"Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 243-ө Өкімі
"Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және "Заңсыз сақталған атыс қаруын, оқ-дәріні және жарылғыш заттарды азаматтардың ерікті түрде өтемді тапсыру ережесін бекіту туралы" қаулыларының жобаларын екі ай мерзімде әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 243-р
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" Министерству внутренних дел Республики Казахстан в двухмесячный срок разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты постановлений Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176" и "Об утверждении Правил добровольной возмездной сдачи гражданами незаконно хранящихся огнестрельного оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ".
Премьер-Министр