"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 қазандағы N 288-ө Өкімі
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы           және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Қасымбек                  - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы             және коммуникация вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Шаққалиев                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Арман Абайұлы               және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік активтерді басқару саясаты
департаментінің директоры, хатшы
Құсдәулетов               - Қазақстан Республикасының
Дулат Рашитұлы              Әділет вице-министрі
Ақшолақов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы               және минералдық ресурстар вице-министрі
Баталов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы              және сауда вице-министрі
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы              вице-министрі
Мұқанов                   - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Мақсат Нұрдәулетұлы         қоғамының корпоративтік хатшысы
(келісім бойынша)
Өтепбаев                  - "Атамекен" Одағы" Қазақстанның ұлттық
Болат Орынбекұлы            экономикалық палатасы басқарма
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 2 қарашаға дейінгі мерзімде "Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е.Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О концессиях"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 октября 2007 года N 288-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О концессиях":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Шаккалиев                  - директор Департамента политики управления
Арман Абаевич                государственными активами Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович              Казахстан
Акчулаков                  - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович               ресурсов Республики Казахстан
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович              Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Муханов                    - корпоративный секретарь акционерного
Максат Нурдаулетович         общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Утепбаев                   - заместитель председателя Правления
Болат Орынбекович            Национальной Экономической Палаты
Казахстана "Союз Атамекен"
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 2 ноября 2007 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О концессиях".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр