Қазақстан-өзбекстан мемлекеттік шекарасындағы өткізу қабілетін жақсарту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Ресупбликасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 325-ө Өкімі
Қазақстан-өзбекстан мемлекеттік шекарасындағы өткізу қабілетін жақсарту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасы Көлік
Әбілғазы Қалиақпарұлы        және коммуникация министрлігінің
жауапты хатшысы, жетекші
Өмірбаев                   - Қазақстан Республикасы Көлік
Нұрланбек Балықбайұлы        және коммуникация министрлігінің
Көлік инфрақұрылымын дамыту комитеті
төрағасының орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Әбдіқадыр                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Асылжан Елтайұлы             коммуникация министрлігі Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитеті
техникалық саясат бөлімінің бастығы,
хатшы
Есжанов                    - Қазақстан Республикасы Көлік
Қанат Бөлебайұлы             және коммуникация министрлігінің
Көліктік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Әбішев                     - Оңтүстік Қазақстан облысы
Ислам Әлмаханұлы             әкімінің бірінші орынбасары
Төлемісов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дәурен Қайыпұлы              министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Боранғазиев                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Өтежан Камалұлы              қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметінің Шекаралық бақылау бас
басқармасы бастығының орынбасары,
полковник (келісім бойынша)
Аябов                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Руслан Аманғалиұлы            істер министрлігінің Азия және
Африка департаменті Орталық
Азия бөлімінің бастығы
Исабаева                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Гүлжәми Нұрманқызы            сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитеті
санитарлық-гигиеналық қадағалау
бөлімінің жетекші маманы.
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 15 желтоқсанға дейінгі мерзімде қазақстан-өзбекстан мемлекеттік шекарасындағы өткізу қабілетін жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам улучшения пропускной способности на казахстанско-узбекистанской государственной границе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 325-р
В целях выработки предложений по вопросам улучшения пропускной способности на казахстанско-узбекистанской государственной границе:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кусаинов                   - ответственный секретарь Министерства
Абельгази Калиакпарович      транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, руководитель
Умирбаев                   - заместитель председателя Комитета
Нурланбек Балыкбаевич        развития транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Абдикадыр                  - начальник отдела технической политики
Асылжан Елтайулы             Комитета развития транспортной
инфраструктуры Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан,
секретарь
Есжанов                    - заместитель председателя Комитета
Канат Болебаевич             транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Абишев                     - первый заместитель акима Южно-
Ислам Альмаханович           Казахстанской области
Тулемисов                  - начальник управления организации
Даурен Каюпович              таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Борангазиев                - заместитель начальника Главного
Утежан Камалович             управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, полковник (по согласованию)
Аябов                      - начальник отдела Центральной Азии
Руслан Амангалиевич          Департамента Азии и Африки Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Исабаева                   - ведущий специалист отдела санитарно-
Гулжами Нурмановна           гигиенического надзора Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 15 декабря 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по улучшению пропускной способности на казахстанско-узбекистанской государственной границе.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр