III Азаматтық форумды өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 203-ө Өкімі
Мемлекеттік органдар мен үкіметтік емес ұйымдардың ынтымақтастығын одан әрі жетілдіру мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда III Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті құрылсын.
2. Облыстар мен Алматы қаласының әкімдеріне III Азаматтық форумға қатысушылардың іссапар шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі А.Е. Мусинге жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 30 шілдедегі
N 203-ө өкіміне
қосымша
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.09.27.  N 275-ө  Өкімімен.
III Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы         орынбасары, төраға
Ертісбаев              - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы     ақпарат министрі, төрағаның орынбасары
Сапарбаев              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Машбекұлы       халықты әлеуметтік қорғау министрі
Соловьева              - Қазақстан Республикасының Парламенті
Айгүл Сағадыбекқызы      Мәжілісінің депутаты, Қазақстан азаматтық
альянсының президенті, төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Балиева                - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Зағипа Яхянқызы
Дерновой               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий Григорьевич     министрі
Есімов                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Смағұлұлы       министрі
Ысқақов                - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрлан Әбділдаұлы        қорғау министрі
Мұхаметжанов           - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы         министрі
Оразбақов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы         сауда министрі
Тәжин                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Марат Мұханбетқазыұлы    министрі
Түймебаев              - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы     министрі
Мамин                  - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Байқадамов             - Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары
Болат Кенжекешұлы        жөніндегі уәкіл (келісім бойынша)
Досжан                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ардақ Дүкенбайұлы        Әкімшілігі Әлеуметтік-саяси бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Котенко                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Наталья Леонидовна       Кеңсесі Әлеуметтік-экономикалық бөлімінің
меңгерушісі
Нәубетова              - Қазақстан Республикасы Президентінің
Рашида Аронқызы          жанындағы Отбасы істері және гендерлік
саясат жөніндегі ұлттық комиссия
хатшылығының бас инспекторы (келісім
бойынша)
Байсақова              - Қазақстан дағдарыс орталықтары одағының
Зүлфия Мұхамедбекқызы    басқарма төрайымы (келісім бойынша)
Гуляев                 - "Десента" қоғамдық қорының (үкіметтік емес
Сергей Николаевич        ұйымдарды дамыту және қолдау орталығы) бас
директоры (келісім бойынша)
Кәрімбаев              - "Қазақстан жастарының конгресі" заңды
Нұрсұлтан Тұрлыбекұлы    тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Перуашев               -»"Атамекен" одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Т9рлыбекұлы         экономикалық палатасының төрағасы (келісім
бойынша)
Цеховой                - "Халықаралық ақпараттандыру академиясы"
Алексей Филиппович       қоғамдық бірлестігінің бас директоры
(келісім бойынша)

О проведении III-го Гражданского форума
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 203-р
В целях дальнейшего совершенствования сотрудничества государственных органов и неправительственных организаций:
1. Создать организационный комитет по подготовке и проведению III-го Гражданского форума в составе согласно приложению.
2. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников III-го Гражданского форума.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Сноска. Пункт 3 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 27 сентября 2007 г. N  275-р .
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 июля 2007 года N 203-р
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 27 сентября 2007 г. N  275-р .
Состав организационного комитета по подготовке
и проведению III-го Гражданского форума
Шукеев                       - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич               Республики Казахстан, председатель
Ертысбаев                    - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабиденович          Республики Казахстан, заместитель
председателя
Соловьева                    - депутат Мажилиса Парламента
Айгуль Сагадибековна           Республики Казахстан, президент
Гражданского альянса Казахстана,
заместитель председателя (по
согласованию)
Балиева                      - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна                Казахстан
Дерновой                     - Министр здравоохранения
Анатолий Григорьевич           Республики Казахстан
Есимов                       - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович            Республики Казахстан
Искаков                      - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич            Республики Казахстан
Мухамеджанов                 - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович               Казахстан
Оразбаков                    - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович              Республики Казахстан
Тажин                        - Министр иностранных дел Республики
Марат Муханбетказиевич         Казахстан
Туймебаев                    - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович            Республики Казахстан
Сапарбаев                    - Министр труда и социальной защиты
Бердибек Машбекович            населения Республики Казахстан
Мамин                        - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Байкадамов                   - Уполномоченный по правам человека
Болат Кенжекешевич             в Республике Казахстан (по
согласованию)
Досжан                       - заведующий Социально-политическим
Ардак Дукенбаевич              отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Котенко                      - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна             отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Наубетова                    - главный инспектор Секретариата
Рашида Ароновна                Национальной комиссии по делам семьи
и гендерной политике при Президенте
Республики Казахстан (по
согласованию)
Байсакова                    - председатель правления Союза
Зульфия Мухамедбековна         кризисных центров Казахстана
(по согласованию)
Гуляев                       - генеральный директор Общественного
Сергей Николаевич              фонда "Десента" (центр развития и
поддержки неправительственных
организаций) (по согласованию)
Каримбаев                    - исполнительный директор объединения
Нурсултан Турлыбекович         юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию)
Перуашев                     - председатель Национальной
Азат Турлыбекович              экономической палаты Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию)
Цеховой                      - генеральный директор общественного
Алексей Филиппович             объединения "Международная академия
информатизации" (по согласованию)