Испания Королі Хуан Карлос I Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 242-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Испания Корольдігі арасындағы екіжақты ынтымақтастықты нығайту және Испания Королі Хуан Карлос I 2007 жылғы 4-9 қыркүйек кезеңінде Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
сапарды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін;
қосымшаға сәйкес Испания Корольдігі делегациясының мүшелеріне "1+5" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001»"Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003»"Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Испания Корольдігінің делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Испания Королі Хуан Карлос I арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
4. Астана қаласының, Ақмола, Павлодар және Қарағанды облыстарының әкімдері Испан Корольдігінің делегациясын Астана қаласының, Ақмола, Павлодар және Қарағанды облыстарының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, баратын орындарында бірге жүруді және бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына (келісім бойынша) жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»3 қыркүйектегі
N 242-ө өкіміне
қосымша
Испания Корольдігі делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету   жөніндегі ұйымдастыру шаралары

О подготовке и проведении визита Короля Испании Хуана Карлоса I в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 242-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Испании и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Короля Испании Хуана Карлоса I в Республику Казахстан с 4 по 9 сентября 2007 года (далее - визит):
1. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
обеспечить выполнение организационных мероприятий по подготовке и проведению визита;
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Королевства Испании по формату "1+5" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
2. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Королевства Испании в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Короля Испании над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
4. Акимам города Астаны, Акмолинской, Павлодарской и Карагандинской областей обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Королевства Испании в аэропорту города Астаны, Акмолинской, Павлодарской и Карагандинской областях, сопровождению и организации программы в местах посещения.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Управление делами Президента Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 сентября 2007 года N 242-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Королевства Испании

1.   Испан Корольдігінің делегациясының мүшелерін Астана қаласында "1+5" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің
қызметкерлерін Астана қаласында және Испания Корольдігінің делегациясы тұратын орындарда орналастыру.
3. Испания Корольдігінің делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
4. Испан Корольдігінің делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Іс-шаралар өткізілетін жерлерді гүлмен көркемдеу.
6. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Королевства Испании по формату "1+5" в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане и в местах проживания делегации Королевства Испании.
3. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Королевства Испания.
4. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Королевства Испании.
5. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
6. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.