2007 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 104-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2007 жылы Қазақстан Республикасының аумағында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткізу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) 2007 жылы Қазақстан Республикасында өткізілетін республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тізбесі;
2) 2007 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстарды дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі, облыстардың және Астана, Алматы қалаларының әкімдері спорт түрлері бойынша тиісті федерациялармен келісім бойынша республикалық және ресми халықаралық жарыстарды (бұдан әрі - жарыстар) дайындауды және өткізуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
жарыстардың өткізілу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен
жария етуді қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі республика қалаларында қоғамдық тәртіптің сақталуын, ресми тұлғалар мен жарыстарға қатысушылар тұратын және жарыстар өтетін жерлерде олардың қауіпсіздігін, жарыстарға қатысушы шетелдік азаматтардың қонақ үйлерде тіркелуін қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жарыстарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетуді қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсін.
7. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
жарыстарға қатысушылардың темір жол және әуе көлігімен жүруі үшін
орындардың брондалуын қамтамасыз етуде ұйымдастырушы ұсынған жарысқа
қатысушылардың шығу кестесіне сәйкес жәрдем көрсетсін.
8. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасы Туризм және спорт министрлігінің шақыруы бойынша Қазақстан Республикасына жіберілетін жарыстарға қатысушы шетелдік азаматтарға   визалық қолдау көрсетсін және визалар беруді жүргізсін.
9. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 24 сәуірдегі
N 104-ө өкімімен
бекітілген
2007 жылы Қазақстан Республикасында өткізілетін
республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тізбесі
Р/с
N
Іс-шаралар-
дың атауы
Өткізілу
мерзімі
Өткізу
орны
Өткізілуі үшін
жауаптылар
1
2
3
4
5
1.
Спорттық
биден әлем-
дік жіктеме-
нің IDSF
ОРЕN "Астана
- 2007"
бесінші ме-
рекелік тур-
нирі

О проведении республиканских и официальных международных соревнований в 2007 году в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года N 104-р
1. Принять предложение Министерства туризма и спорта Республики Казахстан о проведении в 2007 году на территории Республики Казахстан республиканских и официальных международных соревнований.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень республиканских и официальных международных соревнований, проводимых в 2007 году в Республике Казахстан;
2) состав организационного комитета по подготовке и проведению республиканских и официальных международных соревнований в 2007 году в Республике Казахстан.
3. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан, акимам областей и городов Астаны, Алматы по согласованию с соответствующими федерациями по видам спорта обеспечить подготовку и проведение республиканских и официальных международных соревнований (далее - соревнования).
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода проведения соревнований.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить в городах республики охрану общественного порядка, безопасность официальных лиц и участников соревнований в местах их проживания и проведения соревнований, регистрацию в гостиницах иностранных граждан-участников соревнований.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников соревнований медицинским обслуживанием.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении бронирования мест для проезда участников соревнований на железнодорожном и воздушном транспорте в соответствии с представленным организатором графиком выезда участников соревнований.
8. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам-участникам соревнований, направляющимся в Республику Казахстан по приглашению Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
9. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 апреля 2007 года N 104-р
Перечень республиканских и официальных
международных соревнований, проводимых в 2007 году
в Республике Казахстан
N
п/
п
Наименование
мероприятий
Сроки
прове-
дения
Место
прове-
дения
Ответственные
за проведение
1
2
3
4
5
1.
Пятый юбилейный
турнир мировой
классификации
IDSF OPEN по
спортивным танцам
"Астана - 2007"

8-9 маусым
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Қазақстан
Республикасы спорттық
би федерациясы, Астана
қаласының әкімдігі
2.
Қазақстан
Республика-
сының екінші
жазғы Спар-
такиадасы
24 маусым
-8 шілде
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, облыстар-
дың, Астана, Алматы
қалаларының әкімдіктері
3.
Қол добынан
жасөспірім-
дер (қыздар)
арасындағы
9-Азия
чемпионаты
1-7 шілде
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
қол добы федерациясы
4.
Семсерлесу-
ден жасөспі-
рімдер мен
кадеттер
арасындағы
Азия чемпио-
наты
1-9 шілде
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
семсерлесу федерациясы
5.
Триатлоннан
"Бурабай -
2007" Азия
кубогы
12-15 шілде
Бурабай
кенті
Ақмола
облысы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Ақмола
облысының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
триатлон федерациясы
6.
Қазақ
күресінен
Азия чемпио-
наты
13-15 шілде
Сәтпаев
қаласы
Қарағанды
облысы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт минис-
трлігі, Қарағанды облы-
сының әкімдігі, дүниежү-
зілік қазақ күресі
федерациясы
7.
Қазақстан
Республика-
сының пара-
лимпиялық
ойындары
21-24 шілде
Талдықор-
ған
қаласы,
Алматы
облысы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт минис-
трлігі, облыстардың,
Астана, Алматы қалала-
рының әкімдіктері,
Қазақстан Республикасы
паралимпиялық комитеті
8.
Қол добынан
әйелдер
арасындағы
Азия чемпио-
наты
25-31 тамыз
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
қол добы федерациясы
9.
Волейболдан
Қазақстан
Республика-
сының
Президенті
Н.Ә.Назарба-
евтың кубо-
гына арнал-
ған халық-
аралық
турнир
23-31 тамыз
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Астана
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
волейбол федерациясы
10
Самбодан
Н.Ә.Назарба-
евтың жүлде-
сіне арнал-
ған әлем
кубогы
7-9
қыркүйек
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Астана
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
самбо федерациясы
11
Гольфтен
"Кazakhstan
Ореn" халық-
аралық
турнирі
20-23
қыркүйек
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
гольф федерациясы
12
Керлингтен
Н.Ә.Назарба-
евтың IV
Еуразиялық
ашық кубогы
қазан
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігі, Алматы
қаласының әкімдігі,
Қазақстан Республикасы
керлинг қауымдастығы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 24 сәуірдегі
N 104-ө өкімімен
бекітілген
2007 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және
ресми халықаралық жарыстарды дайындау мен өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Досмұхамбетов                  - Қазақстан Республикасының Туризм
Темірхан Мыңайдарұлы             және спорт министрі, төраға
Құлназаров                     - Қазақстан Республикасы Туризм және
Анатолий Қожекенұлы              спорт министрлігі Спорт
комитетінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Әбдірахманов                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Құдайбергенұлы            министрінің орынбасары
Бабақұмаров                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы                  және ақпарат вице-министрі
Қасымов                        - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы       істер вице-министрі
Құсайынов                      - Қазақстан Республикасының Көлік
Әбілғазы Қалиақпарұлы            және коммуникация вице-министрі
Белоног                        - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович           сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы,
Қазақстан Республикасының Бас
мемлекеттік санитарлық дәрігері
Есенбаев                       - Ақмола облысының әкімі
Мәжит Төлеубекұлы
Кәрібжанов                     - Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Жәнібек Сәлімұлы
Кулагин                        - Қостанай облысының әкімі,
Сергей Витальевич                Қазақстан Республикасы Триатлон
федерациясының құрметті президенті
Мамин                          - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Нығматулин                     - Қарағанды облысының әкімі
Нұрлан Зайроллаұлы
Тасмағамбетов                  - Алматы қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Атамқұлов                      - "Қазақстан темір жолы" акционерлік
Ерлан Дүмшебайұлы                қоғамының президенті
Досымбетов                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы                   олимпиада комитетінің президенті,
Қазақстан Республикасының қазіргі
көпсайыс және биатлон одағының
президенті
Захарин                        - "Балуан Шолақ атындағы спорт және
Юрий Кузьмич                     мәдениет сарайы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры

8-9 июня
Город
Астана
Министерство
туризма и спорта
Республики Казахстан,
федерация спортивного
танца Республики
Казахстан, акимат
города Астаны
2.
Вторая летняя
спартакиада
Республики
Казахстан
с 24
июня по
8 июля
Город
Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики Казахстан,
акиматы областей,
городов Астаны,
Алматы
3.
9-й чемпионат
Азии по гандболу
среди юниоров
(девушки)
1-7
июля
Город
Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики Казахстан,
акимат города Алматы,
федерация гандбола
Республики Казахстан
4.
Чемпионат Азии по
фехтованию среди
юниоров и кадетов
1-9
июля
Город
Алматы
Министерство
туризма и спорта
Республики Казахстан,
акимат города
Алматы, федерация
фехтования
Республики Казахстан
5.
Кубок Азии по
триатлону
"Бурабай - 2007"
12-15
июля
поселок
Боровое,
Акмолинская
область
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
Акмолинской
области, федерация
триатлона Республики
Казахстан
6.
Чемпионат Азии
по қазақ күpeci
13-15
июля
Город
Сатпаев
Карагандин-
ская
область
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
Карагандинской
области, всемирная
федерация по
қазақ күpeci
7.
Паралимпийские
игры Республики
Казахстан
21-24
июля
Город
Талдыкорган,
Алматинская
область
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акиматы
областей, городов
Астаны, Алматы,
Паралимпийский
комитет Республики
Казахстан
8.
Чемпионат Азии по
гандболу среди
женщин
25-31
августа
Город Алматы
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
города Алматы,
федерация гандбола
Республики Казахстан
9.
Международный
турнир по
волейболу на
Кубок Президента
Республики
Казахстан
Н.А. Назарбаева
23-31
августа
Город Астана
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, федерация
волейбола Республики
Казахстан, акимат
города Астаны
10.
Кубок Мира по
самбо на призы
Н.А. Назарбаева
7-9
сентября
Город Астана
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
города Астаны,
федерация самбо
Республики Казахстан
11.
Международный
турнир по гольфу
"Kazakhstan Open"
20-23
сентября
Город Алматы
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
города Алматы,
федерация гольфа
Республики Казахстан
12.
IV открытый
Евразийский Кубок
Н.А. Назарбаева
по керлингу
октябрь
Город Алматы
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан, акимат
города Алматы,
ассоциация керлинга
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 апреля 2007 года N 104-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
республиканских и официальных международных соревнований
в 2007 году в Республике Казахстан
Досмухамбетов                - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович          Казахстан, председатель
Кульназаров                  - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович           Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абдрахманов                  - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Кудайбергенович         Республики Казахстан
Бабакумаров                  - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович               Республики Казахстан
Касымов                      - вице-министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович    Республики Казахстан
Кусаинов                     - вице-министр транспорта и
Абельгази Калиакпарович        коммуникаций Республики Казахстан
Белоног                      - председатель Комитета
Анатолий Александрович         государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Есенбаев                     - аким Акмолинской области
Мажит Тулеубекович
Карибжанов                   - аким Восточно-Казахстанской
Жаныбек Салимович              области
Кулагин                      - аким Костанайской области, почетный
Сергей Витальевич              президент федерации триатлона
Республики Казахстан
Мамин                        - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Нигматулин                   - аким Карагандинской области
Нурлан Зайруллаевич
Тасмагамбетов                - аким города Алматы
Имангали Нургалиевич
Атамкулов                    - президент акционерного общества
Ерлан Думшебаевич              "Қазақстан тeмip жолы"
Досымбетов                   - президент Национального
Тимур Камалович                олимпийского комитета Республики
Казахстан, президент союза
современного пятиборья и биатлона
Республики Казахстан
Захарин                      - директор коммунального
Юрий Кузьмич                   государственного предприятия "Дворец
спорта и культуры имени Балуана
Шолака"