Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 371-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 64-ө Өкімі
"2007 жылы Қазақстан Республикасында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхиты өңiрi бойынша Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (БҰҰ АТМЭӘК) 63-сессиясын өткiзу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 371-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2007 жылы Қазақстан Республикасында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхиты өңiрi бойынша Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (БҰҰ АТМЭӘК) 63-сессиясын өткiзу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар енгізiлсiн:
Мусин              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Аслан Есболайұлы     орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, төраға
Қазыханов          - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң
Ержан Хозеұлы        орынбасары, төрағаның орынбасары
Ерғожин            - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Дәулет Едiлұлы
Әсем Бекқызы       - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Нүсiпова             вице-министрi
Бердiбек Машбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және
Сапарбаев            бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Алик Жатқамбайұлы  - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-
Шпекбаев             министрi;
көрсетiлген құрамнан Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Әбдiрахманов Қайрат Құдайбергенұлы, Супрун Виктор Васильевич, Смайылов Әлихан Асханұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 371-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 64-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 371-р "О создании рабочей группы по проведению 63-й сессии Экономической и социальной комиссии Организации Объединенных Наций по Азии и Тихоокеанскому региону (ЭСКАТО ООН) в 2007 году в Республике Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы по проведению 63-й сессии Экономической и социальной комиссии Организации Объединенных Наций по Азии и Тихоокеанскому региону (ЭСКАТО ООН) в 2007 году в Республике Казахстан:
Мусина                     - Заместителя Премьер-Министра Республики
Аслана Еспулаевича           Казахстан - Министра экономики и
бюджетного планирования, председателем
Казыханова                 - заместителя Министра иностранных дел
Ержана Хозеевича             Республики Казахстан, заместителем
председателя
Ергожина                   - вице-министра финансов Республики
Даулета Едиловича            Казахстан
Нусупову                   - вице-министра здравоохранения
Асем Бековну                 Республики Казахстан
Сапарбаева                 - вице-министра экономики и бюджетного
Бердыбека Машбековича        планирования Республики Казахстан
Шпекбаева                  - вице-министра внутренних дел
Алика Жаткамбаевича          Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Абдрахманова Кайрата Кудайбергеновича, Супруна Виктора Васильевича, Смаилова Алихана Асхановича.
Премьер-Министр