Италия Республикасы Министрлер Кеңесінің төрағасы Р.Продидің Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 281-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Италия Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, Италия Республикасы Министрлер Кеңесінің Төрағасы Р.Продидің 2007 жылғы 7 - 9 қазан кезеңінде Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Италия Республикасы делегациясының мүшелеріне "1+10" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру іс-шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Италия Республикасының делегациясы мүшелерінің Астана және Атырау қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Италия Республикасы Министрлер Кеңесінің Төрағасы Р.Продидің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана және Атырау қалаларының әуежайларында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана және Атырау қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президенті атынан ресми түскі қонақасы кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының және Атырау облысының әкімдері Италия Республикасының делегациясын Астана қаласының және Атырау облысының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, баратын орындарында бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении визита Председателя Совета Министров Итальянской Республики Р. Проди в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 281-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Итальянской Республикой, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Председателя Совета Министров Итальянской Республики Р. Проди в Республику Казахстан в период с 7 по 9 октября 2007 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Итальянской Республики по формату "1+10" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Итальянской Республики в аэропортах городов Астаны и Атырау, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Совета Министров Итальянской Республики Р. Проди над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Атырау;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Атырау.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Президента Республики Казахстан.
6. Акимам города Астаны и Атырауской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Итальянской Республики в аэропортах города Астаны и Атырауской области, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында итальян делегациясын қарсы алуға/шығарып салуға қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 1 қазандағы
N 281-ө өкіміне
қосымша
Италия Республикасы делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету  жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Италия Республикасы делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы "Рэдиссон" қонақ үйіне "1+10" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін Астана қаласындағы "Рэдиссон" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Италия Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Италия Республикасының делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін жерлерді гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың атынан Италия Республикасы Министрлер Кеңесінің Төрағасы Р.Продидің құрметіне Астана қаласында ресми кешкі қонақасы ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие во встрече/проводах делегации Итальянской Республики в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 октября 2007 года N 281-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Итальянской Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Итальянской Республики по формату "1+10" в городе Астане в гостинице "Рэдиссон".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане в гостинице "Рэдиссон".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Итальянской Республики.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Итальянской Республики.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального ужина от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Абишевича Назарбаева в честь Председателя Совета Министров Итальянской Республики Р. Проди в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.