль Бектыбаевна          стратегии развития предпринимательства
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Адимолда                  - заместитель председателя Комитета
Радилбек Окенович           гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Веснин                    - заместитель председателя Комитета по
Виктор Николаевич           государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Есжанов                   - заместитель председателя Комитета
Канат Булебаевич            транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Бубеев                    - заместитель директора Департамента
Мухтар Сапаралиевич         стратегии анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
Коканбаева                - заместитель директора Департамента
Зауре Азимбековна           анализа и публикации статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Аршабеков                 - начальник управления административной
Нургали Рахымгалиевич       и финансовой работы Комитета по
надзору и аттестации в сфере
образования и науки Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Асылбеков                 - начальник управления Комитета
Тимур Беимбетович           административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Джолдасбеков              - начальник административного управления
Сухараб Оспаналиевич        Комитета по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Досанов                   - начальник управления по предоставлению
Ардак Ермагамбетович        инвестиционных преференций Комитета по
инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Оразалина                 - начальник управления оценки и
Каскен Назымбековна         планирования контрольно-надзорной
деятельности Комитета природоохранного
контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Рамазанов                 - начальник управления стратегии
Ермек Туржигитович          развития предпринимательства
Департамента развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Торегельдин               - начальник управления административной
Серик Макенович             работы и государственного надзора
Комитета по техническому регулированию
и метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Яворский                  - начальник управления государственного
Сергей Владимирович         пожарного контроля Комитета
противопожарной службы Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Абишева                   - заместитель начальника управления
Аида Еркиновна              координации Национального банка
Республики Казахстан
Мурзахметов               - заместитель начальника управления
Марат Тулеутаевич           Службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
Райханова                 - заместитель начальника юридического
Катипа Адильжановна         управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Акпанова                  - начальник отдела административного
Ажар Эстекбаевна            законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жапсарбай                 - начальник отдела контроля за
Асхат Турсынулы             соблюдением законодательства
естественных и государственных
монополиях управления контроля и
исковой работы юридического
Департамента Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Жиенбаев                  - начальник юридического отдела
Асхат Еркинович             Департамента административно-правовой
работы Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Жуланова                  - начальник отдела разработки
Жанель Алтынбековна         нормативных правовых актов и
координации программ развития
предпринимательства Департамента
развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Игенбаев                  - начальник отдела Комитета по борьбе с
Мурат Балкенович            наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Кенжебаев                 - начальник отдела государственного
Назымбек Амиржанович        контроля за использованием охраны
земельных ресурсов Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Мальбеков                 - начальник отдела экспертизы
Аскар Жайдарманович         нормативных правовых актов
Департамента правовых работ и закупок
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Нуркеев                   - начальник отдела изучения налоговых
Орумбай Абуевич             преступлений аналитического управления
Информационно-аналитического
департамента Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Санкубаев                 - начальник отдела координации
Амирбек Буриович            Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
Токтамурат                - начальник отдела правовой работы
Бакдаулет                   Департамента административной правовой
работы Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Томасевич                 - прокурор отдела по надзору за
Виктор Антонович            применением законов о собственности и
защите предпринимательства
Департамента по надзору за законностью
в деятельности государственных органов
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан
Шингисов                  - начальник отдела анализа трудовых
Айткожа Мухамеджанович      отношений Департамента труда и
занятости населения Министерства труда
и социальной защиты Республики
Казахстан
Ярошенко                  - начальник отдела присвоения
Виталий Владимирович        радиочастотного спектра управления
присвоения радиочастотного спектра и
государственного надзора в области
связи Департамента связи Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи
Ясылов                    - начальник отдела контроля и надзора за
Ермек Амангазиевич          фармацевтической деятельностью
Комитета фармации Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Баржаксынов               - главный специалист отдела внутренней
Олжас Зейнуллович           торговли управления внутренней торговли
Комитета по регулированию торговой
деятельности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Досымов                   - главный специалист экспертизы
Алибек Канатович            нормативных правовых актов
Департамента юридической службы защиты
государственных секретов и мобилизационной работы
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Евсюков                   - главный специалист Комитета дорожной
Валентин Михайлович         полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Жаппарбеков               - главный специалист отдела разработки
Рустем Даулетбекович        нормативных правовых актов и координации
программ развития предпринимательства
Департамента развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Кужекенова                - главный специалист отдела
Мархабат Баяновна           правового обеспечения и государственных
закупок управления внутреннего
администрирования Комитета по защите
конкуренции Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Ахметов                   - ведущий специалист отдела
Булатхан Рустемович         экспертизы нормативных правовых актов
Департамента правовых работ и закупок
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бейсеева                  - ведущий специалист отдела экспертизы и
Асель Маратовна             разработки нормативных правовых актов
юридического управления Департамента
административно-правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мусин                     - ведущий специалист отдела лицензирования
Бауржан Жанботанович        Комитета промышленности и научно-
технического развития Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Толымбеков                - старший консультант Департамента
Манат Исенович              Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Шыныбаев                  - ведущий специалист управления
Ертай Кадырович             координации Национального банка
Республики Казахстан
Мураталиев                - заместитель председателя правления
Биржан Раушанович           Общенационального союза предпринимателей
и работодателей Казахстана "Атамекен"
Умралиев                  - заместитель председателя правления
Ербол Джумабаевич           Общенационального союза предпринимателей
и работодателей Казахстана "Атамекен"
Бреусов                   - вице-президент Ассоциации
Алексей Германович          производителей спирта и алкогольной
продукции Казахстана "КазАлко"
Ажибаева                  - исполнительный директор Ассоциации
Жибек Турихановна           рынков, предприятий торговли и
сферы услуг Казахстана
Куанганова                - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна       Форума предпринимателей Казахстана
Цой                       - заместитель директора филиала
Эдуард Давыдович            Союза юридических лиц
"Федерация развития малого и
среднего бизнеса" в городе Астане
Карашева                  - главный эксперт правового отдела
Асель Рустемовна            Исполнительной дирекции
Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Киселев                   - эксперт правового отдела
Артем Айбулатович           Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"

2. Жұмыс тобы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілерiне бақылау және қадағалау функцияларын ретке келтiру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және 2007 жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

2. Рабочей группе разработать и в установленном законодательством порядке в срок до 1 марта 2007 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упорядочения контрольных и надзорных функций".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан