Темір жол саласындаы тарифтік және инвестициялық саясатты жетілдіру мәселелері бойынша ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 қазандағы N 286-ө Өкімі
Темір жол саласындағы тарифтік және инвестициялық саясатты жетілдіру мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы       бюджеттік жоспарлау министрі, жетекші
Сағынтаев             - Қазақстан Республикасы Табиғи
Бақытжан Әбдірұлы       монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Хабибуллина           - Қазақстан Республикасы Экономика және
Эльмира Зейнетоллақызы  бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика секторларын дамыту департаменті
тарифтік саясат бөлімінің бастығы, хатшы
Қасымбек              - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы         коммуникация вице-министрі
Бишімбаев             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қуандық Уәлиханұлы      сауда вице-министрі
Алдабергенов          - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы       монополияларды реттеу агенттігі төрағасының
орынбасары
Өтепов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Эдуард Карлович         Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Оразбеков             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Марат Жаңабергенұлы     коммуникация министрлігі Қатынас жолдары
комитетінің төрағасы
Мәтішев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Әлиакпар Болатұлы       министрлігі Бәсекелестікті қорғау
комитетінің төрағасы
Шаққалиев             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Арман Абайұлы           бюджеттік жоспарлау министрлігі Мемлекеттік
активтерді басқару саясаты департаментінің
директоры
Жексембаев            - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы      бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика секторларын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Бозымбаев             - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы     жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Байдәулетов           - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Нұржан Тәліпұлы         жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының көліктік активтерді
басқару жөніндегі директоры (келісім
бойынша)
Құлекеев              - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Жақсыбек Әбдірахметұлы  акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Табанов               - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Эльдар Рашидұлы         акционерлік қоғамының Магистральдық темір
жол желісі дирекциясы директорының
орынбасары (келісім бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы по вопросам совершенствования тарифной и инвестиционной политики в железнодорожной отрасли
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 октября 2007 года N 286-р
В целях выработки предложений по совершенствованию тарифной и инвестиционной политики в железнодорожной отрасли:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Сагинтаев                  - Председатель Агентства Республики
Бакытжан Абдирович           Казахстан по регулированию естественных
монополий, заместитель руководителя
Хабибуллина                - начальник отдела тарифной политики
Эльмира Зейнутуллаевна       Департамента развития секторов экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович             Республики Казахстан
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан
Алдабергенов               - заместитель Председателя Агентства
Нурлан Шадибекович           Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Утепов                     - председатель Комитета Государственного
Эдуард Карлович              имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Уразбеков                  - председатель Комитета путей сообщения
Марат Жанабергенович         Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Болатович           конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Шаккалиев                  - директор Департамента политики
Арман Абаевич                управления государственными активами
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жексембаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолулы           развития секторов экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Бозумбаев                  - председатель правления акционерного
Канат Алдабергенович         общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Байдаулетов                - директор по управлению транспортными
Нуржан Талипович             активами акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"
(по согласованию)
Кулекеев                   - президент акционерного общества
Жаксыбек Абдрахметович       "Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
Табанов                    - заместитель директора Дирекции
Эльдар Рашидович             магистральной железнодорожной сети
акционерного общества "Национальная
компания "Қазақстан темір жолы"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде темір жол саласындағы тарифтік және инвестициялық саясатты жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс тобына қойылған міндетті орындау үшін белгіленген тәртіппен мемлекеттік органдар мен ұйымдардың, облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің сарапшы-мамандарын тарту құқығы берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Б.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию тарифной и инвестиционной политики в железнодорожной отрасли.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать экспертов-специалистов государственных органов и организаций, акиматов областей, городов Астаны и Алматы для выполнения поставленной задачи.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Б.Т.
Премьер-Министр