Каспий теңізінің қазақстандық секторы шегінде суға батқан кемелерді көтеру, әкету немесе жою бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 374-ө Өкімі
Каспий теңізінің қазақстандық секторы шегінде суға батқан кемелерді көтеру, әкету немесе жою бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Барменқұлов            - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әділет Назарбайұлы       коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы,
жетекші
Уандықов               - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Құсманұлы          коммуникация министрлігі Су көлігі
департаментінің директоры,
жетекшінің орынбасары
Әлменов                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жандос Әділханұлы        коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің су көлігінде
бақылау басқармасы кеме қатынасы
және теңізде жүзу қауіпсіздігі
бөлімінің бас маманы, хатшы
Жексембаев             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы       бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика секторларын дамыту
департаменті директорының орынбасары
Шуткараев              - Қазақстан Республикасы Ауыл
Азис Васильевич          шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті балық қорларын
және басқа да су жануарларын қорғау,
молайту және реттеу басқармасының
бастығы
Сәрсембаева            - Қазақстан Республикасы Ауыл
Гүлшекер Байғұлысқызы    шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті су ресурстарын
реттеу, пайдалану және қорғау
басқармасының бастығы
Ілиясов                - Атырау облысы әкімдігі Табиғатты
Еламан Қауанұлы          қорғау ресурстарын және табиғатты
пайдалануды реттеу департаментінің
директоры
Тоғжанов               - Маңғыстау облысы әкімдігінің
Орынбасар Әбдіұлы        табиғи ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы
бастығының орынбасары
Ламзин                 - Ақтау халықаралық теңіз сауда
Евгений Николаевич       портының капитаны (келісім бойынша)
Казачков               - Маңғыстау облысы Баутино жүк
Петр Иванович            портының капитаны (келісім бойынша)
Дүйсекенов             - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрсіләм Рахымұлы        жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайларға және өнеркәсіптік
қауіпсіздікке мемлекеттік бақылау
комитеті төтенше жағдайларға
және өнеркәсіптік қауіпсіздікке
мемлекеттік бақылау басқармасының
бастығы
Брекешев               - Қазақстан Республикасы Энергетика
Серікқали Аманғалиұлы    және минералдық ресурстар
министрлігі Мұнай өнеркәсібі
департаментінің мұнай жобалары
мониторингі және
нормативтік-техникалық саясат
басқармасының бастығы

О создании рабочей группы по выработке предложений по подъему, удалению или уничтожению затонувших судов в пределах казахстанского сектора Каспийского моря
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года N 374-p
В целях выработки предложений по подъему, удалению или уничтожению затонувших судов в пределах казахстанского сектора Каспийского моря создать рабочую группу в следующем составе:
Барменкулов                - председатель Комитета транспортного
Адилет Назарбаевич           контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель
Уандыков                   - директор Департамента водного
Берик Кусманович             транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Альменов                   - главный специалист отдела безопасности
Жандос Адилханович           судоходства и мореплавания управления
контроля на водном транспорте Комитета
транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарь
Жексембаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович          развития секторов экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шуткараев                  - начальник управления охраны,
Азис Васильевич              воспроизводства и регулирования рыбных
запасов и других водных животных
Комитета рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Сарсембаева                - начальник управления регулирования
Гульшакира Байгунусовна      использования и охраны водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ильясов                    - директор Департамента регулирования
Елеман Кауанович             природоохранных ресурсов и
природопользования акимата Атырауской
области
Тогжанов                   - заместитель начальника управления
Орынбасар Абдиевич           природных ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Мангистауской области
Ламзин                     - капитан Международного морского
Евгений Николаевич           торгового порта Актау
(по согласованию)
Казачков                   - капитан грузового порта Баутино
Петр Иванович                Мангистауской области (по
согласованию)
Дюсекенов                  - начальник управления по государственному
Нурслям Рахимович            контролю за чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью Комитета
по государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Брекешев                   - начальник управления мониторинга
Сериккали Амангалиевич       нефтяных проектов и нормативно-технической
политики Департамента нефтяной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Каспий теңізінің қазақстандық секторы шегінде суға батқан кемелерді көтеру, әкету немесе жою бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2008 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подъему, удалению или уничтожению затонувших судов в пределах казахстанского сектора Каспийского моря.
Премьер-Министр