Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға талдау жүргізу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 23 тамыздағы N 236-ө Өкімі
Енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды, Роялтиді заттай түрде беру туралы қосымша келісімдерді, сондай-ақ 2004 жылғы 28 қазаннан бастап осы уақытқа дейінгі кезең үшін жер қойнауын пайдалануға арналған жаңадан жасалған келісім-шарттарды ескере отырып, барлық келісім-шарттарға талдау жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ерғожин          - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі,
Дәулет Еділұлы     жетекші
Ақшолақов        - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы      минералдық ресурстар вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Рахметова        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Әйгерім            Салық комитеті мамандандырылған бөлімінің
Мұхаметқалиқызы    бас маманы, хатшы
Қонақаев         - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Саяхат Алпысұлы    минералдық ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдаланудағы тікелей
инвестициялар департаментінің директоры
Тәшенов          - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Жоламан            минералдық ресурстар министрлігі Тікелей
Әбекешұлы          инвестициялар департаментінің жер қойнауын
пайдалануға арналған келісім-шарттарды жасасу
басқармасы бастығының орынбасары
Мамаев           - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Талғат Шариұлы     Салық комитеті әкімшілендіру және ірі салық
төлеушілердің мониторингі басқармасының бастығы
Мұқай            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Ерлан              Салық комитеті мамандандырылған бөлімінің бастығы
Баққожаұлы
Сейітов          - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық
Марат              комитетінің әкімшілендіру және ірі салық
Жандарбекұлы       төлеушілердің мониторингі басқармасы жер
қойнауын пайдаланушылар бөлімінің бастығы
Елемесова        - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
Айгүл              жоспарлау министрлігінің Салық саясаты және
Баймаханқызы       болжамдар департаменті жер қойнауын
пайдаланушыларға салық салу басқармасы жер
қойнауын пайдаланушыларға салық салу саясаты
бөлімінің бас маманы
Төлегенов        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Ертөле             Салық комитеті мамандандырылған бөлімінің бас
Қабдоллаұлы        маманы
Қыдыров          - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық
Алтай              комитетінің әкімшілендіру және ірі салық
Меделбайұлы        төлеушілердің мониторингі басқармасы жер
қойнауын пайдаланушылар бөлімінің бас маманы

О создании рабочей группы для выработки предложений по пересмотру контрактов на недропользование
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2007 года N 236-р
В целях проведения анализа всех контрактов на недропользование с учетом внесенных изменений и дополнений, Дополнительных соглашений о передаче роялти в натуральном выражении, а также вновь заключенных контрактов на недропользование за период с 28 октября 2004 года по настоящее время:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ергожин                   - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович             Казахстан, руководитель
Акчулаков                 - вице-министр энергетики и минеральных
Булат Уралович              ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Рахметова                 - главный специалист специализированного
Айгерим Мухаметкалиевна     отдела Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Кунакаев                  - директор Департамента прямых инвестиций
Саяхат Алпысович            в недропользовании Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Ташенов                   - заместитель начальника управления по
Жоламан Абикешевич          заключению контрактов на
недропользование Департамента прямых
инвестиций Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Мамаев                    - начальник управления администрирования и
Талгат Шариевич             мониторинга крупных налогоплательщиков
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Мукаи                     - начальник специализированного отдела
Ерлан Баккожаевич           Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Сеитов                    - начальник отдела недропользования
Марат Жандарбекович         Управления администрирования и
мониторинга крупных налогоплательщиков
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Елемесова                 - главный специалист отдела политики
Айгуль Баймахановна         налогообложения недропользователей
управления налогообложения
недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Тулегенов                 - главный специалист специализированного
Ертоле Кабдулаевич          отдела Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Кыдыров                   - главный специалист отдела
Алтай Меделбаевич           недропользования управления
администрирования и мониторинга
крупных налогоплательщиков Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде тараптардың бастапқы экономикалық мүдделерін қалпына келтіру үшін жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс тобына қажеттігіне қарай жұмыс тобының құзыретіне кіретін мәселелер бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың өкілдерін шақыру және тыңдау құқығы берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Д.Е.Ерғожинге жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в контракты на недропользование, для восстановления первоначальных экономических интересов сторон.
3. Предоставить рабочей группе право приглашать и заслушивать по необходимости представителей недропользователей по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Ергожина Д.Е.
Премьер-Министр