Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 203-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 275-ө Өкімі
"III Азаматтық форумды өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 203-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін";
көрсетілген өкімге қосымшада:
III Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
"Шөкеев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы         орынбасары, төраға
Сапарбаев              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Машбекұлы       халықты әлеуметтік қорғау министрі"
мына:
"Соловьева             - Қазақстан азаматтық альянсының президенті,
Айгүл Сағадыбекқызы      төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Перуашев               - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы         жұмыс берушілері жалпыұлттық одағының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Соловьева             - Қазақстан Республикасының Парламенті
Айгүл Сағадыбекқызы      Мәжілісінің депутаты, Қазақстан азаматтық
альянсының президенті, төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Перуашев               -»"Атамекен" одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Т9рлыбекұлы         экономикалық палатасының төрағасы (келісім
бойынша)";
көрсетілген құрамнан Мусин Аслан Есболайұлы, Қарақұсова Гүлжан Жанпейісқызы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 203-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 275-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 203-р "О проведении III-го Гражданского форума" следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.";
в приложении к указанному распоряжению:
ввести в состав Организационного комитета по подготовке и проведению III-го Гражданского форума:
"Шукеева               - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича       Республики Казахстан, председателем
Сапарбаева             - Министра труда и социальной защиты
Бердибека Машбековича    населения Республики Казахстан"
строки:
"Соловьева             - президент Гражданского альянса
Айгуль Сагадибековна     Казахстана, заместитель председателя
(по согласованию)
Перуашев               - председатель правления
Азат Турлыбекович        Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по
согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Соловьева             - депутат Мажилиса Парламента
Айгуль Сагадибековна     Республики Казахстан, президент
Гражданского альянса Казахстана,
заместитель председателя (по
согласованию)
Перуашев               - председатель Национальной
Азат Турлыбекович        экономической палаты Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию)";
вывести из указанного состава Мусина Аслана Еспулаевича, Карагусову Гульжану Джанпеисовну.
Премьер-Министр