Орталық атқарушы органның үлгі ережесін әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Минстрінің 2007 жылғы 15 маусымдағы N 167-ө Өкімі
1. Орталық атқарушы органның үлгі ережесін дайындау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Балиева                        - Қазақстан Республикасының Әділет
Зағипа Яхянқызы                  министрі, жетекші
Супрун                         - Қазақстан Республикасының Экономика
Виктор Васильевич                және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Айтмұхаметов                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Данияр Айтмұхаметұлы             министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің директоры, хатшы
Қазықанов                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Ержан Хозейұлы                   істер министрінің орынбасары
Баталов                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы                   және сауда вице-министрі
Бектұров                       - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы                   және коммуникация вице-министрі
Жаңасаев                       - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Бақытжанұлы                министрінің орынбасары
Шпекбаев                       - Қазақстан Республикасының Ішкі
Алик Жатқамбайұлы                істер вице-министрі
Бірәлиев                       - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидоллаұлы               ортаны қорғау вице-министрі
Бабақұмаров                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы                  және ақпарат вице-министрі
Омаров                         - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Қадыр Тоқтамысұлы                сақтау вице-министрі
Қуанғанов                      - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы               және ғылым вице-министрі
Құрманов                       - Қазақстан Республикасының Еңбек
Алмас Мұхаметкәрімұлы            және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Сұлтанов                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы                вице-министрі
Айтжанов                       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                    шаруашылығы вице-министрі
Әйтекенов                      - Қазақстан Республикасының Туризм
Қайрат Медібайұлы                және спорт вице-министрі
Ақшолақов                      - Қазақстан Республикасының
Болат Оралұлы                    Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Петров                         - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович               жағдайлар вице-министрі
Құдайбергенов                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы             монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Әбдірахымов                    - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидолла Рахматоллаұлы          қызмет істері агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Құрамысов                      - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Өнербек Әнуарбекұлы              агенттігі төрағасының орынбасары
Райымбеков                     - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Өтжанұлы                ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Құсайын                        - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ерден Шахимарденұлы              Министрі Кеңсесінің Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Пірметов                       - Қазақстан Республикасы Туризм
Әлішер Хабиболлаұлы              және спорт министрлігі
Әкімшілік-құқықтық жұмыс
департаментінің директоры
Дементьева                     - Қазақстан Республикасы Статистика
Лариса Вениаминовна              агенттігі Әкімшілік-қаржы
жұмыстары департаментінің директоры
Әбдірахым                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрлан Ерғалиұлы                 министрлігі Нормативтік құқықтық
актілерді тіркеу департаментінің
директоры
Жұмағұлов                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Ерлан Әскерұлы                   министрлігі Заңнама
департаментінің директоры
Жолдыбай                       - Қазақстан Республикасы Әділет
Мақсат Орынбекұлы                министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің басқарма бастығы.

О создании рабочей группы по разработке типового положения центрального исполнительного органа
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 2007 года N 167-p
1. В целях подготовки типового положения центрального исполнительного органа создать рабочую группу в следующем составе:
Балиева                   - Министр юстиции Республики Казахстан,
Загипа Яхяновна             руководитель
Супрун                    - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Айтмухаметов              - директор Департамента подзаконных
Данияр Айтмухаметович       актов Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Казыханов                 - заместитель Министра иностранных дел
Ержан Хозеевич              Республики Казахстан
Баталов                   - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович             Республики Казахстан
Бектуров                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович             Республики Казахстан
Жанасаев                  - заместитель Министра обороны
Булат Бахытжанович          Республики Казахстан
Шпекбаев                  - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич           Республики Казахстан
Бралиев                   - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич         Республики Казахстан
Бабакумаров               - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович            Республики Казахстан
Омаров                    - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович          Республики Казахстан
Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович         Республики Казахстан
Курманов                  - вице-министр труда и социальной защиты
Алмас Мухаметкаримович      населения Республики Казахстан
Султанов                  - вице-министр финансов Республики
Бaxыт Турлыханович          Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Айтекенов                 - вице-министр туризма и спорта
Кайрат Медыбаевич           Республики Казахстан
Акчулаков                 - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович              ресурсов Республики Казахстан
Петров                    - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович          ситуациям Республики Казахстан
Кудайбергенов             - заместитель Председателя Агентства
Ескендир Копбосынович       Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Абдрахимов                - первый заместитель Председателя
Габидулла Рахматуллаевич    Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы
Курамысов                 - заместитель Председателя Национального
Онербек Ануарбекович        космического агентства Республики
Казахстан
Райымбеков                - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович          Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кусаин                    - заместитель заведующего Отделом
Ерден Шахимарденулы         контроля и документационного
обеспечения Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Пирметов                  - директор Департамента административно-
Алишер Хабибуллаевич        правовой работы Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
Дементьева                - директор Департамента административно-
Лариса Вениаминовна         финансовых работ Агентства Республики
Казахстан по статистике
Абдрахим                  - директор Департамента регистрации
Нурлан Ергалиулы            нормативных правовых актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жумагулов                 - директор Департамента законодательства
Ерлан Аскерович             Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жолдыбай                  - начальник управления Департамента
Максат Орынбекулы           подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде орталық атқарушы органның үлгі ережесінің жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2007 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект типового положения центрального исполнительного органа.
Премьер-Министр