Пәкiстан Ислам Республикасы "Пәкiстан мұсылман лигасы" басқару партиясының Вице-президентi Гохар Аюб Ханның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 наурыздағы N 71-ө Өкімі
2007 жылғы 29 наурыз - 2 сәуiрде Астана қаласында Пәкiстан Ислам Республикасы "Пәкiстан мұсылман лигасы" басқару партиясының Вице-президентi Гохар Аюб Ханның Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
делегация мүшелерiнің қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 346456 (үш жүз қырық алты мың төрт жүз елу алты) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр

О подготовке и проведении визита Вице-президента правящей партии Исламской Республики Пакистан "Пакистанская мусульманская лига" Гохар Аюб Хана в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 71-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Вице-президента правящей партии Исламской Республики Пакистан "Пакистанская мусульманская лига" Гохар Аюб Хана в Республику Казахстан с 29 марта по 2 апреля 2007 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить средства на оплату проживания в гостинице членов делегации в сумме 346456 (триста сорок шесть тысяч четыреста пятьдесят шесть) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр