Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімімен молықтыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N 158-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімімен молықтыру жөнінде келісілген ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы құрылсын.
2. Жұмыс тобы екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне:
1) Қазақстан Республикасының өңірлеріне жеміс-көкөніс өнімін жеткізу кезінде әкімшілік рәсімдерді оңайлату және жеделдету;
2) сауда инфрақұрылымдарын дамыту және жеміс-көкөніс өнімін ұзақ уақыт сақтау және сату үшін қолайлы жағдайлар жасау бойынша шаралар кешені жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері шұғыл тәртіппен жұмыс тобына қажетті ақпарат пен ұсыныстар берсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғ.І.Оразбақовқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»11 маусымдағы
N 158-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімімен молықтыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобының құрамы
Оразбақов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы             және сауда министрі, жетекші
Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы           және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Мұқанов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Қуаныш Климұлы               және сауда министрлігі Сауда
қызметін реттеу комитетінің
төрағасы, хатшы
Айтжанов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                шаруашылығы вице-министрі
Белоног                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Анатолий Александрович       министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
төрағасы, Қазақстан Республикасының Бас
санитарлық дәрігері
Оразбеков                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Марат Жаңабергенұлы          коммуникация министрлігі Жол
қатынастары комитетінің төрағасы
Рябцев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич          шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Тұрлыханов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Қайрат Болатұлы              коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы
Түсімов                    - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Өмірзақ Төлеуұлы             министрлігі Жол полициясы комитетінің
төрағасы
Әбдішев                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтеұлы            министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Тулубаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сергей Анатольевич           қауіпсіздік комитетінің Шекара
қызметі шекара бақылау бас
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Әбішев                     - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Ислам Әлмаханұлы             орынбасары
Вербняк                    - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Александр Федорович
Мұсатаев                   - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Мұрат Хабдылжаппарұлы
Нұргалиев                  - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асқар Қайыртайұлы
Развин                     - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Сергей Владимирович          орынбасары
Сағиев                     - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Ғани Тоқтамысұлы
Смағұлов                   - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Болат Советұлы
Перуашев                   -«"Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері
Азат Тұрлыбекұлы             мен жұмыс берушілерінің жалпы ұлттық
одағы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Рау                        - "Сарыарқа"»әлеуметтік-кәсіпкерлік
Альберт Павлович             корпорациясы»ұлттық компаниясы
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Қалиев                     - "КазАгромаркетинг" акционерлік қоғамы
Дархан Жаңбыршыұлы           басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам насыщения внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2007 года N 158-р
В целях выработки согласованных предложений по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией:
1. Создать рабочую группу в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по:
1) упрощению и ускорению административных процедур при поставке плодоовощной продукции в регионы Республики Казахстан;
2) комплексу мер по развитию торговой инфраструктуры и созданию благоприятных условий для длительного хранения и реализации плодоовощной продукции.
3. Акиматам областей, городов Астаны и Алматы в оперативном порядке представлять рабочей группе необходимую информацию и предложения.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Г.И.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 июня 2007 года N 158-р
Состав
рабочей группы для выработки предложений
по вопросам насыщения внутреннего рынка
Республики Казахстан плодоовощной продукцией
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан, руководитель
Бишимбаев                 - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Mуханов                   - председатель Комитета по регулированию
Куаныш Климович             торговой деятельности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Белоног                   - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович      санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Оразбеков                 - председатель Комитета путей сообщения
Марат Жанабергенович        Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Рябцев                    - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич         ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Турлыханов                - председатель Комитета транспортного
Кайрат Булатович            контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Тусумов                   - председатель Комитета дорожной
Омурзак Толеуович           полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Абдишев                   - заместитель председателя Комитета
Бауржан Туйтеевич           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Тулубаев                  - начальник главного управления
Сергей Анатольевич          пограничного контроля Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Абишев                    - заместитель акима Южно-Казахстанской
Ислам Альмаханович          области
Вербняк                   - заместитель акима Павлодарской области
Александр Федорович
Мусатаев                  - заместитель акима Карагандинской
Мурат Хабдылжаппарович      области
Нургалиев                 - заместитель акима Акмолинской области
Аскар Каиртаевич
Развин                    - заместитель акима Северо-Казахстанской
Сергей Владимирович         области
Сагиев                    - заместитель акима Костанайской области
Гани Токтамысович
Смагулов                  - заместитель акима города Астаны
Болат Советович
Перуашев                  - председатель правления
Азат Турлыбекович           общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
Paу                       - председатель правления акционерного
Альберт Павлович            общества национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка" (по согласованию)
Калиев                    - председатель правления акционерного
Дархан Жанбыршиевич         общества "КазАгромаркетинг"
(по согласованию)