"Электрондық үкіметтің" интеграцияланған ақпараттық жүйелерін дамыту жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 297-ө Өкімі
Мемлекеттік басқару жүйесін жаңғыртуға бағытталған, жүргізіліп жатқан әкімшілік реформа шеңберінде»"электрондық үкіметтің" интеграцияланған ақпараттық жүйелерін дамыту мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бахыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Дүрмағамбетов               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Ерлан Дмитриұлы               және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Нүсіпқожаева                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Әлия Тынысбекқызы             бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әдіснама, тиімділікті бағалау және
функционалдық талдау департаменті
тиімділікті бағалау басқармасының
бастығы, хатшы
Боранғалиева                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәрзия Мұханбетрақымқызы      бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әдіснама, тиімділікті бағалау және
функционалдық талдау департаментінің
директоры
Ермекова                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несіпбала Әбсағитқызы         бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономика секторларын дамыту
департаментінің директоры
Хисамутдинов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ильдар Ибрагимұлы             қауіпсіздік комитеті Қызмет
директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Жүнісбеков                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Асқар Рахымбайұлы             қауіпсіздік комитеті департамент
бастығының орынбасары (келісім
бойынша)
Тәтенов                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғалымбек Шәмілұлы             қауіпсіздік комитетінің департамент
консультанты (келісім бойынша)
Мұқаев                      - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрлан Саятұлы                қауіпсіздік комитетінің департамент
консультанты (келісім бойынша)
Құрманғалиева               - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Бикеш Қайдарқызы              акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы он күн мерзімде жүргізіліп жатқан әкімшілік реформа шеңберінде»"электрондық үкіметтің" интеграцияланған ақпараттық жүйелерін дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Б.Т.Сұлтановқа жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по развитию интегрированных информационных систем "электронного правительства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 297-p
В целях развития интегрированных информационных систем "электронного правительства" в рамках проводимой административной реформы, направленной на модернизацию системы государственного управления:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                  - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан,
руководитель
Дурмагамбетов             - заместитель Председателя Агентства
Ерлан Дмитриевич            Республики Казахстан по информатизации
и связи, заместитель руководителя
Нусупкоджаева             - начальник управления оценки
Алия Тынысбековна           эффективности Департамента
методологии, оценки эффективности и
функционального анализа Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Бурангалиева              - директор Департамента методологии,
Марзия Муханбетрахимовна    оценки эффективности и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ермекова                  - директор Департамента развития
Несипбала Абсагитовна       секторов экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Хисамутдинов              - заместитель директора Службы Комитета
Ильдар Ибрагимович          национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Джунусбеков               - заместитель начальника Департамента
Аскар Рахимбаевич           Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Татенов                   - консультант Департамента Комитета
Галымбек Шамильевич         национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мухаев                    - консультант Департамента Комитета
Нурлан Саятович             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Курмангалиева             - первый заместитель председателя
Бикеш Кайдаровна            правления акционерного общества
"Национальные информационные
технологии" (по согласованию)
2. Рабочей группе в десятидневный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по развитию интегрированных информационных систем "электронного правительства" в рамках проводимой административной реформы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Б.Т.
Премьер-Министр