Лондон Ситидiң Лорд - Мэрi Джон Статтардтың Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 наурыздағы N 72-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы, Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi арасындағы екi жақты қаржылық ынтымақтастықты тереңдету және 2007 жылғы 28 - 30 наурыз кезеңiнде Астана және Алматы қалаларында Лондон Ситидiң Лорд - Мэрi Джон Статтардтың Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
5. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгiнiң делегациясын әуежайлардың VIP-залдарында қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды, баратын орындарында бiрге жүрудi, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi iс-шараларды орындауды қамтамасыз етсiн.
6. Алматы қаласының әкiмi Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының құрметiне Алматы қаласында ресми қабылдауды ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
7. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 28 наурыздағы
N 72-ө өкiмiне
қосымша
Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Riхоs-Президент" және Алматы қаласындағы "Okan Intercontinental" қонақ үйлерiне 1+2 форматы бойынша орналастыру, оларға көлiктiк қызмет көрсету.

О подготовке и проведении визита Лорда - Мэра Лондонского Сити Джона Статтарда в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 72-p
В целях углубления двустороннего финансового сотрудничества между Республикой Казахстан, Соединенным Королевством Великобритании и Северной Ирландии и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Лорда - Мэра Лондонского Сити Джона Статтарда в Республику Казахстан в период с 28 по 30 марта 2007 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить сопровождение делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии по маршрутам следования.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии в VIP-залах аэропортов, сопровождение по маршрутам следования, исполнение мероприятий по организации культурной программы.
6. Акиму города Алматы обеспечить организацию официального приема в городе Алматы в честь делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 марта 2007 года N 72-р
Организационные меры
по обслуживанию членов делегации Соединенного
Королевства Великобритании и Северной Ирландии
1. Размещение в гостиницах "Okan Intercontinental" в городе Алматы и "Rixos-Президент" в городе Астане, транспортное обслуживание членов делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии по формату 1+2 в городах Астане и Алматы.

2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi атынан Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының мүшелерi үшiн Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
3. Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгi делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу (1+2).
4. Iс-шаралар өткiзiлетiн жерлердi гүлмен көркемдеу.
5. Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгiнiң делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастархандарын ұйымдастыру.

2. Организация официального приема в городе Астане от имени Премьер-Министра Республики Казахстан для членов делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии.
3. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии (1+2).
4. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
5. Организация чайных столов в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии.