Бәйкен Әшімұлы Әшімовтің 90 жылдығына арналған салтанатты қабылдауды өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 259-ө Өкімі
2007 жылғы 19 қыркүйекте Астана қаласында аса көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Бәйкен Әшімұлы Әшімовтің 90 жылдығына арналған салтанатты қабылдау өткізілуіне байланысты:
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қабылдау өткізу орнын гүлмен безендіре отырып салтанатты қабылдау өткізуді 2007 жылға арналған респуликалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр

О проведении торжественного приема, посвященного 90-летию Байкена Ашимовича Ашимова
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года N 259-р
В связи с проведением 19 сентября 2007 года в городе Астане торжественного приема, посвященного 90-летию выдающегося государственного и общественного деятеля Байкена Ашимовича Ашимова:
Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить проведение торжественного приема с цветочным оформлением места проведения приема за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
Премьер-Министр