Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 31-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 283-ө Өкімі
"Еуропалық авиациялық талаптарды (JAR) енгізу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 31-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
2008 жылға дейінгі кезеңде еуропалық авиациялық талаптарды (JAR) енгізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Қубаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Мұхит Мұқатұлы            коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Нұранов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Данияр Әбдуұлы            коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің бас маманы, хатшы
Имашев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Данияр Маратұлы           коммуникация министрлігінің Қаржылық
реттеу департаменті директорының
орынбасары
Қазбеков                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Ертайұлы            коммуникация министрлігінің Заң
департаменті директорының орынбасары
Тәжімұратов             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ғабит Қалиұлы             коммуникация министрлігі Азаматтық авиация
комитетінің басқарма бастығы
Солин                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Максим Александрович      министрлігінің Жалпыеуропалық
ынтымақтастық департаменті Еуропалық
қауіпсіздік басқармасының бастығы
Мейірбаева              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалия-Бану Оңдасынқызы    сауда министрлігі Техникалық реттеу және
метрология комитетінің техникалық
реттеу және метрология басқармасы
бастығының орынбасары
көрсетілген құрамнан Қошанов Ерлан Жақанұлы, Далдыбаев Ерік Сапитжанұлы, Дәуітәлиев Марат Манапұлы, Шәріпов Талғат Қайыркенұлы, Хасенов Рүстем Қойбағарұлы, Бейсеева Гаухар Хәлелқызы, Сүтемгенов Дәулет Болатұлы, Өтегенова Сәуле Бакуқызы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 31-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 283-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 31-р "О создании рабочей группы по внедрению европейских авиационных требований (JAR)" следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы по внедрению европейских авиационных требований (JAR) в период до 2008 года:
Кубаева                    - председателя Комитета гражданской
Мухита Мухатовича            авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Нуранова                   - главного специалиста Комитета
Данияра Абдуевича            гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарем
Имашева                    - заместителя директора Департамента
Данияра Маратовича           финансового регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Казбекова                  - заместителя директора Юридического
Берика Ертаевича             департамента Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Тажимуратова               - начальника управления Комитета
Габита Калиевича             гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Солина                     - начальника управления Европейской
Максима Александровича       безопасности Департамента
общеевропейского сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Мейрбаеву                  - заместителя начальника управления
Галия-Бану Ундасыновну       технического регулирования и метрологии
Комитета технического регулирования и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Кошанова Ерлана Жакановича, Далдыбаева Ерика Сапитжановича, Дауталиева Марата Манаповича, Шарипова Талгата Каиркеновича, Хасенова Рустема Койбагаровича, Бейсееву Гаухар Халиловну, Сутемгенова Даулета Болатовича, Утегенову Сауле Бакоевну.
Премьер-Министр