Концессия негізінде дәрілік заттар дистрибуциясының бірыңғай жүйесін құру мәселесі бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 358-ө Өкімі
Концессия негізінде дәрілік заттар дистрибуциясының бірыңғай жүйесін құру мәселесі жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Қадыр Тоқтамысұлы         вице-министрі, жетекші
Машкеев                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Батырбек Әукенұлы         сақтау министрлігі Фармация комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Күзембаев               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Тимур Маратұлы            министрлігі Фармация комитеті дәрілік
заттардың пайдаланылуын бақылау бөлімінің
бастығы, хатшы
Раева                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақытжан Темірбайқызы     министрлігі Экономика және қаржы
департаментінің директоры
Кәкімова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәуле Тұрсынқызы          бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік активтерді басқару саясаты
департаменті директорының орынбасары
Серғазина               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Күлбараш Ғалифанқызы      Мемлекеттік бюджеттің орындалуын талдау
және әдіснамасы департаментінің бюджеттің
шығыс бөлігінің орындалуын талдау және
әдіснамасы басқармасының бастығы
Әміреев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы        сауда министрлігі
Индустриалық-инновациялық саясат
департаментінің директоры
Құлшанова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Динара Жәдігерқызы        сауда министрлігінің Бәсекелестікті
қорғау комитеті өнеркәсіпті және ауыл
шаруашылығын талдау және реттеу бөлімінің
бастығы
Манатаев                - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Ерлан Ерғалиұлы           қоғамының басқарушы директоры (келісім
бойынша)
Сәлімбаева              - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Қалия Рифатқызы           қоғамы Инвестициялар жөніндегі
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде концессия негізінде мемлекеттік медициналық ұйымдарды дәрілік заттармен жабдықтауды қамтамасыз ететін дәрілік заттар дистрибуциясының бірыңғай жүйесін құрудың орындылығы туралы ұсыныстар дайындасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу создания единой системы дистрибуции лекарственных средств на основе концессии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 358-p
В целях выработки предложений по вопросу создания единой системы дистрибуции лекарственных средств на основе концессии:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Омаров                    - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович          Республики Казахстан, руководитель
Машкеев                   - председатель Комитета фармации
Батырбек Аукенович          Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кузембаев                 - начальник отдела контроля за
Тимур Маратович             использованием лекарственных средств
Комитета фармации Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
секретарь
Раева                     - директор Департамента экономики и
Бахытжан Темирбаевна        финансов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Какимова                  - заместитель директора Департамента
Сауле Турсуновна            политики управления государственными
активами Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Сергазина                 - начальник управления анализа и
Кульбараш Галифановна       методологии исполнения расходной
части бюджета Департамента анализа и
методологии исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан
Амреев                    - директор Департамента
Галым Махмутбаевич          индустриально-инновационной политики
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Кульшанова                - начальник отдела анализа и регулирования
Динара Жадыгеровна          промышленности и сельского хозяйства
Комитета по защите конкуренции
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Манатаев                  - управляющий директор акционерного
Ерлан Ергалиевич            общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Салимбаева                - директор Департамента по инвестициям
Калия Рифатовна             акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына" (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 15 февраля 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о целесообразности создания единой системы дистрибуции лекарственных средств, обеспечивающей снабжение лекарственными средствами государственные медицинские организации на основе концессии.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр