Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 90-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 197-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының "Ақпараттандыру туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақпараттандыру мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 11 қаңтардағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 90-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының "Ақпараттандыру туралы" және»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақпараттандыру мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 11 қаңтардағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде 8, 9, 10 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8   Астана қаласының пилоттық   Бұйрық   АБА (жинақтау),   2007
аймағында мемлекеттік                ҰҚК (келісім      жылғы
органдардың бірыңғай                 бойынша), ПМК     шілде
көліктік ортасын пайдалану
ережесін бекіту туралы
9    "Электрондық үкімет»        Бұйрық   АБА (жинақтау),   2007
веб-порталының контентін             МАМ, ҰҚК          жылғы
басқарудың ішкі жүйесін              (келісім          шілде
пайдалану ережесін бекіту            бойынша), ПМК
туралы
10   Бірыңғай электрондық құжат  Бұйрық   АБА(жинақтау),     2007
айналымы жүйесінің                   ҰҚК (келісім       жылғы
аппараттық-                          бойынша), ПМК      шілде
бағдарламалық қамтамасыз
етуін пайдалану ережесін
бекіту туралы                                              ".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 90-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N 197-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 90-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам информатизации" следующие изменения:
в  перечне  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам информатизации", утвержденном указанным распоряжением, строки 8, 9, 10 изложить в новой редакции:
"
8
Об утверждении Правил
эксплуатации единой
транспортной среды
государственных
органов в пилотной
зоне города Астаны
Приказ
АИС
(созыв),
КНБ (по
согласо-
ванию),
КПМ
Июль
2007
год
9
Об утверждении
Правил эксплуатации
подсистемы управления
контентом веб-портала
"электронного
правительства"
Приказ
АИС
(созыв),
МКИ,
КНБ (по
согласо-
ванию),
КПМ
Июль
2007
год
10
Об утверждении
Правил эксплуатации
аппаратно-программно-
го обеспечения
Единой системы
электронного
документооборота
Приказ
АИС
(созыв),
КНБ (по
согласо-
ванию),
КПМ
Июль
2007
год
".
Премьер-Министр