2007 жылғы 12-14 мамырда Ресей Федерациясының Президенті В.В.Путиннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы»8 мамырдағы№N 117-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және 2007 жылғы 12-14 мамырда Ақтау қаласында Ресей Федерациясының Президенті Владимир Владимирович Путиннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды
дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын
қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы делегациясының мүшелеріне "1+11" форматы бойынша қызмет көрсету жөніндегі қажетті ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001»"Мемлекет басшысының, Премьер Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003»"Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан
Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Ресей Федерациясының делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Ресей Федерациясының Президенті Владимир Владимирович Путиннің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Ақтау қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Ақтау қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді, сондай-ақ,
Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың
атынан Ресей Федерациясының Президенті Владимир Владимирович
Путиннің құрметіне ресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама
ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
6. Ақтау қаласының әкімдігі Ресей Федерациясының делегациясын
қарсы алу және шығарып салу, Ақтау қаласының әуежайы мен көшелерін
безендіру, Ресей Федерациясы делегациясының баратын жерлерінде бірге
жүру, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении рабочего визита Президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан с 12 по 14 мая 2007 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2007 года N 117-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Президента Российской Федерации Владимира Владимировича Путина в Республику Казахстан с 12 по 14 мая 2007 года в городе Актау (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов делегации Российской Федерации по формату "1 + 11" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Российской Федерации в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Актау;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Актау.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организацию концертной программы во время официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Нурсултана Абишевича в честь Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича.
6. Акимату города Актау обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформление аэропорта и улиц города Актау, сопровождение в местах посещения делегации Российской Федерации, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім
бойынша) Ақтау қаласының әуежайында Ресей Федерациясының Президенті
Владимир Владимирович Путинді қарсы алу мен шығарып салу рәсіміне
қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»8 мамырдағы
№N 117-ө өкіміне
қосымша
Ресей Федерациясы делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерін»"1+11"»форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет
көрсету, сондай-ақ бірге жүретін адамдарды Ақтау қаласының қонақ үйіне орналастыруға және оларға көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге жәрдем көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің
қызметкерлерін Ақтау қаласының қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, автокөліктерге арнайы
рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ресей Федерациясы делегациясының басшысы мен мүшелері
үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының делегациясын Ақтау қаласының
әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын
ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың
атынан Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путиннің құрметіне ресми
қабылдау ұйымдастыру.
8. Делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға
медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в аэропорту города Актау.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 мая 2007 года N 117-р
Организационные меры
по обслуживанию членов делегации Российской Федерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Российской Федерации по формату "1 + 11", а также оказание содействия в размещении в гостинице города Актау и обеспечении транспортным обслуживанием сопровождающих лиц.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Актау.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Актау при встрече и проводах делегации Российской Федерации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация приема от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Российской Федерации В.В. Путина.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.