Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық одан әрі дамуы жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 мамырдағы N 118-ө Өкімі
Индустриялық-инновациялық саясатты одан әрі жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы           және сауда министрі, жетекші
Бишімбаев                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы         және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Текінов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ержан Бірлікұлы            және сауда министрлігінің
Индустриялық-инновациялық саясат
департаменті индустриялық-инновациялық
даму стратегиясын нормативтік-құқықтық
қамтамасыз ету бөлімінің бастығы, хатшы
Қуанғанов                - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы         және ғылым вице-министрі
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы              және минералдық ресурстар вице-министрі
Бектұров                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы             коммуникация вице-министрі
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы             вице-министрі
Күрішбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы         шаруашылығы вице-министрі
Супрун                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Виктор Васильевич          және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сәрсенбаев               - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы          ортаны қорғау вице-министрі
Хамзин                   - Қазақстан Республикасының Президенті
Рүстем Назымбекұлы         Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімі меңгерушісінің бірінші
орынбасары
Әйкенов                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Марат Оршанұлы             Зияткерлік меншік құқығы комитетінің
төрағасы
Манасова                 - Қазақстан Республикасының
Аяна Тоқтағанқызы          Премьер-Министрі Кеңсесінің
Индустриялық-инновациялық даму бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Ауғалиева                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мейрамгүл Алтынханқызы     Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімінің бас сарапшысы
Бектұрғанов              - Қазақстан Республикасы Білім
Нұралы Сұлтанұлы           және ғылым министрлігінің Ғылым
комитеті»"Жер туралы ғылым, металлургия
және кен байыту орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Мұқанов                  - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Мақсат Нұрдәулетұлы        қоғамының басқарушы директоры - басқарма
мүшесі
Раманқұлов               - Қазақстан Республикасы Білім
Ерлан Мірхайдарұлы         және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Қазақстан Республикасының Ұлттық
биотехнология орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасы Білім
Ербол Зинаддинүлы          және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылыми-техникалық ақпарат орталығы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
бас директоры
Байзақов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сайлау Байзақұлы           бюджеттік жоспарлау министрлігінің
"Экономикалық зерттеулер институты"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны бас директорының орынбасары
Сембин                   - "Қазақстан Даму банкі" акционерлік
Асқар Болатұлы             қоғамының президенті
Раев                     - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлік
Нұрбек Тұрарбекович        қоғамының басқарма төрағасы
Кәкімжанов               - "Қазақстан инвестициялық қоры"
Зейнолла Халидоллаұлы      акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Әмірхожаев               - "Экспорттық кредиттер мен инвестицияларды
Ғалым Ташмұханбетұлы       сақтандыру жөніндегі мемлекеттік
сақтандыру корпорациясы" акционерлік
қоғамының басқарма төрағасы
Әмірин                   - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Ғосман Кәрімұлы            акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Арынов                   - "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
Ерлан Асатайұлы            орталығы" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы
Евниев                   - "Қазақстан фермерлері одағы"
Арман Қайратұлы            республикалық қоғамдық бірлестігінің
президенті
Нәдіров                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Кәрім Нәдірұлы             инженерлік академиясының бірінші
вице-президенті
Әлиев                    - Қазақстанның кәсіптік білім беру
Орақ Жолмырзаұлы           ұйымдары қауымдастығының
вице-президенті, "Тұран-Астана"
университетінің ректоры
Сейітов                  - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Әрсен Жахангерұлы          палатасының вице-президенті
Амандықов                - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
Қайрат Яхудаұлы            федерациясы төрағасының орынбасары
Вокурка                  - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Ульф                       жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының орынбасары
Мұратәлиев               - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Біржан Раушанұлы           жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы
төрағасының орынбасары

О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 мая 2007 года N 118-p
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию индустриально-инновационной политики:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли Республики
Галым Избасарович            Казахстан, руководитель
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Текинов                    - начальник отдела нормативно-правового
Ержан Бирликович             обеспечения стратегии индустриально-
инновационного развития Департамента
индустриально-инновационной политики
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Акчулаков                  - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович               ресурсов Республики Казахстан
Бектуров                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович              Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Куришбаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович          Республики Казахстан
Супрун                     - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич            планирования Республики Казахстан
Сарсенбаев                 - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович           Республики Казахстан
Хамзин                     - первый заместитель заведующего Отделом
Рустем Назымбекович          социально-экономического анализа
Администрации Президента Республики
Казахстан
Айкенов                    - председатель Комитета по правам
Марат Оршанович              интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Манасова                   - заместитель заведующего Отделом
Аяна Токтагановна            индустриально-инновационного развития
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Аугалиева                  - главный эксперт Отдела социально-
Мейрамгуль Алтынхановна      экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
Бектурганов                - генеральный директор Республиканского
Нуралы Султанович            государственного предприятия "Центр
наук о земле, металлургии и обогащения"
Комитета науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Муханов                    - управляющий директор - член Правления
Максат Нурдаулетович         акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Раманкулов                 - генеральный директор Республиканского
Ерлан Мирхайдарович          государственного предприятия
"Национальный центр биотехнологии
Республики Казахстан" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сулейменов                 - генеральный директор Республиканского
Ербол Зинаддинович           государственного предприятия
"Национальный центр научно-технической
информации Республики Казахстан"
Комитета науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Байзаков                   - заместитель генерального директора
Сайлау Байзакович            Республиканского государственного
предприятия "Институт экономических
исследований" Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Сембин                     - президент акционерного общества
Аскар Болатович              "Банк развития Казахстана"
Раев                       - председатель правления акционерного
Нурбек Турарбекович          общества "Национальный инновационный
фонд"
Какимжанов                 - председатель правления акционерного
Зейнулла Халидоллович        общества "Инвестиционный Фонд
Казахстана"
Амерходжаев                - председатель правления акционерного
Галым Ташмуханбетович        общества "Государственная страховая
корпорация по страхованию экспортных
кредитов и инвестиций"
Амрин                      - председатель правления акционерного
Госман Каримович             общества "Фонд развития малого
предпринимательства"
Аринов                     - председатель правления акционерного
Ерлан Асатаевич              общества "Центр маркетингово-
аналитических исследований"
Евниев                     - президент Республиканского
Арман Кайратович             общественного объединения "Союз
фермеров Казахстана"
Надиров                    - первый вице-президент Национальной
Карим Надирович              инженерной академии Республики
Казахстан
Алиев                      - вице-президент ассоциации организаций
Урак Жолмурзаевич            профессионального образования
Казахстана, ректор университета
"Туран-Астана"
Сеитов                     - вице-президент Торгово-промышленной
Арсен Жахангерович           палаты Республики Казахстан
Амандыков                  - заместитель председателя Федерации
Кайрат Якудаевич             профсоюзов Республики Казахстан
Вокурка                    - заместитель председателя Правления
Ульф                         акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук"
Мураталиев                 - заместитель председателя
Биржан Раушанович            Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 20 маусымға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық одан әрі дамуы жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оны Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрі А.Е. Мусинге жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 20 июня 2007 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е.
Премьер-Министр