"Имашев" көмiрсутек шикiзаты кен орнын ресей тарапымен бiрлесiп игеру бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 376-ө Өкімі
"Имашев" көмiрсутек шикiзаты кен орнын ресей тарапымен бiрлесiп игеру бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Iзмұхамбетов             - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бақтықожа Салахатдинұлы    минералдық ресурстар министрi, жетекшi
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы              минералдық ресурстар вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Әлихан Асханұлы            министрi, жетекшiнiң орынбасары
Тәшенов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Жоламан Әбекешұлы          минералдық ресурстар министрлiгi Жер
қойнауын пайдаланудағы тiкелей
инвестициялар департаментiнiң жер
қойнауын пайдалануға келiсiм-шарттар
жасасу және жер қойнауын пайдалану
мониторингi басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Бөлегенов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ерғали Бөлегенұлы          министрлiгi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы департаментiнiң директоры
Тәутеев                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Әуесбек Зпашұлы            қорғау министрлiгi Экологиялық реттеу
департаментiнiң директоры
Айтмұхаметов             - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Данияр Айтмұхаметұлы       министрлiгiнiң Халықаралық құқық,
мемлекеттiң мүлiктiк құқықтарын қорғау,
шарттар және талап қою-қуыну жұмыстары
департаментi директорының орынбасары
Имашев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Тимур Есенғалиұлы          минералдық ресурстар министрлiгiнiң Газ
өнеркәсiбi департаментi директорының
орынбасары
Yшкемпiрова              - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Айгүл Мәулетқызы           минералдық ресурстар министрлiгінiң Жер
қойнауын пайдаланудағы тiкелей
инвестициялар департаментi директорының
орынбасары
Назаралы                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Жақсылық Күзембайұлы       минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитетi геологиялық зерделеу және жер
қойнауын пайдалану басқармасының бастығы
Досмұратова              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл Ғинаятоллақызы      министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi
энергия ресурстарын кедендiк бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Омарова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақытжамал Жәкенқызы       бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салық
саясаты және болжамдар департаментi жер
қойнауын пайдаланушыларға салық салу
басқармасының бастығы
Оразалина                - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Қазкен Назымбекқызы        қорғау министрлiгiнiң Табиғатты қорғауды
бақылау комитетi бақылау қызметiн
бағалау мен жобалау басқармасының бастығы
Оглов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Вадим Валерьевич           министрлiгiнiң Төтенше жағдайларды және
өнеркәсiптiк қауіпсiздiктi мемлекеттiк
бақылау комитетi төрағасының орынбасары
Байбағұлов               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Сәдуақас Нағметоллаұлы     министрлiгiнiң Мемлекеттiк санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетi
санитарлық-гигиеналық бақылау бөлiмiнiң
бастығы
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дәулет Едiлұлы             министрлiгiнiң Салық комитетi
мамандандырылған бөлiмiнiң бастығы
Ысмайылова               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Айнагүл Есiмқызы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi өнеркәсiп және құрылыс
бөлiмiнiң бастығы
Молдыбаев                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Орынбай Ахметұлы           минералдық ресурстар министрлiгi Мұнай
өнеркәсiбi департаментiнiң мұнай
жобаларының мониторингi және нормативтiк
-техникалық саясат басқармасы мұнай
өндiрудi және мұнай кен орындарын
игерудi бақылау бөлiмiнiң бастығы
Мағауов                  - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Әсет Маратұлы              акционерлiк қоғамының бiрлескен
кәсiпорындардағы үлестердi басқару
жөнiндегi басқарушы директоры
Ерешев                   - "ҚМГ-Консалтинг" жауапкершiлiгi шектеулi
Дияр Елтайұлы              серiктестiгiнiң бас сарапшысы

О создании рабочей группы по выработке предложений по совместной разработке с российской стороной месторождения углеводородного сырья "Имашевское"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 376-р
В целях выработки предложений по совместной разработке с российской стороной месторождения углеводородного сырья "Имашевское":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Измухамбетов               -  Министр энергетики и минеральных
Бактыкожа Салахатдинович      ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Акчулаков                  -  вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Смаилов                    -  вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович              Казахстан, заместитель руководителя
Ташенов                    -  заместитель начальника управления по
Жоламан Абекешович            заключению контрактов на
недропользование и мониторинга
недропользования Департамента прямых
инвестиций в недропользовании
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Болегенов                  -  директор Департамента Содружества
Ергали Болегенович            Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Таутеев                    -  директор Департамента экологического
Ауесбек Зпашевич              регулирования Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Айтмухаметов               -  заместитель директора Департамента
Данияр Айтмухаметович         международного права, защиты
имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Имашев                     -  заместитель директора Департамента
Тимур Есенгалиевич            газовой промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Учкемпирова                -  заместитель директора Департамента
Айгуль Маулетовна             прямых инвестиций в недропользовании
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Назаралы                   -  начальник управления геологического
Жаксылык Кузембайулы          изучения и недропользования Комитета
геологии и недропользования
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Досмуратова                -  начальник управления организации
Нургуль Гинаятоллаевна        таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Омарова                    -  начальник управления налогообложения
Бахытжамал Жакеновна          недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Оразалина                  -  начальник управления оценки и
Казкен Назимбековна           планирования контрольной деятельности
Комитета природоохранного контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Оглов                      -  заместитель председателя Комитета по
Вадим Валерьевич              государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Байбагулов                 -  начальник отдела
Садвакас Нагметуллович        санитарно-гигиенического контроля
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Ергожин                    -  начальник специализированного отдела
Даулет Едилович               Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Исмаилова                  -  начальник отдела промышленности и
Айнагуль Есимовна             строительства Департамента
планирования расходов отраслевых
органов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Молдыбаев                  -  начальник отдела контроля за добычей
Орынбай Ахметович             нефти и разработкой нефтяных
месторождений управления мониторинга
нефтяных проектов и
нормативно-технической политики
Департамента нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Магауов                    -  управляющий директор по управлению
Асет Маратович                долями в совместных предприятиях
акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
Ерешев                     -  главный эксперт товарищества с
Дияр Елтаевич                 ограниченной ответственностью
"КМГ-Консалтинг"

2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде "Имашев" көмiрсутек шикiзаты кен орнын ресей тарапымен бiрлесiп игеру бойынша ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсін.
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы

2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совместной разработке с российской стороной месторождения углеводородного сырья "Имашевское".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан