Қазақстан Республикасының аумағында алыстан радионавигациялау станцияларын құрудың орындылығы мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жүмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 7 қарашадағы N 327-ө Өкімі
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қуанғанов             - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы      және ғылым вице-министрі, жетекші
Оңғарбаев             - Қазақстан Республикасы Білім және
Еркін Әнуарұлы          ғылым министрлігі Ғылым комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Байжанов              - Қазақстан Республикасы Білім және
Бектұр Сембіұлы         ғылым министрлігі Ғылым комитетінің
"Математика, информатика және
механика институты" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны бас директорының
орынбасары, хатшы
Кәлменов              - Қазақстан Республикасы Білім және
Тынысбек Шәріпұлы       ғылым министрлігі Ғылым комитетінің
"Математика, информатика және
механика институты" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны бас директоры
Хачикян               - Қазақстан Республикасы Білім және
Владислав Саркисович    ғылым министрлігі Ғылым комитетінің
"Математика, информатика және
механика институты" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны бас ғылыми
қызметкері
Нүпбаев               - Қазақстан Республикасы Қарулы
Құдайберлі Тайтөлеуұлы  Күштерінің Ақпараттандыру және
байланыс бас басқармасы жауынгерлік
ақпарат жүйелері басқармасының
бастығы
Сұлубеков             - Қазақстан Республикасы Қарулы
Абзал Әбдіғалиұлы       Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас
штурманы
Байназаров            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қайрат Нарынбайұлы      министрлігінің Штабтар бастықтары
комитеті Жедел жоспарлау департаментінің
аға офицері
Тәжімұратов           - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ғабит Қалиұлы           коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің басқарма бастығы
Нұрмұхамедов          - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Олжас Бақытжанұлы       қауіпсіздік комитетінің қызметкері
Шоров                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Аслан Жылқыайдарұлы     және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Экономика секторын
дамыту департаменті көлік және
байланыс бөлімінің бастығы
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының аумағында алыстан радионавигациялау станцияларын құрудың орындылығы мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу целесообразности создания на территории Республики Казахстан станций дальней радионавигации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2007 года N 327-р
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан, руководитель
Онгарбаев                  - председатель Комитета науки
Еркин Ануарович              Министерства образования и науки
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Байжанов                   - заместитель генерального директора
Бектур Сембиевич             республиканского государственного
предприятия "Институт математики,
информатики и механики" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Кальменов                  - генеральный директор республиканского
Тынысбек Шарипович           государственного предприятия "Институт
математики, информатики и механики"
Комитета науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Хачикян                    - главный научный сотрудник
Владислав Саркисович         республиканского государственного
предприятия "Институт математики,
информатики и механики" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Нупбаев                    - начальник управления боевых
Кудайберлы Тайтолеуович      информационных систем Главного
управления информатизации и связи
Вооруженных Сил Республики Казахстан
Сулубеков                  - главный штурман Сил воздушной обороны
Абзал Абдыгалиевич           Вооруженных Сил Республики Казахстан
Байназаров                 - старший офицер Департамента
Кайрат Нарынбаевич           оперативного планирования Комитета
начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Тажимуратов                - начальник управления Комитета
Габит Калиевич               гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Нурмухамедов               - сотрудник Комитета национальной
Олжас Бахитжанович           безопасности Республики Казахстан
Шоров                      - начальник отдела транспорта и
Аслан Жылхайдарович          коммуникаций Департамента развитии
сектора экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по вопросу целесообразности создания на территории Республики Казахстан станций дальней радионавигации.
Премьер-Министр