Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 7 шiлдедегi және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 11 желтоқсандағы заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 12 ақпандағы N 19-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне  салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 7 шiлдедегi және " Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне  салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 11 желтоқсандағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 12 ақпандағы
N 19-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кейбiр
заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы
7 шiлдедегi және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық
актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 11 желтоқсандағы
заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк
құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с N
Нормативтiк құқықтық актiлердiң атауы
Актiнiң нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 84 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ҰБ /жинақтау/ Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
2
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269  қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ККМ (жинақтау) ЭБЖМ
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
3
Бiлiм алатын тұлғаның тұруына және тамақтануына арналған шығыстардың нормаларын белгiлеу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
БҒМ (жинақтау) ЭБЖМ
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
4
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
5
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 сәуiрдегi N 392 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Әдiлетминi (жинақтау) Қаржыминi
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
6
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 30 қазандағы N 1378 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Әдiлетминi (жинақтау) Қаржыминi
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
7
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
8
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Еңбекмині
(жинақтау) Қаржыминi
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
9
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысына толықтыру
енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Еңбекмині
(жинақтау) Қаржыминi
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
10
Фильтрлi сигареттерге ең төменгi бөлшек сауда бағасын белгiлеу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржыминi
(жинақтау)
ЭБЖМ
2007 жылғы ақпан
11
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан  Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
12
Салық есептiлiгiн жасау ережелерiн бекiту туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
13
Жеке табыс салығын есептеу мен ұстап қалу және әлеуметтiк салықты есептеу ережесiн бекiту туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
14
Арнайы салық режимдерiнде көзделген өтiнiштер мен патенттердiң нысандарын бекiту туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
15
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi төрағасының 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 530 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
16
Жеке кәсiпкердiң, жеке нотариустың, адвокаттың қызметiн уақытша тоқтата тұру туралы өтiнiштiң нысанын бекiту туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
17
Қазақстан Республикасының кедендiк аумағынан экспорт режимiнде тауарды әкету фактiсiн кеден органдарының растауы туралы мәлiметтердiң нысанын және оларды ұсыну тәртiбiн бекiту туралы
Қаржыминi СК-нiң бұйрығы
Қаржыминi
2007 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы :
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі
ККM - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қаржыминi СК - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi
ҰБ   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" и от 11 декабря 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года N 19-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года " О внесении изменений и дополнений  в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" и от 11 декабря 2006 года " О внесении изменений  и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 февраля 2007 года N 19-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" и
от 11 декабря 2006 года "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
налогообложения"
N п/п
Наименование
нормативных
правовых актов
Форма акта
Ответствен-
ные
государствен-
ные органы
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 23
января 2002 года
N 84
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
НБ (созыв) МФ
Февраль
2007 года
2
О внесении
дополнения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 19
марта 2003 года
N 269
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК (созыв)
МЭБП МФ
Февраль
2007 года
3
Об установлении
норм расходов на
проживание и
питание обучаемого
лица
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОН (созыв)
МФ МЭБП
Февраль
2007 года
4
О признании
утратившим силу
постановления
Правительства
Республики
Казахстан от 29
декабря 2005 года
N 1312
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2007 года
5
О внесении
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 26
апреля 2005 года
N 392
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв) МФ
МЭБП
Февраль
2007 года
6
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 30
октября 2001 года
N 1378
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв) МФ
МЭБП
Февраль
2007 года
7
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 24
декабря 2004 года
N 1362
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Февраль
2007 года
8
О внесении
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 15
марта 1999 года
N 245
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН (созыв)
МФ МЭБП
Февраль
2007 года
9
О внесении
дополнения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 21
июня 2004 года
N 683
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН (созыв)
МФ МЭБП
Февраль
2007 года
10
Об установлении
минимальных
розничных цен на
сигареты с фильтром
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв)
МЭБП
Февраль
2007 года
11
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 28
января 2000 года
N 137
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2007 года
12
Об утверждении
правил составления
налоговой
отчетности
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
13
Об утверждении
правил исчисления
и удержания
индивидуального
подоходного налога
и исчисления
социального налога
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
14
Об утверждении
форм заявлений и
патентов,
предусмотренных
специальными
налоговыми режимами
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
15
О внесении
изменений и
дополнений в приказ
председателя
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан от 23
декабря 2003 года
N 530
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
16
Об утверждении
формы заявления о
временном
приостановлении
деятельности
индивидуального
предпринимателя,
частного нотариуса,
адвоката
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
17
Об утверждении
формы сведений о
подтверждении
таможенными
органами факта
вывоза товара с
таможенной
территории
Республики
Казахстан в режиме
экспорта и порядка
их представления
Приказ НК МФ
МФ
Февраль
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ    - Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН   - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
НК МФ - Налоговый комитет Министерства финансов Республики
Казахстан
НБ    - Национальный Банк Республики Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан