Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 15 мамырдағы N 125-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 шілдедегі N 184-ө Өкімімен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008.07.11  N 184-ө Өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 45-жолдың 5-бағанының 3) тармақшасында "2007 жылғы сәуір" деген сөздер "2008 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 125-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июля 2008 года N 184-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 11.07.2008  N 184-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в  перечне  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в подпункте 3) графы 5 строки, порядковый номер 45, слова "апрель 2007 года" заменить словами "июнь 2008 года".
Премьер-Министр