Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу, жайластыру және ұстау жөніндегі уәкілетті органды айқындау бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 2 мамырдағы N 110-ө Өкімі.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу, жайластыру және ұстау жөніндегі уәкілетті органды айқындау бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Боранғазиев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Өтежан Камалұлы комитеті Шекара қызметінің директоры
орынбасарының міндетін уақытша атқарушы,
жетекші
Есжанов - Қазақстан Республикасы Көлік және
Қанат Бөлебайұлы коммуникация министрлігінің Көліктік
бақылау комитеті төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Иванов - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Андрей Аркадьевич қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
Шекаралық бақылау бас басқармасының бөлім
бастығы, хатшы
Сағынов - Қазақстан Республикасы Көлік және
Замир Садықұлы коммуникация министрлігінің Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитеті төрағасының
орынбасары
Толстокоров - Қазақстан Республикасы Көлік және
Павел Александрович коммуникация министрлігінің Қатынас
жолдары комитеті төрағасының орынбасары
Әдимолда - Қазақстан Республикасы Көлік және
Рәділбек Өкенұлы коммуникация министрлігінің Азаматтық
авиация комитеті төрағасының орынбасары
Бейіспеков - Қазақстан Республикасы Қаржы
Өмірзақ Көбегенұлы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Әбдірахманов - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мұхтар Айдарханұлы шаруашылығы министрлігінің Фитосанитарлық
қауіпсіздік департаменті директорының
орынбасары
Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ахметжан Әкиұлы шаруашылығы министрлігінің Ветеринария
департаменті директорының орынбасары
Тілеубекова - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақытгүл Төлеуханқызы сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің басқарма бастығы
Тәженов - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Амангелді Ыдырысұлы орынбасары
Тұрымов - Маңғыстау облысы әкімінің
Серікбай Өтелгенұлы орынбасары
Бексары - Қызылорда облысы әкімінің
Жаңабай Мұратбекұлы бірінші орынбасары
Долженков - Алматы облысы әкімінің
Виктор Анатольевич бірінші орынбасары
Өмірзақов - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ізбақ Қуанышұлы
Әкімханов - Павлодар облысы әкімі
Халел Хайроллаұлы аппаратының басшысы
Сұлтанов - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Ерік Хамзаұлы
Ескендірова - Қостанай облысы әкімдігінің
Сәуле Ғалымжанқызы Экономика және бюджеттік жоспарлау
департаменті директорының орынбасары
Еңсегенов - Атырау облысы әкімінің
Сәрсенбай Құрманұлы бірінші орынбасары
Наумочкин - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Юрий Альбертович аппараты мемлекеттік құқықтық бөлімінің
меңгерушісі

О создании рабочей группы для выработки предложений по определению уполномоченного органа по строительству, обустройству и содержанию пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 мая 2007 года N 110-р
В целях выработки предложений по определению уполномоченного органа по строительству, обустройству и содержанию пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Борангазиев                - временно исполняющий обязанности
Утежан Камалович             заместителя директора Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан,
руководитель
Есжанов                    - заместитель председателя Комитета
Канат Булебаевич             транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Иванов                     - начальник отдела Главного управления
Андрей Аркадьевич            пограничного контроля Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан,
секретарь
Сагинов                    - заместитель председателя Комитета
Замир Садыкович              развития транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Толстокоров                - заместитель председателя Комитета
Павел Александрович          путей сообщения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Адимолда                   - заместитель председателя Комитета
Радилбек Окенович            гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Бейспеков                  - начальник управления организации
Омирзак Кубегенович          таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Абдрахманов                - заместитель директора Департамента
Мухтар Айдарханович          фитосанитарной безопасности
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Султанов                   - заместитель директора Департамента
Ахметжан Акиевич             ветеринарии Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Тлеубекова                 - начальник управления Комитета
Бакытгуль Тулеухановна       государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Таженов                    - заместитель акима Восточно-
Амангельды Едрисович         Казахстанской области
Трумов                     - заместитель акима Мангистауской
Серикбай Утельгенович        области
Бексары                    - первый заместитель акима
Жанабай Муратбекулы          Кызылординской области
Долженков                  - первый заместитель акима
Виктор Анатольевич           Алматинской области
Умурзаков                  - первый заместитель акима
Избак Куанышевич             Актюбинской области
Акимханов                  - руководитель аппарата акима
Халел Хайруллаевич           Павлодарской области
Султанов                   - заместитель акима города Астаны
Ерик Хамзинович
Искендирова                - заместитель директора Департамента
Сауле Галимжановна           экономики и бюджетного планирования
акимата Костанайской области
Енсегенов                  - первый заместитель акима
Сарсенбай Курманович         Атырауской области
Наумочкин                  - заведующий государственно-правовым
Юрий Альбертович             отделом аппарата Акима Северо-
Казахстанской области

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 20 мамырға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу, жайластыру және ұстау жөніндегі уәкілетті органды айқындау бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 20 мая 2007 года выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по определению уполномоченного органа по строительству, обустройству и содержанию пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Комитет национальной безопасности Республики Казахстан.
Премьер-Министр