Рессей Федерациясының, Өзбекстан Республикасының, Қырғызстан Республикасының, Қытай Халық Республикасының Қазақстанмен шекаралас облыстарына мемлекеттік теледидар және радио бағдарламаларының таратылуы аймағын кеңейту мәселелерін шешу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 160-ө Өкімі
"Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 24 қаулысын орындау үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нұрахметов                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Саят Ермаханұлы               ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының
орынбасары, жетекші
Шарапиев                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Шыңғыс Баймұхаметұлы          ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитетінің басқарма бастығы,
жетекшінің орынбасары
Мұқашева                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Кәмила Қалиасқарқызы          ақпарат министрлігі Ақпарат және
мұрағат комитетінің бөлім
бастығы, хатшы
Баймұратов                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әбілхан Есенұлы               және байланыс агенттігінің Байланыс
департаменті директорының орынбасары
Сахариянов                  - "Хабар агенттігі" акционерлік қоғамы
Қанат Ақылбайұлы              бас директорының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Чернов                      - "Қазақстан телекоммуникациялары"
Алексей Алексеевич            акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша)
Ключникова                  - "Қазтелерадио" акционерлік қоғамының
Валентина Ефимовна            бас техникалық директоры (келісім
бойынша)
Қасабеков                   - "Қазақстан"»республикалық
Ернұр Сметұлы                 телерадиокорпорациясы акционерлік
қоғамы техникалық дирекциясының
бас маманы (келісім бойынша)
Сәрсембеков                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қазбек Өмірзақұлы             министрлігі Азия және Африка
департаментінің (Қытай)
кеңесшісі (келісім бойынша)
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ербол Абанұлы                 министрлігі Азия және Африка
департаментінің (Қырғызстан,
Өзбекстан) кеңесшісі (келісім бойынша)
Ыскақов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Жасұлан Бақтиярұлы            министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы істері департаментінің
(Ресей) III хатшысы (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 қазанға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстанмен шекаралас өңірлерге мемлекеттік теледидар және радио бағдарламаларының таратылу аймағын кеңейту жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по решению вопросов расширения зон вещания государственных программ телевидения и радио на сопредельные с Казахстаном области Российской Федерации, Республики Узбекистан, Республики Кыргызстан, Китайской Народной Республики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июня 2007 года N 160-p
Во исполнение  постановления  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 24 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Нурахметов                - заместитель председателя Комитета
Саят Ермаханович            информации и архивов Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан, руководитель
Шарапиев                  - начальник управления Комитета
Шынгыс                      информации и архивов Министерства
Баймухаметович              культуры и информации Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Мукашева                  - начальник отдела Комитета информации
Камила Калиаскаровна        и архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Баймуратов                - заместитель директора Департамента
Абилхан Есенович            связи Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Сахариянов                - первый заместитель генерального
Канат Акылбаевич            директора акционерного общества
"Агентство "Хабар" (по согласованию)
Чернов                    - вице-президент акционерного общества
Алексей Алексеевич          "Казахстанские телекоммуникации"
(по согласованию)
Ключникова                - главный технический директор
Валентина Ефимовна          акционерного общества "Казтелерадио"
(по согласованию)
Касабеков                 - главный специалист технической дирекции
Ернур Сметулы               акционерного общества "Республиканская
телерадиокорпорация "Казахстан"
(по согласованию)
Сарсембеков               - советник Департамента Азии и Африки
Казбек Омирзакулы           Министерства иностранных дел Республики
Казахстан (Китай) (по согласованию)
Ахметов                   - советник Департамента Азии и Африки
Ербол Абанулы               Министерства иностранных дел Республики
Казахстан (Киргизстан, Узбекистан)
(по согласованию)
Искаков                   - III секретарь Департамента по делам
Жасулан Бахтиярулы          Содружества Независимых Государств
(Россия) Министерства иностранных дел
Республики Казахстан (по согласованию)
2. Рабочей группе до 1 октября 2007 года внести предложения в Правительство Республики Казахстан по расширению зоны вещания государственных программ телевидения и радио на сопредельные с Казахстаном регионы.
Премьер-Министр