Кәсiпкерлiктi одан әрi дамыту және мемлекеттiк қолдау мәселелерi жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө Өкімі
1. Кәсiпкерлiктi одан әрi дамыту және мемлекеттiк қолдау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бишiмбаев             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қуандық Уәлиханұлы      сауда вице-министрi, жетекшi
Мәтiшев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Әлиақпар Болатұлы       министрлiгi Бәсекелестiктi қорғау
комитетiнiң төрағасы, жетекшiнiң орынбасары
Әмiржанова            - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Айгүл Бектiбайқызы      министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң кәсiпкерлiктi дамыту
стратегиясы басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Ерғожин               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Едiлұлы          вице-министрi
Нұрашев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Тимур Бекболатұлы       министрлiгi Инвестиция комитетiнiң төрағасы
Бекенов               - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
Сырым Еркiнұлы          Зияткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетi
төрағасының орынбасары
Әбденов               - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Серiк Сақбалдыұлы       әлеуметтiк қорғау министрлiгi Еңбек және
халықты жұмыспен қамту департаментiнiң
директоры
Бөрiбеков             - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Қадырбек Қозыбайұлы     министрлiгi Техникалық және кәсiби бiлiм
департаментiнiң директоры
Қабиев                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дәулет Жақсылықұлы      бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
активтердi басқару саясаты департаментiнiң
директоры
Кнюх                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Вера Андриановна        бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салық
саясаты және болжамдар департаментiнiң
директоры
Шкарупа               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Валерьевич     монополияларды реттеу агенттiгi Электр және
жылу энергетикасы саласындағы реттеу және
бақылау департаментiнiң директоры
Сағадиев              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Ерлан Кенжеғалиұлы      кеңесшiсi
Нұрмәдиева            - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Нәсима Iсләмқызы        министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi директорының орынбасары
Архипкин              - Қазақстандық сауда компаниялары мен
Сергей Владимирович     тұрмыстық электр, компьютерлiк техниканың
және күрделi техникалық жүйелердiң тауар
өндiрушiлерi қауымдастығының (ҚСЭКЖҚ)
президентi
Беклемишев            - "Белкамит" бiрлескен кәсiпорны" акционерлiк
Павел Иннокентьевич     қоғамының президентi
Тұржанов              - "Киiк" жауапкершiлiгi шектеулi
Серiк Әбдиқалиұлы       серiктестiгiнiң президентi
Әубәкiров             - "Қазақстан келiсiм-шарт агенттiгi"
Тимур Тоқтарұлы         акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
Ақанов                - "Қазақстан қаржыгерлерi қауымдастығы" заңды
Серiк Ахметжанұлы       тұлғалар бiрлестiгi кеңесiнiң төрағасы
Баталов               - "Raimbek Group" холдингi компаниялары
Райымбек Әнуарұлы       Директорлар кеңесiнiң төрағасы
Галимов               - Қазақстан құрылысшылары қауымдастығының
Фарит Хабибрахманович   президентi
Ган                   - "Қазақстан астық өңдеушiлер мен нан
Евгений Альбертович     пiсiрушiлер одағы" заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң президентi
Глухов                - Қазақстан Республикасы жиһаз және ағаш өңдеу
Михаил Николаевич       өнеркәсiбi кәсiпорындары қауымдастығының
президентi
Ыдырысов              - "Ордабасы" корпорациясы" акционерлiк қоғамы
Дiнмұхамед Аппасұлы     Директорлар кеңесiнiң төрағасы
Попелюшко             - Қазақстан тамақ және қайта өңдеу
Анатолий Висханович     өнеркәсiбiнiң тауар өндiрушiлерi одағының
президентi
Пiшембаев             - Қазақстан машина жасаушылар одағының
Мейрам Құдайбергенұлы   басқарма төрағасы
Paу                   - "Сарыарқа" әлеуметтiк-кәсiпкерлiк
Альберт Павлович        корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлiк қоғамының басқарма төрағасы
Самаренко             - Қазақстан Республикасының кәсiби бiлiм беру
Анатолий Иванович       ұйымдары қауымдастығының президентi
Стамбеков             - "Қазақстандық өнеркәсiпшiлер мен кәсiпкерлер
Ерлан Дәулетұлы         одағы" заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
президентi
Худова                - "Қазақстан Республикасының жеңiл
Любовь Николаевна       өнеркәсiбi кәсiпорындарының қауымдастығы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрайымы, "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi
мен жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқарма мүшесi
Никитинская           - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Екатерина Сергеевна     жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының бiрiншi орынбасары
Дворецкий             - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Владимир Яковлевич      жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Иванов                - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Виктор Михайлович       жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Мұратәлиев            - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Бiржан Раушанұлы        жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Қадырова              - "Қазақстанның сыра қайнатушылар одағы"
Айнұр Даниалқызы        заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң атқарушы
директоры
Радостовец            - "Қазақстанның тау-кен өндiру және тау-кен-
Николай Владимирович    металлургия кәсiпорындарының республикалық
қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
атқарушы директоры, "Атамекен" Қазақстан
кәсiпкерлерi мен жұмыс берушiлерi
жалпыұлттық одағының басқармасы мүшесi
Сартбаев              - "Эл Джи Электроникс" акционерлiк қоғамының
Сәбит Хайроллаұлы       атқарушы директоры
Спанов                - Қазақстан электр энергетикасы қауымдастығы
Рүстембек Уарызбекұлы   атқарушы директорының мiндетiн атқарушы
Машинистова           - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару
Елена Геннадьевна       жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк
қоғамының құқық департаментi директорының
орынбасары
Байнақов              - "ҚазАгро" ұлттық холдингi" акционерлiк
Ахмет Ғазизұлы          қоғамының басқарушы директоры
Мұқанов               - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк
Мақсат Нұрдәулетұлы     қоғамының атқарушы директоры, басқарма
мүшесi
Сүйентаев             - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Дамир Серiкбайұлы       берушiлерi жалпыұлттық одағының басқармасы
төрағасының кеңесшiсi

О создании рабочей группы по вопросам дальнейшего развития и государственной поддержки предпринимательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 55-р
1. В целях дальнейшего развития и государственной поддержки предпринимательства создать рабочую группу в следующем составе:
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан, руководитель
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Болатович           конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Амиржанова                 - заместитель начальника управления
Айгуль Бектыбаевна           стратегии развития предпринимательства
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Ергожин                    - вице-министр финансов
Даулет Едилович              Республики Казахстан
Нурашев                    - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Бекболатович           Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Бекенов                    - заместитель председателя Комитета по
Сырым Еркинович              правам интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Абденов                    - директор Департамента труда и
Серик Сакбалдиевич           занятости населения Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Борибеков                  - директор Департамента технического
Кадырбек Козыбаевич          и профессионального образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Кабиев                     - директор Департамента политики
Даулет Джаксылыкович         управления государственными активами
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кнюх                       - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна             политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шкарупа                    - директор Департамента по регулированию
Анатолий Валерьевич          и контролю в сфере электро- и
теплоэнергетики Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий
Сагадиев                   - советник Премьер-Министра Республики
Ерлан Кенжегалиевич          Казахстан
Нурмадиева                 - заместитель директора Департамента
Насима Слямовна              развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Архипкин                   - президент Казахстанской ассоциации
Сергей Владимирович          торговых компаний и
товаропроизводителей электробытовой,
компьютерной техники и сложных
технических систем (КАТЭКС)
Беклемишев                 - президент акционерного общества
Павел Иннокентьевич          "Совместное предприятие "Белкамит"
Туржанов                   - президент товарищества с ограниченной
Серик Абдикалиевич           ответственностью "Киік"
Аубакиров                  - председатель правления акционерного
Тимур Токтарович             общества "Казахстанское контрактное
агентство"
Аханов                     - председатель совета объединения
Серик Ахметжанович           юридических лиц "Ассоциация финансистов
Казахстана"
Баталов                    - председатель Совета директоров
Раимбек Анварович            компаний холдинга "Raimbek Group"
Галимов                    - президент ассоциации застройщиков
Фарит Хабибрахманович        Казахстана
Ган                        - президент объединения юридических лиц
Евгений Альбертович          "Союз зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана"
Глухов                     - президент ассоциации предприятий
Михаил Николаевич            мебельной и деревообрабатывающей
промышленности Республики Казахстан
Идрисов                    - председатель Совета директоров
Динмухамед Аппасович         акционерного общества "Корпорация
"Ордабасы"
Попелюшко                  - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович          пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
Пшембаев                   - председатель правления Союза
Мейрам Кудайбергенович       машиностроителей Казахстана
Paу                        - председатель правления акционерного
Альберт Павлович             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка"
Самаренко                  - президент ассоциации организаций
Анатолий Иванович            профессионального образования
Республики Казахстан
Стамбеков                  - президент объединения юридических лиц
Ерлан Даулетович             "Казахстанский союз промышленников и
предпринимателей"
Худова                     - председатель правления объединения
Любовь Николаевна            юридических лиц "Ассоциация предприятий
легкой промышленности Республики
Казахстан", член правления
Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Никитинская                - первый заместитель председателя
Екатерина Сергеевна          правления Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Дворецкий                  - заместитель председателя правления
Владимир Яковлевич           Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Иванов                     - заместитель председателя правления
Виктор Михайлович            Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Мураталиев                 - заместитель председателя правления
Биржан Раушанович            Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Кадырова                   - исполнительный директор объединения
Айнур Данияловна             юридических лиц "Союз пивоваров
Казахстана"
Радостовец                 - исполнительный директор объединения
Николай Владимирович         юридических лиц "Республиканская
ассоциация горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий
Казахстана", член правления
Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Сартбаев                   - исполнительный директор акционерного
Сабит Хайрулович             общества "Эл Джи Электроникс"
Спанов                     - исполняющий обязанности исполнительного
Рустанбек Уарызбекович       директора Казахстанской
электроэнергетической ассоциации
Машинистова                - заместитель директора правового
Елена Геннадьевна            департамента акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"
Байнаков                   - управляющий директор акционерного
Ахмет Газизович              общества "Национальный холдинг
"КазАгро"
Муханов                    - управляющий директор, член правления
Максат Нурдаулетович         акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Суентаев                   - советник председателя правления
Дамир Серикбаевич            Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"

2. Кәсiпкерлiктi одан әрi дамыту және мемлекеттiк қолдау мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы бiр ай мерзiмде:
1) кәсiпкерлiктi қолдаудың қазiргi бар, оның iшiнде мемлекеттiң қатысуымен құрылған институттарын одан әрi дамыту жөнiнде;
2) кеден және салық заңнамасын, монополияға қарсы саясатты және кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдауды қалыптастырудағы жаңа тәсiлдердi жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе по вопросам дальнейшего развития и государственной поддержки предпринимательства в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения:
1) по дальнейшему развитию существующих институтов поддержки предпринимательства, в том числе созданных с участием государства;
2) по вопросам совершенствования таможенного и налогового законодательства, антимонопольной политики и новых подходов к формированию государственной поддержки предпринимательства.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр