"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік-құқықтық актілердің тізбесі жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 қыркүйектегі N 257-ө Өкімі
1. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік-құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі мен Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін, сондай-ақ тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық нормативтік-құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 13 қыркүйектегі
N 257-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік-құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Атауы
Актінің
нысаны
Жауапты
орындау-
шылар
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 тамыздағы N 166 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің Жарлығы
АӨҚОҚРА
2007
жылғы
қыркүйек
2
Алматы қаласының өңірлік
қаржы орталығының арнайы
сауда алаңына жіберілген
қаржы құралдары
эмитенттерінің аудитіне
жұмсалатын шығындарды
өтеу ережесі мен
мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
АӨҚОҚРА,
ЭБЖМ,
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
3
Алматы қаласының өңірлік
қаржы орталығының
қатысушысы ретінде
аккредиттеу ережесін
бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
АӨҚОҚРА
2007
жылғы
қыркүйек
4
"Бағалы қағаздар
рыногында кәсіби қызмет
түрлерін қоса атқару
туралы" Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкі
Басқармасының 2003 жылғы
27 қазандағы N 379
қаулысына (Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігінде 2003
жылғы 28 қарашасында N
2583 тіркелген) өзгеріс
енгізу туралы
ҚҚА
Басқармасы-
ның қаулысы
ҚҚА,
АӨҚОҚРА
(келісім бойынша)
2007
жылғы
қыркүйек
Ескертпе:  аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
АӨҚОҚРА - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития регионального финансового центра города Алматы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 сентября 2007 года N 257-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития регионального финансового центра города Алматы" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы и Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов, а также принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 сентября 2007 года N 257-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 25 июля
2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
развития регионального финансового центра города Алматы"
N
п/п
Наименование
Форма акта
Ответственные исполнители
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении
изменений и
дополнений в
Указ Президента
Республики
Казахстан от 28
августа 2006
года N 166
Указ
Президента
Республики
Казахстан
АРДРФЦА
сентябрь
2007 года
2
Об утверждении
Правил и размеров
возмещения затрат
на аудит эмитентов
финансовых
инструментов,
допущенных на
специальную
торговую площадку
регионального
финансового центра
города Алматы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АРДРФЦА,
МЭБП,
МФ
сентябрь
2007 года
3
Об утверждении
Правил аккредитации
в качестве участни-
ка регионального
финансового центра
города Алматы
Приказ
уполномоченного
органа
АРДРФЦА
сентябрь
2007 года
4
О внесении измене-
ния в постановление
Правления
Национального Банка
Республики
Казахстан от 27
октября 2003 года
N 379 "О совмещении
видов профессио-
нальной деятельнос-
ти на рынке
ценных бумаг",
зарегистрированное
в Министерстве
юстиции Республики
Казахстан 28
ноября 2003 года
N 2583
Постановление
Правления
АФН
АФН,
АРДРФЦА
(по
согласованию)
сентябрь
2007 года
Примечание:  расшифровка аббревиатур:
МЭБП    - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
МФ      - Министерство финансов Республики Казахстан
АРДРФЦА - Агентство Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового центра города
Алматы
АФН     - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций