Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасының жобаларын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына 2007 жылға арналған Жолдауының жобасына ұсыныстар және қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларға талдау дайындау жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 3-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Конституциясының  53-бабының  6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  7-бабының  1-тармағына сәйкес және оны Қазақстан Республикасының Парламентiне ұсыну үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасының жобаларын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына 2007 жылға арналған Жолдауының жобасына ұсыныстар және қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларға талдау дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Мусин                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Аслан Есболайұлы       орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшi
Қуанғанов            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Фархад Шаймұратұлы     Кеңсесi Басшысының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Супрун               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Виктор Васильевич      бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, хатшы
Бiшiмбаев Қуандық    - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Уәлиханұлы             сауда вице-министрi
Жанасаев Болат       - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң
Бақытжанұлы            орынбасары
Ерғожин Дәулет       - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Едiлұлы
Күрiшбаев Ақылбек    - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Қадырбекұлы            вице-министрi
Әбдiмомынов          - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Азамат Құрманбекұлы    вице-министрi
Әйтекенов            - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Қайрат Медiбайұлы      вице-министрi
Ақшолақов            - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы          минералдық ресурстар вице-министрi
Әрiпханов            - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Айдар Әбдiразақұлы     халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Бабақұмаров          - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ержан Жалбақұлы        ақпарат вице-министрi
Бiралиев             - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Әлжан                  қорғау вице-министрi
Хамидоллаұлы
Қасымбек             - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс                  коммуникация вице-министрi
Махмұдұлы
Құсдәулетов          - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы         вице-министрi
Петров               - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович     жағдайлар вице-министрi
Шпекбаев             - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Алик Жатқамбайұлы      вице-министрi
Нүсiпова Әсем        - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Бекқызы                вице-министрi
Нұрпейiсов Дархан    - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының
Қадырбайұлы            өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу
агенттiгi төрағасының орынбасары
Есекеев              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Қуанышбек Бахытбекұлы  байланыс агенттiгi төрағасының мiндетiн
атқарушы
Алдабергенов         - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдiбекұлы      монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының
орынбасары
Сизов                - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Александр Павлович     басқару агенттiгi төрағасының орынбасары
Тортаев              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бауыржан Қадырұлы      төрағасының орынбасары
Тәжияқов             - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы   Төрағасының орынбасары
Нұриманов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Мақсұт Әнуарбекұлы     комитетi төрағасының орынбасары
Әбдiрахымов          - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет
Ғабидолла              iстерi агенттiгi төрағасының орынбасары
Рахметоллаұлы
Лукин                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Иванович        қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттiгi (қаржы полициясы) төрағасының
орынбасары
Өзбеков              - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Ғани Нұрмұханбетұлы    қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгi төрағасының орынбасары
Қойшыбаев            - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ғалымжан               министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар жөнiндегi
Телманұлы              Елшiсi
Ахметoв              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Серiк Баужанұлы        Кеңсесi Мемлекеттiк құпияларды қорғау
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Баймұхамбетова       - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Камила Мақсұтқызы      Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Егiмбаева            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Жанна Дачеровна        Кеңсесi Заң бөлiмiнiң меңгерушiсi
Ермекбаев            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Қуаныш Ермекбайұлы     Кеңсесi Бақылау және құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлiмiнiң меңгерушiсi
Камалдинов           - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Ақылбек Әбсатұлы       Кеңсесi Сыртқы байланыстар бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Котенко              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Наталья Леонидовна     Кеңсесi Экономика бөлiмiнiң меңгерушiсi
Райымбеков           - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сайлаухан Ғазизұлы     Кеңсесi Өңiрлiк даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Табанов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Эльдар Рашитұлы        Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Ежов Владислав       - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Николаевич             Кеңсесiнiң Басшылығы Хатшылығының меңгерушiсi
Шамсутдинов Ринат    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Шарафутдинович         Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Рақышев Сейфолла     - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Байдүйсенұлы           Кеңсесiнiң Жиынтық талдау бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.02.26.  N 36  өкімімен.

О создании рабочей группы по подготовке проектов Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана на 2007 год и анализа действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 3-р
В соответствии с подпунктом 6)  статьи 53  Конституции Республики Казахстан, пунктом 1  статьи 7  Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях подготовки проектов Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы для представления в Парламент Республики Казахстан, Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана на 2007 год и анализа действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Мусин                    - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич           Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования,
руководитель
Куанганов                - Заместитель Руководителя Канцелярии
Фархад Шаймуратович        Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Супрун                   - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич          планирования Республики Казахстан,
секретарь
Абдымомунов              - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович       Республики Казахстан
Айтекенов                - вице-министр туризма и спорта Республики
Кайрат Медыбаевич          Казахстан
Акчулаков                - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович             ресурсов Республики Казахстан
Арифханов                - вице-министр труда и социальной защиты
Айдар Абдразакович         населения Республики Казахстан
Бабакумаров              - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович           Республики Казахстан
Бралиев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич        Республики Казахстан
Касымбек                 - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович           Республики Казахстан
Куставлетов              - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович            Казахстан
Петров                   - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович         Республики Казахстан
Шпекбаев                 - вице-министр внутренних дел Республики
Алик Жаткамбаевич          Казахстан
Бишимбаев                - вице-министр индустрии и
Куандык Валиханович        торговли Республики Казахстан
Джанасаев                - заместитель Министра обороны
Булат Бахитжанович         Республики Казахстан
Ергожин                  - вице-министр финансов
Даулет Едилович            Республики Казахстан
Куришбаев                - вице-министр сельского
Ахылбек Кадирбекович       хозяйства Республики Казахстан
Нусупова                 - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна               Республики Казахстан
Нурпеисов                - заместитель Председателя Агентства
Дархан Кадырбаевич         Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
Ежов Владислав           - Заведующий Секретариатом
Николаевич                 Руководства Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шамсутдинов              - заведующий Отделом обороны и
Ринат Шарафутдинович       правопорядка Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ракишев                  - заместитель заведующего Сводным
Сейфолла Байдюсенович      аналитическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Есекеев                  - исполняющий обязанности Председателя
Куанышбек Бахытбекович     Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Алдабергенов             - заместитель Председателя Агентства
Нурлан Шадибекович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Сизов                    - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тортаев                  - заместитель Председателя Агентства
Бауыржан Кадырович         Республики Казахстан по статистике
Таджияков                - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич      Банка Республики Казахстан
Нуриманов                - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович        Национальной Безопасности Республики
Казахстан
Абдрахимов               - первый заместитель Председателя
Габидулла Рахматуллаевич   Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы
Лукин                    - заместитель Председателя Агентства
Андрей Иванович            Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Узбеков                  - заместитель Председателя Агентства
Гани Нурмуханбетович       Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций
Койшыбаев                - Посол по особым поручениям
Галымжан Тельманович       Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Ахметов                  - заведующий Отделом по защите
Серик Баужанович           государственных секретов Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Баймухамбетова           - заведующая Отделом социально-
Камила Максутовна          культурного развития Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Егимбаева                - заведующая Юридическим отделом
Жанна Дачеровна            Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Ермекбаев                - заведующий Отделом контроля и
Куаныш Ермекбаевич         документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Камалдинов               - заведующий Отделом внешних связей
Акылбек Абсатович          Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Котенко                  - заведующая Экономическим отделом
Наталья Леонидовна         Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Раимбеков                - заведующий Отделом регионального
Сайлаухан Газизович        развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Табанов                  - заведующий Отделом производственной
Эльдар Рашитович           сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 26 февраля 2007 года N  36-p .

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 26 қаңтарға дейiнгi мерзiмде:
1) оны Қазақстан Республикасының Парламентiне ұсыну үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасының жобаларын дайындасын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына 2007 жылға арналған Жолдауының жобасына ұсыныстар енгiзсiн;
3) қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларға талдау жүргiзсiн және оларды оңтайландыру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың жобасын және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының жобасына ұсыныстарды дайындау жөнiндегi жұмыс тобы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 8-ө  өкiмiнiң  күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi А.Е. Мусинге жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 26 января 2007 года:
1) подготовить и представить на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проекты Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы для представления его в Парламент Республики Казахстан, а также Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы;
2) внести предложения к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана на 2007 год;
3) провести анализ действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ и внести предложения по их оптимизации.
3. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2006 года N 8-р "О рабочей группе по подготовке проекта Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы и предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана".
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е.
Премьер-Министр