Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 мамырдағы N 133-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 276-ө Өкімі
"Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңесті одан әрі нығайту мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 мамырдағы N 133-ө  өкіміне  өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Мусин                            - Қазақстан Республикасының
Қобыланды Нұрғалиұлы               Туризм және спорт вице-министрі
Құсайынов                        - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                   Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
жұмыс тобының құрамынан Әйтекенов Қайрат Медібайұлы, Сапарбаев Бердібек Машбекұлы шығарылсын;
2-тармақтағы»"15 маусымға" деген сөздерді»"22 қарашаға" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 133-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 276-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 133-р "О создании рабочей группы по вопросам дальнейшего укрепления Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Мусина                     - вице-министра туризма и спорта
Хобланды Нургалиевича        Республики Казахстан
Кусаинова                  - вице-министра экономики и бюджетного
Марата Апсеметовича          планирования Республики Казахстан
вывести из указанного состава Айтекенова Кайрата Медибаевича, Сапарбаева Бердибека Машбековича;
в пункте 2 слова "15 июня" заменить словами "22 ноября".
Премьер-Министр