Оралмандарды анықтайтын деректерді (тегін, атын, әкесінің атын) және құжаттандыруды заңнамаға сәйкес келтіру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 99-ө Өкімі
1. Оралмандарды анықтайтын деректерді (тегін, атын, әкесінің атын) және құжаттандыруды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру жөнінде келісілген ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нұғманов                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Серік Пикұлы                вице-министрі, жетекші
Әбіш                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Самат Сатыбалдыұлы          министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Нұрабаева                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Зайда Тоқашқызы             министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің
азаматтық хал актілерін тіркеу
жұмыстарын ұйымдастыру бөлімінің
бастығы, хатшы
Великий                   - Қазақстан Республикасы Президенті
Игорь Васильевич            Әкімшілігі Құқық қорғау және сот
жүйелері мәселелері бөлімінің
сектор меңгерушісі
Әлібаев                   - Қазақстан Республикасы Бас прокура-
Талғат Айтпайұлы            турасының Мемлекеттік органдар
қызметіндегі заңдылықты қадағалау
департаменті бөлімінің аға прокуроры
Мұхаметқалиев             - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жанболат Матайұлы           қауіпсіздік комитетінің департамент
бастығының орынбасары
Аубеков                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Азамат Аусадықұлы           министрлігі Консулдық қызмет
департаментінің бөлім бастығы
Жиенбаев                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Еркінбек Рамазанұлы         министрлігі Әкімшілік полициясы
комитетінің азаматтық және иммиграция
басқармасы бастығының орынбасары
Күзекбай                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ердан Файзоллаұлы           ақпарат министрлігінің Тіл комитеті
тілдерді дамыту және нормативтік-
лингвистикалық проблемалар
басқармасының бөлім бастығы
Тоқсамбаев                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Марат Есімқұлұлы            халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Көші-қон комитеті көші-қон басқармасының
бөлім бастығы
Байсағызов                - Қазақстан Республикасы Әділет
Тұнғатар Николайұлы         министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті
Құжаттандыру басқармасының бастығы
Досжанов                  - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия
Бекжан                      университетінің аға оқытушысы,
филология ғылымдарының кандидаты

О создании рабочей группы по вопросам приведения в соответствие с законодательством установочных данных (фамилии, имени, отчества) и документирования оралманов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 99-р
1. В целях выработки согласованных предложений по приведению в соответствие с законодательством Республики Казахстан установочных данных (фамилии, имени, отчества) и документирования оралманов создать рабочую группу в следующем составе:
Нугманов                   - вице-министр юстиции Республики
Серик Пикович                Казахстан, руководитель
Абиш                       - председатель Комитета регистрационной
Самат Сатыбалдиевич          службы Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Нурабаева                  - начальник отдела организации работы по
Зайда Токашевна              регистрации актов гражданского
состояния Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Великий                    - заведующий сектором Отдела по вопросам
Игорь Васильевич             правоохранительной и судебной систем
Администрации Президента Республики
Казахстан
Алибаев                    - старший прокурор отдела Департамента
Талгат Айтбаевич             по надзору за законностью в
деятельности государственных органов
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан
Мухаметкалиев              - заместитель начальника Департамента
Жанболат Матаевич            Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Аубеков                    - начальник отдела Департамента
Азамат Аусадыкович           консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Жиенбаев                   - заместитель начальника управления
Еркинбек Рамазанович         гражданства и иммиграции Комитета
административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Кузекбай                   - начальник отдела управления по
Ерлан Файзуллаевич           развитию языков и нормативно-
лингвистических проблем Комитета по
языкам Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Токсамбаев                 - начальник отдела управления миграции
Марат Есимкулович            Комитета по миграции Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Байсагизов                 - начальник управления по
Тунгатар Николаевич          документированию Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Досжанов                   - старший преподаватель Евразийского
Бекжан                       университета имени Л.Н. Гумилева,
кандидат филологических наук

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде оралмандарды анықтайтын деректерді (тегін, атын, әкесінің атын) және құжаттандыруды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам приведения в соответствие с законодательством Республики Казахстан установочных данных (фамилии, имени, отчества) и документирования оралманов.
Премьер-Министр