Азық-түлік тауарларының жекелеген топтарына бағалар бойынша ахуалдың мониторингі жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Ресрубликасы Премьер-Министірлігінің 2007 жылғы 18 қазандағы N 305-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө Өкімімен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008.01.11.  N 6-ө  Өкімімен.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімовте өткен селекторлық кеңестің 2007 жылғы 15 қазандағы N 010-20 хаттамалық тапсырмасын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы         Министрінің орынбасары, жетекші
Оразбақов Ғалым        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ізбасарұлы               және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Мамытбеков             - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы       Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Қазыбаев               - Қазакстан Республикасы Индустрия
Айдар Қалымтайұлы        және сауда министрлігінің Сауда
қызметін реттеу комитеті төрағасының
міндетін атқарушы, хатшы
Райымбеков             - Қазақстан Республикасы
Сайлаухан Ғазизұлы       Премьер-Министрінің Кеңсесі
Ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және
аумақтық даму бөлімінің меңгерушісі
Ыбыраев                - Қазакстан Республикасы Премьер-
Азамат Болатұлы          Министрінің Кеңсесі Индустриялық-
ииновациялық даму бөлімінің
меңгерушісі
Күрішбаев              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы       шаруашылығы вице-министрі
Шпекбаев               - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы        вице-министрі
Лукин                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Иванович          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы
полициясы) төрағасының орынбасары
Белоног                - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович   сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
Кәрбозов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы  министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
Мәтішев                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әлиакпар Болатұлы        және сауда министрлігі
Бәсекелестікті қорғау комитетінің
төрағасы
Рахметов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы        министрлігі Салық комитетінің
төрағасы
Нұрғалиев              - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асқар Қайыртайұлы
Өмірзақов              - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші
Ізбақ Қуанышұлы          орынбасары
Долженков              - Алматы облысы әкімінің бірінші
Виктор Анатольевич       орынбасары
Әкімжанов              - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Жандос Әбілханұлы
Бергенев               - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Әділғазы Сәдуақасұлы     бірінші орынбасары
Савченко               - Жамбыл облысы әкімінің бірінші
Александр Георгиевич     орынбасары
Салықов                - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Ербол Гумарұлы           бірінші орынбасары
Камалиев               - Қарағанды облысы әкімінің бірінші
Берік Сайлауұлы          орынбасары
Мейстер                - Қостанай облысы әкімінің бірінші
Виктор Викторович        орынбасары
Ідірісов               - Қызылорда облысы әкімінің
Құттықожа Ідірісұлы      орынбасары
Тұрымов                - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Серікбай Өтелгенұлы
Бастенев               - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Төлеген Қаратайұлы
Балахонцев             - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Владимир Николаевич      орынбасары
Әбішев                 - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Ислам Алмаханұлы         бірінші орынбасары
Бөкенов                - Алматы қаласы әкімінің бірінші
Қайрат Ахмадиұлы         орынбасары
Смағұлов               - Астана қаласы әкімінің бірінші
Болат Советұлы           орынбасары

О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на отдельные группы продовольственных товаров
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2007 года N 305-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 6-р.№№
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 18 октября 2007 года N 305-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 11 января 2008 года  N 6-р .
В целях реализации протокольного поручения селекторного совещания у Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К. от 15 октября 2007 года N 010-20:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Умирзак Естаевич             Казахстан, руководитель
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли Республики
Галым Избасарович            Казахстан, заместитель руководителя
Мамытбеков                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич           Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Казыбаев                   - исполняющий обязанности председателя
Айдар Калымтаевич            Комитета по регулированию торговой
деятельности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Республики Казахстан, секретарь
Раимбеков                  - заведующий Отделом организационно-
Сайлаухан Газизович          инспекторской работы и территориального
развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ибраев                     - заведующий Отделом индустриально-
Азамат Болатович             инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Куришбаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович          Республики Казахстан
Шпекбаев                   - вице-министр внутренних дел Республики
Алик Жаткамбаевич            Казахстан
Лукин                      - заместитель Председателя Агентства
Андрей Иванович              Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Белоног                    - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович       санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Карбузов                   - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович     контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Болатович           конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Рахметов                   - председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович            Министерства финансов Республики
Казахстан
Нургалиев                  - заместитель акима Акмолинской области
Аскар Каиртаевич
Умурзаков                  - первый заместитель акима Актюбинской
Избак Куанышевич             области
Долженков                  - первый заместитель акима Алматинской
Виктор Анатольевич           области
Акимжанов                  - заместитель акима Атырауской области
Джандос Абулханович
Бергенев                   - первый заместитель акима Восточно-
Адылгазы Садвакасович        Казахстанской области
Савченко                   - первый заместитель акима Жамбылской
Александр Георгиевич         области
Салыков                    - заместитель акима Западно-Казахстанской
Ербол Гумарович              области
Камалиев                   - первый заместитель акима Карагандинской
Берик Сайлауович             области
Мейстер                    - первый заместитель акима Костанайской
Виктор Викторович            области
Идрисов                    - заместитель акима Кызылординской
Куттыкожа Идирисович         области
Трумов                     - заместитель акима Мангистауской
Серикбай Отелгенович         области
Бастенев                   - заместитель акима Павлодарской области
Толеген Каратаевич
Балахонцев                 - заместитель акима Северо-Казахстанской
Владимир Николаевич          области
Абишев                     - первый заместитель акима Южно-
Ислам Алмаханович            Казахстанской области
Букенов                    - первый заместитель акима город Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Смагулов                   - заместитель акима города Астаны
Болат Советович

2. Жұмыс тобы күн сайын азық-түлік тауарларының жекелеген түрлеріне қалыптасқан баға ахуалына мониторинг жүргізсін, олар негізсіз өскен жағдайда тиісті шаралар пысықтасын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына жағдайды тұрақтандыруға бағытталған нақты ұсыныстар енгізсін.
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі жұмыс тобының жұмыс органы болып белгіленсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе ежедневно проводить мониторинг сложившейся ситуации с ценами на отдельные группы продовольственных товаров, вырабатывать соответствующие меры в случае их необоснованного роста, вносить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан конкретные предложения, направленные на стабилизацию положения.
Рабочим органом рабочей группы определить Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Контроль над исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр