Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың, акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталдарына берілетін акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесін айқындау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 қазандағы N 310-ө Өкімі
Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың, акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталдарына берілетін акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесін айқындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Баталов                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы                 және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Керімбеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әрсен Жақашұлы                 және сауда министрлігі Кәсіпкерлікті
дамыту департаментінің директоры,
хатшы
Бекетаев                     - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы              вице-министрі
Қүсайынов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы               және бюджеттік жоспарлау вице-
министрі
Өтепов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлұлы                 министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
2. Жұмыс тобы екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың, акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталдарына берілетін акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесін айқындау жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по определению перечня республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых передаются в уставные капиталы социально-предпринимательским корпорациям
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2007 года N 310-р
В целях определения перечня республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых передаются в уставные капиталы социально-предпринимательским корпорациям:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Умирзак Естаевич             Казахстан, руководитель
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Керимбеков                 - директор Департамента развития
Арсен Джакашевич             предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович           Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Утепов                     - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович              имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан.
2. Рабочей группе в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по перечню республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых передаются в уставные капиталы социально-предпринимательским корпорациям.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр