Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 161-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө  өкіміне  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 2 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-жолмен толықтырылсын:
"10. Селекциялық       Қазақстан     Қазақстан     2007 жылғы
жетістіктердің         Республикасы  Республикасы  желтоқсан
патент қабілеттілігіне Үкіметінің    Ауыл
және шаруашылық        қаулысы       шаруашылығы
пайдалылығына                        министрлігі
сараптама жүргізу
ережесін бекіту
туралы                                                     ".
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 82-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июня 2007 года N 161-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 82-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности" следующее дополнение:
перечень нормативных  правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 марта 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности", утвержденный указанным распоряжением:
дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"10. Об утверждении     Постановление   Министерство  декабрь
Правил проведения  Правительства   сельского      2007
экспертизы         Республики      хозяйства      года
селекционных       Казахстан       Республики
достижений на                      Казахстан
патентоспособ-
ность и
хозяйственную
полезность                                            ".
Премьер-Министр